May 17, 20179 yr comment_2196 8 minutes ago, Alin said: nu ma bag,ce sa fac cu wc?:)) Castigi si apoi ii donezi pentru urmatorul event Report
May 17, 20179 yr Author comment_2197 Oare ne strângem vreo 6? :)) donez wc si particip si eu :)) Report
May 17, 20179 yr comment_2199 voi toti aveti dreptul sa participati, doar eu nu voi participa, deoarece eu ma voi ascunde pentru proba 2 din event Report
May 17, 20179 yr comment_2201 1 minute ago, tekman said: Oare ne strângem vreo 6? :)) donez wc si particip si eu :)) tot serv?:)) Report
May 17, 20179 yr Author comment_2203 Just now, Alin said: tot serv?:)) Doar guild si probabil ceva tovarăși din ally 1 minute ago, briscanu said: voi toti aveti dreptul sa participati, doar eu nu voi participa, deoarece eu ma voi ascunde pentru proba 2 din event Vezi cum te ascunzi :)) Report
May 17, 20179 yr comment_2204 Just now, tekman said: Doar guild si probabil ceva tovarăși din ally nu cred ca o sa fiti 6:D Report
May 17, 20179 yr comment_2205 eu zic ca ne vom distra, mai ales la proba3, unde orice raspuns gresit va penaliza echipa cu cate 1 punct si doar primul raspuns corect va fi contorizat cu 1 punct. As vrea sa vad un 20-0 pana la proba trei (primele 2 probe sa fie castigate de aceeasi echipa ) si sa piarda din cauza raspunsurilor gresite :))))) Report
May 17, 20179 yr Author comment_2206 Just now, Alin said: nu cred ca o sa fiti 6:D Ce încrezător esti ma :)))) Report
May 17, 20179 yr comment_2207 1 minute ago, tekman said: Vezi cum te ascunzi :)) cat mai bine + voi fi deghizat sa fie cat mai greu eventul ca si premiul consider ca e la fel de greu Report
May 17, 20179 yr Author comment_2208 Just now, briscanu said: cat mai bine + voi fi deghizat sa fie cat mai greu eventul ca si premiul consider ca e la fel de greu Vedem ce o fi :)) sper sa fiu și eu acasă ca sambata plec la un chef si mai vin duminica :))) Report
May 17, 20179 yr comment_2209 putem sa mai lucram la data si ora, asta doar ca sa ne strangem si sa fie distractie Report
May 17, 20179 yr Author comment_2210 Just now, briscanu said: putem sa mai lucram la data si ora, asta doar ca sa ne strangem si sa fie distractie Da frate , dacă nu e lume renunțam pt alta zi si in premii la fel nu prea mari pt câțiva playeri Report
May 17, 20179 yr comment_2211 Just now, tekman said: Da frate , dacă nu e lume renunțam pt alta zi si in premii la fel nu prea mari pt câțiva playeri eu zic sa puneti premii mai mari,sa atrageti lumea:)) Report
May 17, 20179 yr Author comment_2212 Just now, Alin said: eu zic sa puneti premii mai mari,sa atrageti lumea:)) O sa pun niste jon dacă este lume prezenta Report
May 17, 20179 yr comment_2213 Just now, tekman said: O sa pun niste jon dacă este lume prezenta at ma bag si eu:D Report
May 17, 20179 yr Author comment_2214 3 minutes ago, Alin said: at ma bag si eu:D Aaaaa , deci jon fara nu ne dai importantă :))) Report
May 17, 20179 yr comment_2215 Just now, tekman said: Aaaaa , deci jon fara nu ne dai importantă :))) doar glumeam,daca o sa fiu acasa,o sa vin si eu:D....nu conteaza ce premii sunt Report
May 17, 20179 yr Author comment_2216 3 minutes ago, Alin said: doar glumeam,daca o sa fiu acasa,o sa vin si eu:D....nu conteaza ce premii sunt Știam ca ma bazez pe tine Report
May 17, 20179 yr comment_2219 11 minutes ago, Deisy said: https://www.youtube.com/watch?v=C_Y1QdwufSc merge merge dar si asta merge vrreo 7 zile asa frumos in padure :)) Report
May 17, 20179 yr Author comment_2220 Just now, briscanu said: merge merge dar si asta merge vrreo 7 zile asa frumos in padure :)) E haosssss Report
May 17, 20179 yr comment_2231 4 hours ago, briscanu said: Smotocel treci la tabla! =)))) ma las de scoala:) Report
Create an account or sign in to comment