Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

carnateeeeeeeeeeeel

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

ba, mai taceti in puterea domnului ..mea  ... ca ma doare capu ; MW3 (modern warfare 3) dinamo & wcsb :)

1 hour ago, metzen said:

ba, mai taceti in puterea domnului ..mea  ... ca ma doare capu ; MW3 (modern warfare 3) dinamo & wcsb :)

Mertzane. cel mai jmeker terminator =))

5 hours ago, HaHa said:

Sper sa se desfiinteze dinamo odata...

Amin!

Hai luati-va castile de protectie si sir indian...intram.

:))) cumvrei tu asa sa fie

10 hours ago, Definitely not tsubyke said:

S-a facut, iti trimit maine de la munca .. facem casting!

 

Ai pretentii cum sa fie fetele ? Blonde,roscate,brunete , tunse intr-o parte?  :))

Acum am vazut ca m-ai facut “prazar” :))) 

nu mai fac nimic :bq:

Nuuuuuu :( Testam doar varianta noua a lui Haif si erai primul comentariu .

Trebuia sa puneti si un semn cu un caine in cusca special ptr tsubica =))

 

9 minutes ago, HaHa said:

Trebuia sa puneti si un semn cu un caine in cusca special ptr tsubica =))

Urmeaza :))) astept pm cu dorinta

Am vrut sa imi schimb votul pentur tine dar nu mai pot da azi :(:(:(

@i sin ranked ? 

19 minutes ago, HaHa said:

@i sin ranked ? 

 

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

 

Ba tu ce te bagi ma =)))))))) 

Eu zic asta spre binele vostru...daca va jucati rank amandoi ,  tu ai sanse mai mici sa castigi pentru ca el o sa trolleze, el are sanse mai mari sa ia ban 14 zile pentru ca se joaca cu tine chiar si trolland. =))

Just now, Definitely not tsubyke said:

Eu zic asta spre binele vostru...daca va jucati rank amandoi ,  tu ai sanse mai mici sa castigi pentru ca el o sa trolleze, el are sanse mai mari sa ia ban 14 zile pentru ca se joaca cu tine chiar si trolland. =))

Hai ba ca pante nu se enerveaza ca tine =)) 

Te inseli =)) Am jucat zilele trecute cu el 8 placement , eu sunt pistol cu apa in comparatie cu el la cat a fost de toxic in meciuri .

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Te inseli =)) Am jucat zilele trecute cu el 8 placement , eu sunt pistol cu apa in comparatie cu el la cat a fost de toxic in meciuri .

Eu stiam ca el daca se enerveaza da quit game =)))) 

@i sin Pana si asta stie cum faci :))))))))

prazari imputiti

n-am mai trollat de 1 sapt

Nu ai mai jucat probabil :(

 

O sa intru si eu diseara sa imi termin placements.

  • Author

Cum sa jucați lol când exista Dota :Emoticon_facepalm:

 /slap Arky

  • Author

 

29 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

@i sin Pana si asta stie cum faci :))))))))

Pai am jucat ma cu pante, e amuzant cand se enerveaza =)))) 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.