February 22, 20188 yr comment_18056 34 minutes ago, Definitely not tsubyke said: care dusmani ma ? (^^) glumeam Report
February 22, 20188 yr comment_18064 priveste partea plina a paharului, tsubyka... dupa ziua de duminica te vei putea bucura ca beneficiezi de 2 ocazii in plus de a paria pe dinamo in sezonul asta. Report
February 22, 20188 yr comment_18131 Sa-mi bag pula in tanasele ma’tii si nedelcu pulii , au 60 kg amandoi Report
February 22, 20188 yr comment_18132 Daca nu ascultati de fratele vostru cand va invata fotbal.......csf Report
February 22, 20188 yr comment_18133 Ai vazut banneru ? “Noi in Europa traim bucurii, voi cu moartea pe coregrafii” =))) Report
February 22, 20188 yr comment_18134 Jura-te ca au afisat asa ceva..... =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Report
February 22, 20188 yr comment_18141 nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL Report
February 22, 20188 yr comment_18142 4 minutes ago, i sin said: nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Report
February 22, 20188 yr comment_18143 5 minutes ago, i sin said: nu prea ma uit eu la fotbal, dar e normal sa iei 5 in 50 min? am vazut kda-uri mai mici in LoL Fmm pante =))) Report
February 22, 20188 yr comment_18144 1 hour ago, HaHa said: Ai vazut banneru ? “Noi in Europa traim bucurii, voi cu moartea pe coregrafii” =))) :))()))) HAHHAHAA Report
February 22, 20188 yr comment_18145 ce-ai cu mine ma paho, esti suparat ca incerc sa invat si eu regulile? am impresia ca daca nu va prezentati era mai mic scorul Report
February 22, 20188 yr comment_18146 11 minutes ago, i sin said: ce-ai cu mine ma paho, esti suparat ca incerc sa invat si eu regulile? am impresia ca daca nu va prezentati era mai mic scorul Ai dreptate :)) era doar 3-0 Report
February 22, 20188 yr comment_18147 Eu sunt curios de atat, de ce o formatie slaba din Suedia gen Ostersund poate sa conduca Arsenal 2-0 pauza si noi nu rezistam 10 minute fara sa luam gol ? :)) Report
February 22, 20188 yr comment_18149 5 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Eu sunt curios de atat, de ce o formatie slaba din Suedia gen Ostersund poate sa conduca Arsenal 2-0 pauza si noi nu rezistam 10 minute fara sa luam gol ? :)) Cum zicea Hagi “ pentru ca toata lumea acuma internet,, tactica, si noi nu mai stim sa selectam jucatoru cu personalitate” Pai daca si becali se pricepe la fotbal....ce sa mai zicem Pai la cati bani are, de ce nu transferi jucatori straini ma...curva de meme ce rol are la club ? Du-te ma in Africa, Asia, ca de acolo iei jucatori buni si ieftini, dar. Iti trebuie scouteri tata, nu pe meme pula mea .... Report
February 22, 20188 yr comment_18151 Imi zicea mie levis ca Dinamo nu e echipa romaneasca ca au mai multi straini decat romani :))) Pai ce sa faci ma cu romani ? Copii prosti care dau de salariu mare si uita de ce s-au apucat de fotbal . Cati jucatori mai sunt in liga 1 romani care au atitudine si mentalitate pe teren ... vezi Nistor de la Dinamo care si daca iti face cel mai prost meci si greseste 8/10 pase , iti alearga pana in ultima secunda . Edited February 22, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
February 22, 20188 yr comment_18152 Pai eu ce zic, cu romanii nu faci treaba, n-avem mentalitate, pai eu daca castigam 5000 euro din fotbal, nu 10000 cum au astia, pai mancam terenu pana lesinam pe teren, ma uitam la nedelcu si tanase, vai pula lor de aschilopati, batea vantu mai tare ii zbura de pe teren. Report
February 22, 20188 yr comment_18156 ba da chiar .. azi juca fecesebe .. ce facu ? Edited February 22, 20188 yr by metzen Report
Create an account or sign in to comment