March 5, 20188 yr comment_19198 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: admiram cum traiesc unii fara materie cenusie , tu ? da Report
March 5, 20188 yr comment_19212 nu-mi plake deloc despre voi... nu jtitz cum se fake.. ce e mizeria asta cu lovituri si intepaturi ironice ? nu să mai iegzista OO deloc ? chiar e nevoie sa intru eu sa va arat cum se face cu dumnezei, neamuri, colive, parastasuri & etc.. ? :)))) paho , lazio-fecesebe > lăsatzâne sa ne pregatim de campionat :)) nu te mai lua de tsuby si ekipa lui de patroclei ca-ti bag prazul jumate .... Report
March 5, 20188 yr comment_19215 38 minutes ago, metzen said: nu-mi plake deloc despre voi... nu jtitz cum se fake.. ce e mizeria asta cu lovituri si intepaturi ironice ? nu să mai iegzista OO deloc ? chiar e nevoie sa intru eu sa va arat cum se face cu dumnezei, neamuri, colive, parastasuri & etc.. ? :)))) paho , lazio-fecesebe > lăsatzâne sa ne pregatim de campionat :)) nu te mai lua de tsuby si ekipa lui de patroclei ca-ti bag prazul jumate .... Ba esti bolnav mintal ma =))))))))) Report
March 5, 20188 yr comment_19219 1 minute ago, metzen said: mucles ca va dezmembrez smr bibi ! shh ca zic astia ca nu avem cultura aici ... du-te si fa rost de niste cultura Report
March 5, 20188 yr comment_19221 Just now, metzen said: de porumb , de praz ... de ce sa fie ? #Praz Report
March 5, 20188 yr comment_19222 @luk hai sa punem p...a de la p...a sa le facem de’o cultura de praz la bajeti :))) Report
March 6, 20188 yr comment_19241 am uitat sa ne salutam si fanii care dorm pe topicul nostru r3 Report
March 6, 20188 yr comment_19264 ba nu stiu voi... dar eu azi ma cacai, frumos, sanatos, gros... elegant ! Report
March 6, 20188 yr comment_19277 18 hours ago, Valhalla said: Macar eu sunt zero, dar tu esti nulitate =))))))) salutare Edited March 6, 20188 yr by mafy Report
March 6, 20188 yr comment_19281 16 minutes ago, mafy said: =))))))) salutare =))))))))))))) aici mi-am dat si eu seama ca ma lupt cu morile de vant. r3 Report
Create an account or sign in to comment