Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Buna seara all. De ce am primit X din guild ??? :thinking: Sunt MaximusSM.

Seara buna tuturor. Astept sa reintru in guild. Ms.

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

Craciun fericit pretenasi !

On 12/22/2018 at 11:20 PM, CobraSM said:

Buna seara all. De ce am primit X din guild ??? :thinking: Sunt MaximusSM.

Seara buna tuturor. Astept sa reintru in guild. Ms.

Pentru ca avem nevoie de oameni care vin macar o data in 2 luni la cs :)

Hm, nu stau sa caut printurile facute la cs, dar vad ca nu esti informat corect, desi din cate ami amintesc am trecut de multe ori pe langa u sau pe langa Bless la cs-uri. O sa atasez 1 print care lam gasit rapid prin calc de la 1 cs sa vezi ca spre surprinderea ta am fost la cs dar stii cum e, ochii care nu se vad se uita . Si daca X-ul meu din guild a facut mai tare guilda asta mar bucura desi..... Astept un raspuns daca pot reintra in guild sau nu. Ms si Craciun Fericit all.

Spoiler

Screen(12_09-18_55)-0002.thumb.jpg.78ccfda6237bba26d8e3718b4a09bc31.jpg

 

Cu oameni de astia @BlesS, @UnDeaD sa tot fi mandru. 

Parca era la voi in guild, nu ?

 

Screen(12_27-23_10)-0008.jpg

Singurul lucru interesant la poza aia este cum ai facut tu poza de pe menumrf, iar pm urile erau date intre valentin si tuika :))

Tu iara cauti anturaj? Iar n ai prieteni la bloc si vrei sa ti faci? @Menum Zic si eu poate ai treaba si te retinem...

1 hour ago, sonki said:

Tu iara cauti anturaj? Iar n ai prieteni la bloc si vrei sa ti faci? @Menum Zic si eu poate ai treaba si te retinem...

Sa iti dau un abecedar mai UnDeaD, undercover asa. Cine se aseamana se aduna.

2 hours ago, UnDeaD said:

Singurul lucru interesant la poza aia este cum ai facut tu poza de pe menumrf, iar pm urile erau date intre valentin si tuika :))

De pe ce planeta ai aterizat? Limbajul lui Tuika nu iti iese in evidenta, nu?

Si ce sa-i fac eu cumetre. Vrei sa i zic eu sa nu mai injure? Voi aveti de impartit ceva, e treaba voastra

@UnDeaD, eu zic sa tragi cu “pistolul” după el ??

1 hour ago, RedutzJr said:

@UnDeaD, eu zic sa tragi cu “pistolul” după el ??

Cheama-l pe bits, are mereu arma la teaca

6 hours ago, cRs said:

Cheama-l pe bits, are mereu arma la teaca

oare mai traieste oparitul ala ?:))

De anul nou va fac un cadou frumos.

 

Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

Screen(01_02-00_47)-0000.jpg

B> Poze lot

 

Edited by Valhalla

@cRsîți vând poze cu erohim? 

59 minutes ago, GrandFurrry said:

@cRsîți vând poze cu erohim? 

Ti-l las tie pe ala... eu ma multumessc cu alea din lot

Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%.

18 minutes ago, Papi said:

Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%.

+1 si de la mine.

Succes MIT-UL SCREAM :D

19 minutes ago, cRs said:

+1 si de la mine.

TACI DRECU CRISTIANE

Just now, ratseloP said:

TACI DRECU CRISTIANE

Prosule, datoria acum s-a marit cu 3k ;) 

DB urmator oriunde am juca, te tin minte

Bafta! PA!

sa imi lasati pm cu conturile pa

Tipic voua :)

5 minutes ago, UnDeaD said:

Tipic voua :)

Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi?

Da.

 

Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul.

 

7 minutes ago, UnDeaD said:

Tipic voua :)

 

Ne-am retras la 7-1 :)

Asa trebuia sa fie si db trecut, dar nu ati stiut sa fiti oameni :) ati preferat un top

 

Sanatate, puteti sa egalati scorul de acum

1 hour ago, Papi said:

Succes mai departe, mi-a facut placere sa joc competitiv contra unora din voi care se bateau in joc si nu pe post/forum. Poate ne mai intalnim vreodata, desi sansele sunt aproape 0%.

mori?

2 minutes ago, cRs said:

 

Ne-am retras la 7-1 :)

Asa trebuia sa fie si db trecut, dar nu ati stiut sa fiti oameni :) ati preferat un top

 

Sanatate, puteti sa egalati scorul de acum

tu nu joci de 1 luna jumate abia?

3 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi?

Da.

 

Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul.

 

ai admini in guild l2p

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.