February 7, 20188 yr comment_16256 lol te-a stricat capitala Edited February 7, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
February 7, 20188 yr comment_16259 Da. Și pe mine și pe hackerman luk. Edited February 7, 20188 yr by ȘefulSarmalelor Report
February 7, 20188 yr comment_16276 9 hours ago, Definitely not tsubyke said: Re man , unde te vezi peste 2 db ? sigur nu in tribuna alaturi de dinamo la un meci in champions league. Report
February 7, 20188 yr comment_16282 8 hours ago, ȘefulSarmalelor said: Mă uitam și eu liniștit la lansarea rachetei Falcon 9 și dintr-o dată: @Definitely not tsubyke mars nu cred =)))))))))))))))))))))))) ai vazut a batut recordul. a avut 2.5 mil viewers Report
February 7, 20188 yr comment_16284 da nu e el ma, n-are cum. ala site cum si unde sa puna virgula =)) Report
February 7, 20188 yr comment_16285 Adevarul este ca astia de la dynamo aka rusinea europei le este greu cu gramatica.... =)))) Report
February 7, 20188 yr comment_16287 Constanta pe timp de vara este devine Capitala Romaniei =)) Report
February 7, 20188 yr comment_16295 s-a imbatat fix acum 21 de zile si s-a gandit el ce idee buna este sa injur eu ownerii serverului random. Report
February 7, 20188 yr comment_16306 https://mupro.ro/guild-rankings/members/Monero/ Alege de cine nu iti place de aici Pante ca sa le dam x. Report
February 7, 20188 yr comment_16307 Ii dai la nebun treaba.... Edited February 7, 20188 yr by HaHa Report
February 7, 20188 yr comment_16329 2 hours ago, Definitely not tsubyke said: https://mupro.ro/guild-rankings/members/Monero/ Alege de cine nu iti place de aici Pante ca sa le dam x. gata boss afara oldsoslick, Miau ca seamana a motanul, arky, papi, ISIS ca plm nu suntem cu din astia, angelelf ca e barbat, cristi ca e banal si atat. ramai doar cu oltenii si ema. Report
Create an account or sign in to comment