Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

18 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

:) daca ajung vreodata in pitesti , iti rup mana

cu un an prea tarziu boss...

paho...

#HaHa

...

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

 

Daaa #HaHa . 

=))

pe vas ai net?

astia nu au net ok nici in constanta , dar pe vas.

Tu vorbesti ma, in BuCUResti ai net doar in centru ca in prapastie unde stai tu bate vantu. =))

Am net si pe vas, dar nu ai timp de el. 

misto, cand pleci?

ce ai cu paho ba lake ?

haha.jpg

Ma jur ca mi-a parut mai rau de Torje si Nistor , decat de faptul ca ne-au egalat aia ... baieti de caracter,pacat ca e prost Miriuta si Hanca :))

FB_IMG_1519046541202.jpg

iar va druogatz ?

Prin aprilie - mai, cam asa :)) 

prin aprilie-mai te droghezi? misto

Ii raspundeam lu’ animalu de pante =))

O.o

ce se posteaza astia pentru cuvinte gen ~terminatule~ :)))

 

i-as lasa sa se joace 2 rankuri de lol sa inceapa aia cu ~autistic shit ,cancer kid  , hope you die~ ... aa stai , asta e @i sin =))

? CAND AM ZIS EU ASA CEVA ?

39 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

ce se posteaza astia pentru cuvinte gen ~terminatule~ :)))

 

i-as lasa sa se joace 2 rankuri de lol sa inceapa aia cu ~autistic shit ,cancer kid  , hope you die~ ... aa stai , asta e @i sin =))

Da ma, jucam si noi un lol diseara????

:)

Pante nu prea injura dar si cand incepe sa-mi bAg pula de il mai opreste careva =))

ba cand am zis eu ma ceva

El nu zice ma nimic, ce cuminte este, le ia tot neamu la rand.. =)) 

doar la pastori si vasisti

3 hours ago, HaHa said:

Pante nu prea injura dar si cand incepe sa-mi bAg pula de il mai opreste careva =))

cer sa se ia masuri ...ma simt jiCnit de asemenea limbaj/comportament...numai huligani peaici !

Mw3 fecesebe si ekipa cateilor !

8 minutes ago, metzen said:

cer sa se ia masuri ...ma simt jiCnit de asemenea limbaj/comportament...numai huligani peaici !

Mw3 fecesebe si ekipa cateilor !

TERMINATOARE TE OMOR =))))) 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.