February 18, 20188 yr comment_17704 csf paho... nai csf ia uite motane te-am pus la avatar Edited February 18, 20188 yr by i sin Report
February 18, 20188 yr comment_17710 10 minutes ago, metzen said: ce catei prosti ... nu putura sa bata oile Ba te sparg cu bataia :))) Report
February 18, 20188 yr comment_17716 Nu poti sa pacalesti fotbalul ? Pai fotbalul l-ati pacalit voi cu Lazio , fotbalul il pacaliti in fiecare etapa...a investit oierul in voi milioane de euro , cat toata liga 1 si nu castigati categoric de 1 an de zile . Dinamo cu 0 investitii s-a pisat pe fcsb 80 minute , cam atat. V-a bagat Torje iarba in cur la gol ... daca practica Dinamo ce a jucat steaua ultimile 30 minute cu Lazio nu aveati timp sa legati 2 pase , gen Nedelcu de avea crampe la 19 ani din 2 in 2 minute din minutul 60 . r3 Report
February 18, 20188 yr comment_17718 pai tu de unde stii ce-a facut steluta cu lazio tsu?... te-ai uitat cumva la meciul lor ? Just now, HaHa said: Ce suparat e tsubica:)) tsubica laba mica .. :)) Report
February 18, 20188 yr comment_17720 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Nu poti sa pacalesti fotbalul ? Pai fotbalul l-ati pacalit voi cu Lazio , fotbalul il pacaliti in fiecare etapa...a investit oierul in voi milioane de euro , cat toata liga 1 si nu castigati categoric de 1 an de zile . Dinamo cu 0 investitii s-a pisat pe fcsb 80 minute , cam atat. V-a bagat Torje iarba in cur la gol ... daca practica Dinamo ce a jucat steaua ultimile 30 minute cu Lazio nu aveati timp sa legati 2 pase , gen Nedelcu de avea crampe la 19 ani din 2 in 2 minute din minutul 60 . r3 Cel care spui ca a facut praf steaua ( a inceput sa planga IAR ) o faza un gol , asta nu inseamna ca esti jucator. Meciul a fost OK in ambele tabere, numai ca schimbarile lui miriuta au fost praf ( sigur imi dai dreptate ) P.S : Stai linistit, eu ca fratele tau mai mare te voi sustine si in play out :* Report
February 18, 20188 yr comment_17722 Fcsb cand joaca cu Enache, joaca in 10...trebuia sa fie 1-0 min 3 daca retardatu nu rata cu poarta goala. In orice caz, daca la fcSb nu joaca Budescu e deranj mare. Edited February 18, 20188 yr by HaHa Report
February 18, 20188 yr comment_17723 Just now, FCSB said: Cel care spui ca a facut praf steaua ( a inceput sa planga IAR ) o faza un gol , asta nu inseamna ca esti jucator. Meciul a fost OK in ambele tabere, numai ca schimbarile lui miriuta au fost praf ( sigur imi dai dreptate ) P.S : Stai linistit, eu ca fratele tau mai mare te voi sustine si in play out :* Am dezbatut cu tovarasii tot drumul , un antrenor mare nu iti pierdea meciul asta de la 2-0 nici daca se juca cRs si Paho fundasi centrali. A facut niste schimbari in bataie de joc , nu imi vine sa cred ca e posibil la nivelul asta sa faci asa schimbari ... iar ma doare capul cand imi amintesc =)) fmm MIRIUTA In fine , avand in vedere investitiile de la Dinamo , chiar arata ok echipa , de la mijloc in sus avem lot de primele 3 . Si nu poti sa zici ca nu a jucat Torje bine ...pai Torje e la 50-60% din ce poate in momentul asta si a jucat cat 10 Tanase si Mbappe de Romania negrisor ala de la voi... Report
February 18, 20188 yr comment_17724 Just now, Definitely not tsubyke said: Am dezbatut cu tovarasii tot drumul , un antrenor mare nu iti pierdea meciul asta de la 2-0 nici daca se juca cRs si Paho fundasi centrali. A facut niste schimbari in bataie de joc , nu imi vine sa cred ca e posibil la nivelul asta sa faci asa schimbari ... iar ma doare capul cand imi amintesc =)) fmm MIRIUTA In fine , avand in vedere investitiile de la Dinamo , chiar arata ok echipa , de la mijloc in sus avem lot de primele 3 . Si nu poti sa zici ca nu a jucat Torje bine ...pai Torje e la 50-60% din ce poate in momentul asta si a jucat cat 10 Tanase si Mbappe de Romania negrisor ala de la voi... Vezi ca l-am vazut pe Torje la dristor :)))) Report
February 18, 20188 yr comment_17725 Nu fi trist tsubica, play off , play out, tot play este =)) Report
February 18, 20188 yr comment_17726 paho,daca vrei sa iti umplu frigiderul pana te fac sa pleci pe vas ... oricum batem la giurgiu lejer. Report
February 18, 20188 yr comment_17727 Stai linistit ca Astra cu CFR au jucat cu rezervele, si cum Edi este stelist, o sa aveti meci mai greu decat cu FCSB parerea mea. :)) Report
February 18, 20188 yr comment_17728 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: paho,daca vrei sa iti umplu frigiderul pana te fac sa pleci pe vas ... oricum batem la giurgiu lejer. Giurgiu crezi ca e chiajna? Nu uita cine este antrenor ( Miriuta nici macar unghia nu este ) Report
February 18, 20188 yr comment_17729 Tu te-ai uitat la CFR-astra? Astra e mai slaba decat botosani ...si edi iordanescu e antrenor cand Dinamo e echipa de Champions League,ce drq ma Levis. CUm sa-l vezi pe fiul prost ala antrenor :)) Report
February 18, 20188 yr comment_17731 Just now, Definitely not tsubyke said: Tu te-ai uitat la CFR-astra? Astra e mai slaba decat botosani ...si edi iordanescu e antrenor cand Dinamo e echipa de Champions League,ce drq ma Levis. CUm sa-l vezi pe fiul prost ala antrenor :)) Bine TSU, o sa iti retragi cuvintele si o sa incepi sa ti cu FCSB:))) Report
February 18, 20188 yr comment_17732 Toate ca toate dar ce exterior a dat Budescu prin Spania mai vezi la aia mari. :)) Report
February 18, 20188 yr comment_17733 Steaua e numai 1 ! Budescu joaca la ea Edited February 18, 20188 yr by Dodi Report
Create an account or sign in to comment