December 22, 20187 yr comment_28909 Buna seara all. De ce am primit X din guild ??? Sunt MaximusSM. Seara buna tuturor. Astept sa reintru in guild. Ms. Report
December 25, 20187 yr comment_29066 Craciun fericit pretenasi ! On 12/22/2018 at 11:20 PM, CobraSM said: Buna seara all. De ce am primit X din guild ??? Sunt MaximusSM. Seara buna tuturor. Astept sa reintru in guild. Ms. Pentru ca avem nevoie de oameni care vin macar o data in 2 luni la cs Report
December 25, 20187 yr comment_29108 Hm, nu stau sa caut printurile facute la cs, dar vad ca nu esti informat corect, desi din cate ami amintesc am trecut de multe ori pe langa u sau pe langa Bless la cs-uri. O sa atasez 1 print care lam gasit rapid prin calc de la 1 cs sa vezi ca spre surprinderea ta am fost la cs dar stii cum e, ochii care nu se vad se uita . Si daca X-ul meu din guild a facut mai tare guilda asta mar bucura desi..... Astept un raspuns daca pot reintra in guild sau nu. Ms si Craciun Fericit all. Spoiler Report
December 27, 20187 yr comment_29184 Cu oameni de astia @BlesS, @UnDeaD sa tot fi mandru. Parca era la voi in guild, nu ? Report
December 28, 20187 yr comment_29191 Singurul lucru interesant la poza aia este cum ai facut tu poza de pe menumrf, iar pm urile erau date intre valentin si tuika :)) Report
December 28, 20187 yr comment_29193 Tu iara cauti anturaj? Iar n ai prieteni la bloc si vrei sa ti faci? @Menum Zic si eu poate ai treaba si te retinem... Report
December 28, 20187 yr comment_29198 1 hour ago, sonki said: Tu iara cauti anturaj? Iar n ai prieteni la bloc si vrei sa ti faci? @Menum Zic si eu poate ai treaba si te retinem... Sa iti dau un abecedar mai UnDeaD, undercover asa. Cine se aseamana se aduna. 2 hours ago, UnDeaD said: Singurul lucru interesant la poza aia este cum ai facut tu poza de pe menumrf, iar pm urile erau date intre valentin si tuika :)) De pe ce planeta ai aterizat? Limbajul lui Tuika nu iti iese in evidenta, nu? Report
December 28, 20187 yr comment_29204 Si ce sa-i fac eu cumetre. Vrei sa i zic eu sa nu mai injure? Voi aveti de impartit ceva, e treaba voastra Report
December 28, 20187 yr comment_29213 1 hour ago, RedutzJr said: @UnDeaD, eu zic sa tragi cu “pistolul” după el ?? Cheama-l pe bits, are mereu arma la teaca Report
December 28, 20187 yr comment_29222 6 hours ago, cRs said: Cheama-l pe bits, are mereu arma la teaca oare mai traieste oparitul ala ?:)) Report
January 1, 20197 yr comment_29464 De anul nou va fac un cadou frumos. Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta Report
January 2, 20197 yr comment_29473 59 minutes ago, GrandFurrry said: @cRsîți vând poze cu erohim? Ti-l las tie pe ala... eu ma multumessc cu alea din lot Report
January 2, 20197 yr comment_29528 Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%. Report
January 2, 20197 yr comment_29532 18 minutes ago, Papi said: Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%. +1 si de la mine. Succes MIT-UL SCREAM Report
January 2, 20197 yr comment_29536 19 minutes ago, cRs said: +1 si de la mine. TACI DRECU CRISTIANE Report
January 2, 20197 yr comment_29538 Just now, ratseloP said: TACI DRECU CRISTIANE Prosule, datoria acum s-a marit cu 3k DB urmator oriunde am juca, te tin minte Report
January 2, 20197 yr comment_29543 5 minutes ago, UnDeaD said: Tipic voua Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi? Da. Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul. Report
January 2, 20197 yr comment_29544 7 minutes ago, UnDeaD said: Tipic voua Ne-am retras la 7-1 Asa trebuia sa fie si db trecut, dar nu ati stiut sa fiti oameni ati preferat un top Sanatate, puteti sa egalati scorul de acum Report
January 2, 20197 yr comment_29545 1 hour ago, Papi said: Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%. mori? 2 minutes ago, cRs said: Ne-am retras la 7-1 Asa trebuia sa fie si db trecut, dar nu ati stiut sa fiti oameni ati preferat un top Sanatate, puteti sa egalati scorul de acum tu nu joci de 1 luna jumate abia? 3 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi? Da. Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul. ai admini in guild l2p Report
Create an account or sign in to comment