May 25, 20179 yr comment_3588 7 hours ago, tekman said: Sa nu-mi mai dai like niciodată ! Am un fan care se oftica :)))) Cine ? Ce ? Nu am timp sa citesc toate topicurile ..doar pentru un like ?! NeatZa ! Report
May 25, 20179 yr comment_3594 Asa e cand esti harnic,te trezesti de dimineata. Cred ca si ies din guildul asta de lenesi Report
May 25, 20179 yr comment_3625 2 hours ago, tekman said: Neata ! pls No like !!! sry boss,nu m-am putut abtine :)) Report
May 25, 20179 yr Author comment_3626 14 minutes ago, chaserz said: sry boss,nu m-am putut abtine :)) Numai da mă like că moare șoarecu de ciudă ???? Report
May 25, 20179 yr comment_3640 21 minutes ago, tekman said: Numai da mă like că moare șoarecu de ciudă ???? Did it again ! Report
May 25, 20179 yr Author comment_3650 32 minutes ago, Arky said: Am vzt ca se da Like în thread asta, pe aici și eu cu interes Ți-aș da like dar ies discuții ca și cum ți-ai da singur :)))) 36 minutes ago, BabyDoll said: Ei da :)) E tot un italian ca tine acel șoricel :))) Report
May 25, 20179 yr comment_3651 45 minutes ago, Arky said: Am vzt ca se da Like în thread asta, pe aici și eu cu interes Daca e musai ! Sa moara haterii ! Report
May 25, 20179 yr Author comment_3654 1 minute ago, briscanu said: spamatori Hai la spam că primești like ! 3 minutes ago, chaserz said: Daca e musai ! Sa moara haterii ! Care nu au loc de mine :))) Report
May 25, 20179 yr comment_3655 Just now, tekman said: Hai la spam că primești like ! gata ma bag! Report
May 25, 20179 yr Author comment_3656 Just now, briscanu said: gata ma bag! Sper să nu se ia macaroana și de tine :)))) 1 hour ago, chaserz said: nu ma pot opri Nu prea ai de munca :)) Report
May 25, 20179 yr comment_3665 52 minutes ago, tekman said: Sper să nu se ia macaroana și de tine :)))) Nu prea ai de munca :)) esti magar! muncesc pe rupte Report
May 25, 20179 yr Author comment_3667 42 minutes ago, Alin said: buna ziua Hai salut 26 minutes ago, chaserz said: esti magar! muncesc pe rupte Baga mare sa cumperi pampers :))))) Report
May 25, 20179 yr comment_3674 3 hours ago, tekman said: E tot un italian ca tine acel șoricel :))) Minti ca mine nu :)) Ce galagie p aici ..se vede ca se dau like uri moka ;)) , . ...,, !!! Edited May 25, 20179 yr by BabyDoll Report
May 25, 20179 yr Author comment_3694 3 hours ago, BabyDoll said: Minti ca mine nu :)) Ce galagie p aici ..se vede ca se dau like uri moka ;)) , . ...,, !!! nu prea e galagie :)) Report
Create an account or sign in to comment