Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

26 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Regula lui luk pentru accept in guild este simpla :

 

poza cu cpu la 100% . :)) 

+ poza cu casca de miner pe cap

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

1 hour ago, TuninBoy said:

/guild ?? :) vin si eu la pachet cu sonki 

 

37 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Regula lui luk pentru accept in guild este simpla :

 

poza cu cpu la 100% . :)) 

 

9 minutes ago, luk said:

+ poza cu casca de miner pe cap

+ ca ieri ma luase ca daca ma mananca :) . Testul suprem acum 

  • Author
2 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Ce secundare ma ? :(

 

In afara de Kenvelo, suntem doar principale :o 

daaaamn

@sogood ce ai de zis in apararea ta?

44 minutes ago, Closed said:

 

 

+ ca ieri ma luase ca daca ma mananca :) . Testul suprem acum 

Pai daca te manca sa faci pk pe mg-ii fara rr :) 

P.s Procesorul meu nu urca la 100 % am un negru cu o frunza de banane care ii face vant  :))

Lol, mai joaca ma Bobo ? =))

@i sin rank ?

 

2 hours ago, Arky said:

daaaamn

@sogood ce ai de zis in apararea ta?

daca joc afk nu inseamna ca bk e secundarul cuiva :))) 

2 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Lol, mai joaca ma Bobo ? =))

nu mai joc ma , mam lasat de stat on din a doua zi de cand s-a dat drumu la srv :)))

Pai da...cine e sef si da tarc bk ???

Vadim

Edited by FCSB

 

@sogood e cel mai bun bk afk 

  • Author

Are bicepsu slab

Lasa ca prinde si el putere de la minat.

Anunţul făcut de agentul lui Torje, după ce Digi Sport a anunţat că transferul la Dinamo a căzut

Ez

Se face pana la urma cred...oricum nu prea conteaza asa mult.

Sa aduci un jucator bun doar pentru 4,5 luni si pe urma sa plece nu are sens ^^

6 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Se face pana la urma cred...oricum nu prea conteaza asa mult.

Sa aduci un jucator bun doar pentru 4,5 luni si pe urma sa plece nu are sens ^^

Liga 2

  • Author

:Emoticon_facepalm:

Pregateste DJ arcaneee,mai am putin .

 

7 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Pregateste DJ arcaneee,mai am putin .

 

Deci se cauta noi sperante?:))

 

spekial pt luk si tsubut sa ia o gura de apa faca ceva clabuci :) 

aaa

daca va bate olguta  duminica ma cac pe tn de ras ;))

  • Author

:cool:

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.