Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

A scazut cota de la 2.10 la 1.55 :)))

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

34 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

care dusmani ma ? :(

(^^) glumeam 

priveste partea plina a paharului, tsubyka... dupa ziua de duminica te vei putea bucura ca beneficiezi de 2 ocazii in plus de a paria pe dinamo in sezonul asta.

mamasita fas favor :( 

 

Sa-mi bag pula in tanasele ma’tii si nedelcu pulii , au 60 kg amandoi 

Daca nu ascultati de fratele vostru cand va invata fotbal.......csf

Ai vazut banneru ? 

“Noi in Europa traim bucurii, voi cu moartea pe coregrafii” 

=))) 

Jura-te ca au afisat asa ceva..... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Da am vazut la pauza =))

Mbappe de Romania 

ciroooooooooo

nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL :) 

4 minutes ago, i sin said:

nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL :) 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

5 minutes ago, i sin said:

nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL :) 

Fmm pante =)))

1 hour ago, HaHa said:

Ai vazut banneru ? 

“Noi in Europa traim bucurii, voi cu moartea pe coregrafii” 

=))) 

:))()))) HAHHAHAA

ce-ai cu mine ma paho, esti suparat ca incerc sa invat si eu regulile? :)

am impresia ca daca nu va prezentati era mai mic scorul

11 minutes ago, i sin said:

ce-ai cu mine ma paho, esti suparat ca incerc sa invat si eu regulile? :)

am impresia ca daca nu va prezentati era mai mic scorul

Ai dreptate :)) era doar 3-0 

Eu sunt curios de atat, de ce o formatie slaba din Suedia gen Ostersund poate sa conduca Arsenal 2-0 pauza si noi nu rezistam 10 minute fara sa luam gol ? :))

5 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Eu sunt curios de atat, de ce o formatie slaba din Suedia gen Ostersund poate sa conduca Arsenal 2-0 pauza si noi nu rezistam 10 minute fara sa luam gol ? :))

Cum zicea Hagi “ pentru ca toata lumea acuma internet,, tactica, si noi nu mai stim sa selectam jucatoru cu personalitate” 

Pai daca si becali se pricepe la fotbal....ce sa mai zicem

Pai la cati bani are, de ce nu transferi jucatori straini ma...curva de meme ce rol are la club ? 

Du-te ma in Africa, Asia, ca de acolo iei jucatori buni si ieftini, dar. Iti trebuie scouteri tata, nu pe meme pula mea ....

Imi zicea mie levis ca Dinamo nu e echipa romaneasca ca au mai multi straini decat romani :)))

 

Pai ce sa faci ma cu romani ? Copii prosti care dau de salariu mare si uita de ce s-au apucat de fotbal .

 

Cati jucatori mai sunt in liga 1 romani care au atitudine si mentalitate pe teren ... vezi Nistor de la Dinamo care si daca iti face cel mai prost meci si greseste 8/10 pase , iti alearga pana in ultima secunda .

Edited by Definitely not tsubyke

Pai eu ce zic, cu romanii nu faci treaba, n-avem mentalitate, pai eu daca castigam 5000 euro din fotbal, nu 10000 cum au astia, pai mancam terenu pana lesinam pe teren, ma uitam la nedelcu si tanase, vai pula lor de aschilopati, batea vantu mai tare ii zbura de pe teren.

image.png.54182ba279861014a35770219769fdce.png

OMG =))))))))))))))

ba da chiar .. azi juca fecesebe .. ce facu ?

Edited by metzen

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.