Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Quote
Quote
Quote

cuie dinamo

 

 

 

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

ce mizerii ba..oricum nu se califica,mi-au luat mie 600 lei ca nu a dat gol lazio.

 

fmm , s-au tavalit 30 minute pe jos .. ala la 18 ani are crampe in min 70 O.o

Ba da' dinam0 cu cine a jucat in seara asta ? 

49 minutes ago, HaHa said:

Ba da' dinam0 cu cine a jucat in seara asta ? 

Nu mai fi rau cu Tsu :)

Just now, Closed said:

Nu mai fi rau cu Tsu :)

Nu sunt ma... :)) 

 

1 minute ago, HaHa said:

Nu sunt ma... :)) 

 

Daca as fi el, ti-as da X. Nu mai fi iubitor doar de ros-albastru :)

Just now, Closed said:

Daca as fi el, ti-as da X. Nu mai fi iubitor doar de ros-albastru :)

Cat ai baut ? =))

Culmea, nu mult; abea am ajuns acasa dupa concediu din tara :). Dar nu te teme si nu-ti face griji pentru mine, recuperez acum!

Asta-i spiritul! 

6 hours ago, Definitely not tsubyke said:

ce mizerii ba..oricum nu se califica,mi-au luat mie 600 lei ca nu a dat gol lazio.

 

fmm , s-au tavalit 30 minute pe jos .. ala la 18 ani are crampe in min 70 O.o

perfect de acord cu tine. si cu calificarea si cu tavalirea. au fost penibili pe sfarsit.

Daca doar prin tavaleala si bubuieli poti sa bati un Lazio modest care joaca cu 4 titulari din 11 , suntem cam slabi ca nivel de fotbal :))

52 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Daca doar prin tavaleala si bubuieli poti sa bati un Lazio modest care joaca cu 4 titulari din 11 , suntem cam slabi ca nivel de fotbal :))

Da' tu credeai ca fotbalul romanesc e bun ? =)) 

Pai pe noi ne-a batut Albania ba, cea mai mare umilinta a echipei nationale. 

La ce fotbal avem in Romania, sa fim fericiti ca mai avem cate o echipa prin Europa, mai scoatem si noi capul in lume, si prin bulan mai batem Lazio etc. 

Edited by HaHa

Neata

 

Screenshot_20180216-103611.png

Imagini pentru borcea protest

Imagini pentru borcea protest

2 hours ago, HaHa said:

Da' tu credeai ca fotbalul romanesc e bun ? =)) 

Pai pe noi ne-a batut Albania ba, cea mai mare umilinta a echipei nationale. 

La ce fotbal avem in Romania, sa fim fericiti ca mai avem cate o echipa prin Europa, mai scoatem si noi capul in lume, si prin bulan mai batem Lazio etc. 

antr3n0rul3

daca paho era pe titanic , titanicul nu se scufunda...asa strateg bun e.

Edited by Definitely not tsubyke

@lukce faci ma iesind din casa?

5 minutes ago, i sin said:

@lukce faci ma iesind din casa?

mananc praz

1 minute ago, luk said:

mananc praz

pls pls pls fa poza cu tsubi, ca n-o sa vrea. insista

 

edit: si fa-l sa-ti dea o bere ca mie imi da una din 2013

Edited by i sin

cine  e de vina ca stai la tara? 

Edited by Definitely not tsubyke

emma ca nu vrea sa ne mutam in buc

sa o anunt daca iese cu tine sa refuze taxi ?

22 minutes ago, i sin said:

pls pls pls fa poza cu tsubi, ca n-o sa vrea. insista

 

edit: si fa-l sa-ti dea o bere ca mie imi da una din 2013

ia trenul si go, te iau eu din gara

torje.jpg

Edited by FCSB

3-1 Dinamo

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.