January 31, 20188 yr comment_14808 ba, mai taceti in puterea domnului ..mea ... ca ma doare capu ; MW3 (modern warfare 3) dinamo & wcsb Report
January 31, 20188 yr comment_14809 1 hour ago, metzen said: ba, mai taceti in puterea domnului ..mea ... ca ma doare capu ; MW3 (modern warfare 3) dinamo & wcsb Mertzane. cel mai jmeker terminator =)) Report
January 31, 20188 yr comment_14815 5 hours ago, HaHa said: Sper sa se desfiinteze dinamo odata... Amin! Report
January 31, 20188 yr comment_14826 :))) cumvrei tu asa sa fie 10 hours ago, Definitely not tsubyke said: S-a facut, iti trimit maine de la munca .. facem casting! Ai pretentii cum sa fie fetele ? Blonde,roscate,brunete , tunse intr-o parte? :)) Acum am vazut ca m-ai facut “prazar” :))) nu mai fac nimic Report
January 31, 20188 yr comment_14831 Nuuuuuu Testam doar varianta noua a lui Haif si erai primul comentariu . Report
January 31, 20188 yr comment_14832 Trebuia sa puneti si un semn cu un caine in cusca special ptr tsubica =)) Report
January 31, 20188 yr comment_14834 9 minutes ago, HaHa said: Trebuia sa puneti si un semn cu un caine in cusca special ptr tsubica =)) Urmeaza :))) astept pm cu dorinta Report
January 31, 20188 yr comment_14839 Am vrut sa imi schimb votul pentur tine dar nu mai pot da azi Report
January 31, 20188 yr comment_14842 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Ba tu ce te bagi ma =)))))))) Report
January 31, 20188 yr comment_14844 Eu zic asta spre binele vostru...daca va jucati rank amandoi , tu ai sanse mai mici sa castigi pentru ca el o sa trolleze, el are sanse mai mari sa ia ban 14 zile pentru ca se joaca cu tine chiar si trolland. =)) Report
January 31, 20188 yr comment_14845 Just now, Definitely not tsubyke said: Eu zic asta spre binele vostru...daca va jucati rank amandoi , tu ai sanse mai mici sa castigi pentru ca el o sa trolleze, el are sanse mai mari sa ia ban 14 zile pentru ca se joaca cu tine chiar si trolland. =)) Hai ba ca pante nu se enerveaza ca tine =)) Report
January 31, 20188 yr comment_14846 Te inseli =)) Am jucat zilele trecute cu el 8 placement , eu sunt pistol cu apa in comparatie cu el la cat a fost de toxic in meciuri . Report
January 31, 20188 yr comment_14847 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Te inseli =)) Am jucat zilele trecute cu el 8 placement , eu sunt pistol cu apa in comparatie cu el la cat a fost de toxic in meciuri . Eu stiam ca el daca se enerveaza da quit game =)))) Report
January 31, 20188 yr comment_14854 Nu ai mai jucat probabil O sa intru si eu diseara sa imi termin placements. Report
January 31, 20188 yr comment_14859 29 minutes ago, Definitely not tsubyke said: @i sin Pana si asta stie cum faci :)))))))) Pai am jucat ma cu pante, e amuzant cand se enerveaza =)))) Report
Create an account or sign in to comment