February 10, 20188 yr comment_16815 32 minutes ago, i sin said: imi zici cand ii iese banul sa-mi fac caracter special pentur el cu numele iisus Vin și eu și practic avem Sfânta Treime. Edited February 10, 20188 yr by ȘefulSarmalelor Report
February 11, 20188 yr comment_16896 11 minutes ago, Definitely not tsubyke said: plm...n-am mai plans de la DInamo-lazio , nu stiu . Nu e problema, plangi maine cand bate concordia:))) Report
February 11, 20188 yr comment_16901 Luni nu diseara... nici macar nu stii cand joaca DINAMO hahahahaha Report
February 11, 20188 yr comment_16903 Esti nooooooob :-w maine seara sunt la chiajna , proabil ma gandeam la altceva :)) Report
February 11, 20188 yr comment_16905 Ai facut de rusine echipa de cateiii huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Report
February 11, 20188 yr comment_16950 53 minutes ago, Arky said: Intra si tu pe serverul ala la rusi si adu si mie 60-70 de oameni sa fie echilibrat =)) Report
February 11, 20188 yr Author comment_16959 56 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Intra si tu pe serverul ala la rusi si adu si mie 60-70 de oameni sa fie echilibrat =)) Prefer o turma de oi si nu doua, ar fi lag imens si fps-uri de o singura cifra :)) Report
Create an account or sign in to comment