Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Author
  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

voi vreti sa ne depasiti ???

  • Author
5 minutes ago, beats said:

voi vreti sa ne depasiti ???

Nu sunt șanse , n-am cu cine :)))

  • Author

:ai:

4 minutes ago, tekman said:

Nu sunt șanse , n-am cu cine :)))

m'as baga io da nu am tupeu :(

  • Author
Just now, Adolf said:

m'as baga io da nu am tupeu :(

Stai cuminte ca e groasa :))))

10 minutes ago, tekman said:

Stai cuminte ca e groasa :))))

Si lunga :))

  • Author
17 minutes ago, FaraNume said:

Si lunga :))

21 ... blackjack 

ba ba ba ba ba !! ? ! 

  • Author
1 hour ago, chaserz said:

ba ba ba ba ba !! ? ! 

Ia zi taticule care-i treaba? Pe la job cu secretara? :))

  • Author

:az:

:aikido:

e  off serv?
 

16 hours ago, tekman said:

ai vb cand trebuia sa taci ! rip briscanu :)))

Ai nota 2, stai jos! :wakeup:

Just now, cambogia said:

e  off serv?
 

se schimba host. revine in cateva min 

OK  ms  mult

2 minutes ago, cambogia said:

e  off serv?
 

In cursul zilei de astazi voi migra serverul pe un alt host ( cel folosit de miercuri pana astazi a fost unul de avarie - provizoriu )

 

Va exista un downtime de 15 minute si va fi necesar un patch automat al clientului prin launcher.

posibil de la asta?

19 minutes ago, briscanu said:

Ai nota 2, stai jos! :wakeup:

:banned:

Edited by Deisy

19 minutes ago, cambogia said:

e  off serv?
 

treci pe fire :)))

Propun EVENT Nosgoth

Data: marti/miercuri/joi (16/17/18.05.2017)
Ora: 20:00/21:00/22:00 (Ora Romaniei)
Desfasurare event: in-game
Participanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally

Sponzorizare Event:

  • Eu pun la bataie 500 wc
  • Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit.
  • La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC.

Formare Echipe:

  • Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi.
  • Numarul de participanti trebuie sa fie par.

 

EVENT 

1. Stafeta 

Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect.
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

2. Cauta "Deghizatu'"

Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa).
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

3. "Raspunde corect!"

Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total).
Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct

 

 PREMIU

$$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$
Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori.

 

 

Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti?

Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally

uuuuuuuuuu

sal:Emoticon_flex:

cine e doritor sa se inscrie sa zica si in c zi+ora e ok pt el

eu mai pun 2k la event,doar dc is participanti  din guild

20 minutes ago, chaserz said:

eu mai pun 2k la event,doar dc is participanti  din guild

doar 2k? eu va dau 5k doar sa fie lume prezenta :D 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.