Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

11 minutes ago, i sin said:

cyka blyat. 

motanul are 20 de meciuri ca i-am dat remake

eu cred ca a facut intentionat ca sa nu mai joace cu vera

poate invers.

vera are winrate mai mare fara el

partz O.o

  • Author

:Emoticon_facepalm:

10 hours ago, asde said:

partz O.o

ce prost sunt, iar am gresit baia O.o 

Just now, asde said:

ce prost sunt, iar am gresit baia O.o 

E ok pensie,te poti caca oricand in baia mea.

 

Am si puff din ala.

10 hours ago, Definitely not tsubyke said:

E ok pensie,te poti caca oricand in baia mea.

 

Am si puff din ala.

esti sigur ? ultima data mi s-a topit dispozitivul din care iesea puff (puff pass) 

Edited by asde

E ok , am reducere la emag.

10 hours ago, Definitely not tsubyke said:

E ok , am reducere la emag.

:))) le iei la 1 leu ?:))

inca e eroarea din 2014 :))

@FCSB @HaHa

 

 @

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

@FCSB @HaHa

 

 @

Pacat ca echipa e pamant . :))

Cam asta se intampla la incalzire cu 30 minute inainte ... 

Cat de curand nu o sa mai aveti nici galeria, va parasesc si aia... dar si cu galerie si fara galerie tot acolo ajungeti 

 

 

stema-dinamo.jpg

@Definitely not tsubyke cand afla ca dinamo nu intra in play off 

 

...................

 

 


Neata

Neata boss

Nu e asa ca o cunoastem si de pe alt site?

 

 

 

nu stiu, in general caut "petite hardcore submissive"

nu se incadreaza.

iti mai dau o poza cu cami ?

te rog bossule <3 

:congratulate:

 

Traducere : nu

mi s-a atras atentia ca postez r3 in topicul gresit. imi cer scuze pentru greselile facute anterior acestei postari.

r3

Re man , unde te vezi peste 2 db ?

Mă uitam și eu liniștit la lansarea rachetei Falcon 9 și dintr-o dată: @Definitely not tsubyke

0vg669jjyne01.png

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.