Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

6 hours ago, RedDs said:

Neata .

Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei!

 

:x prostul meu

Edited by Definitely not tsubyke

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

:)) 

3 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei!

 

:x prostul meu

gretos

asa aveam si eu cu moto... dar...

s606380484621718302_p262_i1_w648.jpeg

 

Edited by i sin

Just now, i sin said:

gretos

esti pante

:Emoticon_flex:

motanul e adc mai bun ca tine

Si dinam000 joaca in play out saracii dar ei au lot de sampion lig =))

34 minutes ago, HaHa said:

Si dinam000 joaca in play out saracii dar ei au lot de sampion lig =))

vrei sa faci 200 in vulcanus?

9 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

vrei sa faci 200 in vulcanus?

=)))))))))) 

Simpatic tsubica asta ma, ma bucur intr-un fel ca tine cu dynamo :)))) 

vezi ce arfe are de cand l-a carat luk?

@Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan.

Ce cretin esti pante =)))))

34 minutes ago, i sin said:

vezi ce arfe are de cand l-a carat luk?

@Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan.

De ce dai tag la lume aiurea aici ? om prost.

avetz nvoie de ajutor la castel ? nu de alta da scot bombardierii la scandal ... injura si pleaca .. priculosi maxim !

3 hours ago, i sin said:

vezi ce arfe are de cand l-a carat luk?

@Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan.

am vazut si eu

4 hours ago, i sin said:

vezi ce arfe are de cand l-a carat luk?

@Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan.

 

10 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei!

 

:x prostul meu

vtm :*

3 hours ago, RedDs said:

vtm :*

:ck:

r3

cam tarziu si liniste mare pe aici :D

 

N-am voie sa beau 10 zile fmm viataaa

damn,o sa mori

22 minutes ago, HaHa said:

N-am voie sa beau 10 zile fmm viataaa

 

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

damn,o sa mori

Sa sti ca eu te inteleg si te sustin. Fi tare.

@Tsu, daca il mai iei peste picior, beau eu si pentru el!

Respektp

betzâvanilo :(

am aruncat gunoiul si m-am gandit la tsubi

salut

1 hour ago, i sin said:

am aruncat gunoiul si m-am gandit la tsubi

salut

=))))))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.