March 1, 20188 yr comment_18657 9 hours ago, Definitely not tsubyke said: .... de ce o ardeti aiurea cu el , lol . Pai sa injure la el pe tarla acolo. Lipsa de LoT dauneaza grav sanatatii mintale. Report
March 1, 20188 yr comment_18679 Steaua Ba pe tine asa tare te bate tehnologia ca nu poti sa-ti pui o poza la avatar si stai cu cacatul ala de X ? =)))) Report
March 1, 20188 yr comment_18681 tehnologia ca tehnologia, dar FCSB tot a luat-o la caca azi =)) Report
March 1, 20188 yr comment_18684 nu e scandal la Closed , doar imi place sa rad de FCSB si fanii lor :))) Report
March 1, 20188 yr comment_18689 @HaHa, disable posting 12 zile @RedDs warn up Ati gresit topicu baietii mei daca aici credeti ca se injura ca pe stadion Report
March 1, 20188 yr comment_18691 1 hour ago, cRs said: @HaHa, disable posting 12 zile @RedDs warn up Ati gresit topicu baietii mei daca aici credeti ca se injura ca pe stadion ai gresit butonu baiatu, trebuia suspend On 2/28/2018 at 5:34 PM, top1989 said: asta inseamna sa fii CAINE!!! MUIE STEAUA/FCSB @cRs mersi LE: @luk done. Report
March 1, 20188 yr comment_18699 nu stiu , nu mai glumesc cu el... sunt reporturi date la misto de aici intre noi si se lasa cu disable si plm ... linkmania 2 . Daca da cineva din afara guildului report sau e deranjat de ce scriem , atunci inteleg...dar intre noi ? plm Report
March 1, 20188 yr comment_18700 Just now, Definitely not tsubyke said: nu stiu , nu mai glumesc cu el... sunt reporturi date la misto de aici intre noi si se lasa cu disable si plm ... linkmania 2 . Daca da cineva din afara guildului report sau e deranjat de ce scriem , atunci inteleg...dar intre noi ? plm ca sa nu mai zic ca gunit a vazut reporturile lui paho si nu a luat nicio masura pentru ca nu stiu Report
Create an account or sign in to comment