February 26, 20188 yr comment_18454 6 hours ago, RedDs said: Neata . Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei! prostul meu Edited February 26, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
February 26, 20188 yr comment_18464 3 hours ago, Definitely not tsubyke said: Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei! prostul meu gretos asa aveam si eu cu moto... dar... Edited February 26, 20188 yr by i sin Report
February 26, 20188 yr comment_18468 Si dinam000 joaca in play out saracii dar ei au lot de sampion lig =)) Report
February 26, 20188 yr comment_18473 34 minutes ago, HaHa said: Si dinam000 joaca in play out saracii dar ei au lot de sampion lig =)) vrei sa faci 200 in vulcanus? Report
February 26, 20188 yr comment_18474 9 minutes ago, Definitely not tsubyke said: vrei sa faci 200 in vulcanus? =)))))))))) Simpatic tsubica asta ma, ma bucur intr-un fel ca tine cu dynamo :)))) Report
February 26, 20188 yr comment_18475 vezi ce arfe are de cand l-a carat luk? @Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan. Report
February 26, 20188 yr comment_18477 34 minutes ago, i sin said: vezi ce arfe are de cand l-a carat luk? @Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan. De ce dai tag la lume aiurea aici ? om prost. Report
February 26, 20188 yr comment_18483 avetz nvoie de ajutor la castel ? nu de alta da scot bombardierii la scandal ... injura si pleaca .. priculosi maxim ! Report
February 26, 20188 yr comment_18486 3 hours ago, i sin said: vezi ce arfe are de cand l-a carat luk? @Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan. am vazut si eu Report
February 26, 20188 yr comment_18492 4 hours ago, i sin said: vezi ce arfe are de cand l-a carat luk? @Redutz @RedutzJr vezi ca a inregistrat cu bug la coroana. aveti grija cu el, e tigan. Report
February 26, 20188 yr comment_18494 10 hours ago, Definitely not tsubyke said: Marius, credem că prieteniile sunt speciale. Te-ai împrietenit pe Facebook cu Clau acum 3 ani. La mulţi ani cu ocazia aniversării prieteniei! prostul meu vtm :* Report
February 27, 20188 yr comment_18554 22 minutes ago, HaHa said: N-am voie sa beau 10 zile fmm viataaa 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: damn,o sa mori Sa sti ca eu te inteleg si te sustin. Fi tare. @Tsu, daca il mai iei peste picior, beau eu si pentru el! Respektp Report
February 28, 20188 yr comment_18583 1 hour ago, i sin said: am aruncat gunoiul si m-am gandit la tsubi salut =)))))) Report
Create an account or sign in to comment