February 15, 20188 yr comment_17411 ce mizerii ba..oricum nu se califica,mi-au luat mie 600 lei ca nu a dat gol lazio. fmm , s-au tavalit 30 minute pe jos .. ala la 18 ani are crampe in min 70 Report
February 15, 20188 yr comment_17419 49 minutes ago, HaHa said: Ba da' dinam0 cu cine a jucat in seara asta ? Nu mai fi rau cu Tsu Report
February 15, 20188 yr comment_17420 Just now, Closed said: Nu mai fi rau cu Tsu Nu sunt ma... :)) Report
February 15, 20188 yr comment_17421 1 minute ago, HaHa said: Nu sunt ma... :)) Daca as fi el, ti-as da X. Nu mai fi iubitor doar de ros-albastru Report
February 15, 20188 yr comment_17422 Just now, Closed said: Daca as fi el, ti-as da X. Nu mai fi iubitor doar de ros-albastru Cat ai baut ? =)) Report
February 15, 20188 yr comment_17423 Culmea, nu mult; abea am ajuns acasa dupa concediu din tara :). Dar nu te teme si nu-ti face griji pentru mine, recuperez acum! Report
February 16, 20188 yr comment_17433 6 hours ago, Definitely not tsubyke said: ce mizerii ba..oricum nu se califica,mi-au luat mie 600 lei ca nu a dat gol lazio. fmm , s-au tavalit 30 minute pe jos .. ala la 18 ani are crampe in min 70 perfect de acord cu tine. si cu calificarea si cu tavalirea. au fost penibili pe sfarsit. Report
February 16, 20188 yr comment_17435 Daca doar prin tavaleala si bubuieli poti sa bati un Lazio modest care joaca cu 4 titulari din 11 , suntem cam slabi ca nivel de fotbal :)) Report
February 16, 20188 yr comment_17437 52 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Daca doar prin tavaleala si bubuieli poti sa bati un Lazio modest care joaca cu 4 titulari din 11 , suntem cam slabi ca nivel de fotbal :)) Da' tu credeai ca fotbalul romanesc e bun ? =)) Pai pe noi ne-a batut Albania ba, cea mai mare umilinta a echipei nationale. La ce fotbal avem in Romania, sa fim fericiti ca mai avem cate o echipa prin Europa, mai scoatem si noi capul in lume, si prin bulan mai batem Lazio etc. Edited February 16, 20188 yr by HaHa Report
February 16, 20188 yr comment_17447 2 hours ago, HaHa said: Da' tu credeai ca fotbalul romanesc e bun ? =)) Pai pe noi ne-a batut Albania ba, cea mai mare umilinta a echipei nationale. La ce fotbal avem in Romania, sa fim fericiti ca mai avem cate o echipa prin Europa, mai scoatem si noi capul in lume, si prin bulan mai batem Lazio etc. antr3n0rul3 Report
February 16, 20188 yr comment_17448 daca paho era pe titanic , titanicul nu se scufunda...asa strateg bun e. Edited February 16, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
February 16, 20188 yr comment_17450 5 minutes ago, i sin said: @lukce faci ma iesind din casa? mananc praz Report
February 16, 20188 yr comment_17451 1 minute ago, luk said: mananc praz pls pls pls fa poza cu tsubi, ca n-o sa vrea. insista edit: si fa-l sa-ti dea o bere ca mie imi da una din 2013 Edited February 16, 20188 yr by i sin Report
February 16, 20188 yr comment_17452 cine e de vina ca stai la tara? Edited February 16, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
February 16, 20188 yr comment_17455 22 minutes ago, i sin said: pls pls pls fa poza cu tsubi, ca n-o sa vrea. insista edit: si fa-l sa-ti dea o bere ca mie imi da una din 2013 ia trenul si go, te iau eu din gara Report
Create an account or sign in to comment