February 19, 20188 yr comment_17810 18 minutes ago, Definitely not tsubyke said: daca ajung vreodata in pitesti , iti rup mana cu un an prea tarziu boss... paho... #HaHa ... Report
February 19, 20188 yr comment_17817 Tu vorbesti ma, in BuCUResti ai net doar in centru ca in prapastie unde stai tu bate vantu. =)) Am net si pe vas, dar nu ai timp de el. Report
February 19, 20188 yr comment_17830 Ma jur ca mi-a parut mai rau de Torje si Nistor , decat de faptul ca ne-au egalat aia ... baieti de caracter,pacat ca e prost Miriuta si Hanca :)) Report
February 19, 20188 yr comment_17846 ce se posteaza astia pentru cuvinte gen ~terminatule~ :))) i-as lasa sa se joace 2 rankuri de lol sa inceapa aia cu ~autistic shit ,cancer kid , hope you die~ ... aa stai , asta e @i sin =)) Report
February 19, 20188 yr comment_17851 39 minutes ago, Definitely not tsubyke said: ce se posteaza astia pentru cuvinte gen ~terminatule~ :))) i-as lasa sa se joace 2 rankuri de lol sa inceapa aia cu ~autistic shit ,cancer kid , hope you die~ ... aa stai , asta e @i sin =)) Da ma, jucam si noi un lol diseara???? Report
February 19, 20188 yr comment_17857 Pante nu prea injura dar si cand incepe sa-mi bAg pula de il mai opreste careva =)) Report
February 19, 20188 yr comment_17864 El nu zice ma nimic, ce cuminte este, le ia tot neamu la rand.. =)) Report
February 19, 20188 yr comment_17868 3 hours ago, HaHa said: Pante nu prea injura dar si cand incepe sa-mi bAg pula de il mai opreste careva =)) cer sa se ia masuri ...ma simt jiCnit de asemenea limbaj/comportament...numai huligani peaici ! Mw3 fecesebe si ekipa cateilor ! Report
February 19, 20188 yr comment_17869 8 minutes ago, metzen said: cer sa se ia masuri ...ma simt jiCnit de asemenea limbaj/comportament...numai huligani peaici ! Mw3 fecesebe si ekipa cateilor ! TERMINATOARE TE OMOR =))))) Report
Create an account or sign in to comment