February 18, 20188 yr comment_17734 =)))))))))))))))))))))))) paho daca te bate ursu eu nu ma bag Report
February 18, 20188 yr comment_17738 Luati si admirati in plm de popcornisti , e filmat de la voi din ”peluza” . Report
February 18, 20188 yr comment_17740 Ba din doua, una trebuie sa aveti si voi, n-aveti fotbal, aveti galerie... Report
February 18, 20188 yr comment_17742 6 minutes ago, HaHa said: Ba din doua, una trebuie sa aveti si voi, n-aveti fotbal, aveti galerie... Tine minte la mine bobita, daca as avea azi de ales intre lotul vostru si baietii astia din galerie , fara sa ma gandesc 1 secunde i-as alege pe ei. Echipa azi o ai , maine nu o mai ai ... sunt jucatori mercenari , o sa iti plece de la echipa , putini mai stiu ce inseamna Dinamo / Rapid / CSA / Craiova . Asa ca ... prefer pe baietii astia de si maine si peste 1 luna si peste 1 an si peste 10 ani , ei tot acolo sunt , cantand si traind momentul pentru echipa lor ( cel putin asa vad eu lucrurile ) In PCH la noi este un domn in varsta , aproximativ 65 ani de ani , de fiecare data cand jucam pe Stefan cel Mare omul este in peluza pe acelasi sector ,rand si scaun ... si tot acolo o sa fie pana o sa se duca omul , in schimb un jucator tot timul o sa se duca la mai bine , chiar daca la mai bine nu inseamna neaparat si performanta. Report
February 18, 20188 yr comment_17744 Ai si tu dreptate. Dar la FCSB / STEAUA nici nu se stie ce echipa e :))) de aia e circ intre suporteri, galerie...etc... Ca si la voi daca apare maine Dinamo in liga a4'a si echipa din liga 1 se numeste FCDB, nu stii cu cine sa tii :-? Report
February 18, 20188 yr comment_17745 Just now, HaHa said: Ai si tu dreptate. Dar la FCSB / STEAUA nici nu se stie ce echipa e :))) de aia e circ intre suporteri, galerie...etc... Ca si la voi daca apare maine Dinamo in liga a4'a si echipa din liga 1 se numeste FCDB, nu stii cu cine sa tii :-? O sa tin cu Dinamo FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani . Report
February 18, 20188 yr comment_17747 Just now, Definitely not tsubyke said: O sa tin cu Dinamo FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani . Asta cred si eu, nu tin cu FCSB, dar iti dai seama ca ma bucur cand se incurca Dinamo. Steaua e Steaua, daca Lacatus e acolo inseamna ca aia e Steaua adevarata. Report
February 18, 20188 yr comment_17754 In alta ordine de idei...nu mai merg maine la munca cu 4,5 fulare sa le intind prin birou RIP AROGANTA. Report
February 18, 20188 yr comment_17760 1 hour ago, HaHa said: Toate ca toate dar ce exterior a dat Budescu prin Spania mai vezi la aia mari. :)) da... mare jucator...pacat ca n-are decat 1 piciior.. (ca majoritatea jucatorilor din L1, numai petarz) Report
February 18, 20188 yr comment_17763 13 minutes ago, metzen said: da... mare jucator...pacat ca n-are decat 1 piciior.. (ca majoritatea jucatorilor din L1, numai petarz) Cum le stii tu pe toate:))) Report
February 19, 20188 yr comment_17768 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: Luati si admirati in plm de popcornisti , e filmat de la voi din ”peluza” . Aceleasi coregrafi mereu, nu au devenit plictisitoare ? 50 lei x cati au fost atunci, cred ca au bani de ceva coregrafii :)))) Report
February 19, 20188 yr comment_17779 8 hours ago, Definitely not tsubyke said: O sa tin cu Dinamo FCSB nu e steaua , Steaua pe care lumea ar trebui sa o sustina e in liga 4-a . Doar ca romanul evident o sa tina cu FCSB , ca e genul de fan bandwagoner , o sa se duca tot timpul la echipa cu rezultate si bani . CSA=STEAUA BUCURESTI Report
February 19, 20188 yr comment_17782 3 hours ago, ȘefulSarmalelor said: Ce a ajuns și topicul acesta de când a plecat Divinul. tsubi e gold 3 luci la fel Report
February 19, 20188 yr comment_17794 ? Eu nici nu m-am jucat macar , 10 promo si atat...si alea jucate cu Pante care m-a trollat si a fost toxic cu echipa,lol. Trecem peste toate, ne luptăm cu moartea Când se unesc câinii, ziua invinge noaptea! Report
February 19, 20188 yr comment_17805 Just now, i sin said: am un singur 2/12 de ce esti nesimtit ai injurat un copil de 13 ani 20 minute pana ai dat ragequit X( Report
February 19, 20188 yr comment_17808 Ai injurat copil de 13 ani fmm Putea sa fie copilul tau =))) Edited February 19, 20188 yr by HaHa Report
Create an account or sign in to comment