Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

=)))))))))))))))))))))))) paho daca te bate ursu eu nu ma bag

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

tsubica e inofensiv. exact ca dynamo =)) 

 

 

Luati si  admirati in plm de popcornisti , e filmat de la voi din ”peluza” .

 

 

Ba din doua, una trebuie sa aveti si voi, n-aveti fotbal, aveti galerie... 

6 minutes ago, HaHa said:

Ba din doua, una trebuie sa aveti si voi, n-aveti fotbal, aveti galerie... 

Tine minte la mine bobita, daca as avea azi de ales intre lotul vostru si baietii astia din galerie , fara sa ma gandesc 1 secunde i-as alege pe ei.


Echipa azi o ai , maine nu o mai ai ... sunt jucatori mercenari , o sa iti plece de la echipa , putini mai stiu ce inseamna Dinamo / Rapid / CSA / Craiova .


Asa ca ... prefer pe baietii astia de si maine si peste 1 luna si peste 1 an si peste 10 ani , ei tot acolo sunt , cantand si traind momentul pentru echipa lor ( cel putin asa vad eu lucrurile )

 

In PCH la noi este un domn in varsta , aproximativ 65 ani de ani , de fiecare data cand jucam pe Stefan cel Mare omul este in peluza pe acelasi sector ,rand si scaun ... si tot acolo o sa fie pana o sa se duca omul , in schimb un jucator tot timul o sa se duca la mai bine , chiar daca la mai bine nu inseamna neaparat si performanta.

 

image.png.5d9f69b5baeb16799822ed89b6385178.png

mari vorbe, mari om.

Ai si tu dreptate. 

Dar la FCSB / STEAUA nici nu se stie ce echipa e :))) de aia e circ intre suporteri, galerie...etc...

Ca si la voi daca apare maine Dinamo in liga a4'a si echipa din liga 1 se numeste FCDB, nu stii cu cine sa tii :-? 

Just now, HaHa said:

Ai si tu dreptate. 

Dar la FCSB / STEAUA nici nu se stie ce echipa e :))) de aia e circ intre suporteri, galerie...etc...

Ca si la voi daca apare maine Dinamo in liga a4'a si echipa din liga 1 se numeste FCDB, nu stii cu cine sa tii :-? 

O sa tin cu Dinamo :)

 

FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani .

Just now, Definitely not tsubyke said:

O sa tin cu Dinamo :)

 

FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani .

Asta cred si eu, nu tin cu FCSB, dar iti dai seama ca ma bucur cand se incurca Dinamo.

Steaua e Steaua, daca Lacatus e acolo inseamna ca aia e Steaua adevarata. 

In alta ordine de idei...nu mai merg maine la munca cu 4,5 fulare sa le intind prin birou :(

 

RIP AROGANTA.

Vezi ce se intampla cand vrei sa faci arogante. :)))

dumb&dumber ^

aia au postat ca au pastrat cs ... =))

 

 

1 hour ago, HaHa said:

Toate ca toate dar ce exterior a dat Budescu prin Spania mai vezi la aia mari. :)) 

da... mare jucator...pacat ca n-are decat 1 piciior.. (ca majoritatea jucatorilor din L1, numai petarz)

13 minutes ago, metzen said:

da... mare jucator...pacat ca n-are decat 1 piciior.. (ca majoritatea jucatorilor din L1, numai petarz)

Cum le stii tu pe toate:)))

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

 

 

Luati si  admirati in plm de popcornisti , e filmat de la voi din ”peluza” .

 

 

Aceleasi coregrafi mereu, nu au devenit plictisitoare ? 

50 lei x cati au fost atunci, cred ca au bani de ceva coregrafii :))))

Ce a ajuns și topicul acesta de când a plecat Divinul.

8 hours ago, Definitely not tsubyke said:

O sa tin cu Dinamo :)

 

FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani .

:x CSA=STEAUA BUCURESTI

3 hours ago, ȘefulSarmalelor said:

Ce a ajuns și topicul acesta de când a plecat Divinul:(

tsubi e gold 3 :) luci la fel :)

 

?

 

Eu nici nu m-am jucat macar , 10 promo si atat...si alea jucate cu Pante care m-a trollat si a fost toxic cu echipa,lol.

Trecem peste toate, ne luptăm cu moartea
Când se unesc câinii, ziua invinge noaptea!

28161794_2011384269135072_79083938231910

am un singur 2/12 :/ de ce esti nesimtit 

Just now, i sin said:

am un singur 2/12 :/ de ce esti nesimtit 

ai injurat un copil de 13 ani 20 minute pana ai dat ragequit X(

ai 13 ani? :thinking:

:) daca ajung vreodata in pitesti , iti rup mana

Ai injurat copil de 13 ani fmm 

Putea sa fie copilul tau =)))

 

Edited by HaHa

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.