May 20, 20179 yr Author comment_2982 17 minutes ago, chaserz said: Va salut! Cum merge treaba? Te aștept sa te bat un duel Report
May 20, 20179 yr Author comment_2999 3 hours ago, chaserz said: Poti astepta linistit Momentan nu. Poate pe luni ,marti asteptam Report
May 20, 20179 yr Author comment_3007 2 minutes ago, Alin said: aaa? 2 rr si poti spune ca ai full :)) Report
May 20, 20179 yr comment_3008 Just now, tekman said: 2 rr si poti spune ca ai full :)) n`ar fi rau sa mai mareasca exp si asa suntem putini Report
May 20, 20179 yr Author comment_3009 Just now, Alin said: n`ar fi rau sa mai mareasca exp si asa suntem putini era bun macar 15x daca era , pt voi care nu ati facut full...nasol la xp asta , toti se plang... Report
May 20, 20179 yr comment_3010 Just now, tekman said: era bun macar 15x daca era , pt voi care nu ati facut full...nasol la xp asta , toti se plang... nu merge chiar asa de rau,dai solo... spoturi goale sunt peste tot:)) Report
May 20, 20179 yr Author comment_3011 1 minute ago, Alin said: nu merge chiar asa de rau,dai solo... spoturi goale sunt peste tot:)) pt bk e mai nasol Report
May 20, 20179 yr comment_3012 Just now, tekman said: pt bk e mai nasol pui death cow ring si merge bine...esti holder dintr`un hit pe orice spot:)) Report
May 20, 20179 yr Author comment_3013 Just now, Alin said: pui death cow ring si merge bine...esti holder dintr`un hit pe orice spot:)) da stiu dar dak se duce durabilitatea , nu dispare ringu? Report
May 20, 20179 yr comment_3014 Just now, tekman said: da stiu dar dak se duce durabilitatea , nu dispare ringu? dispare,dar dropeaza cam pe toate mapele,eu am stashu plin:)) Report
May 20, 20179 yr Author comment_3015 Just now, Alin said: dispare,dar dropeaza cam pe toate mapele,eu am stashu plin:)) macar ringuri sa ai daca jonuri nu =)))))))))) Report
May 20, 20179 yr comment_3016 Just now, tekman said: macar ringuri sa ai daca jonuri nu =)))))))))) da:))) Report
May 20, 20179 yr Author comment_3017 2 minutes ago, Alin said: da:))) te-ai uitat la fast & furious 8? merita sa-l incerc? toti spun ca e smecher Report
May 20, 20179 yr comment_3020 4 minutes ago, tekman said: te-ai uitat la fast & furious 8? merita sa-l incerc? toti spun ca e smecher astept sa apara o varianta buna sa`l downloadez:)) Report
May 20, 20179 yr Author comment_3027 19 minutes ago, Alin said: astept sa apara o varianta buna sa`l downloadez:)) Mda , se vede urat dar merita văzut :)) Report
May 20, 20179 yr comment_3030 8 minutes ago, tekman said: Mda , se vede urat dar merita văzut :)) mai bine astept o varianta buna Report
May 20, 20179 yr Author comment_3057 2 hours ago, Alin said: mai bine astept o varianta buna Foarte fain ! Report
Create an account or sign in to comment