May 15, 20179 yr Author comment_1571 5 minutes ago, beats said: voi vreti sa ne depasiti ??? Nu sunt șanse , n-am cu cine :))) Report
May 15, 20179 yr comment_1574 4 minutes ago, tekman said: Nu sunt șanse , n-am cu cine :))) m'as baga io da nu am tupeu :( Report
May 15, 20179 yr Author comment_1576 Just now, Adolf said: m'as baga io da nu am tupeu :( Stai cuminte ca e groasa :)))) Report
May 15, 20179 yr comment_1581 10 minutes ago, tekman said: Stai cuminte ca e groasa :)))) Si lunga :)) Report
May 15, 20179 yr Author comment_1594 17 minutes ago, FaraNume said: Si lunga :)) 21 ... blackjack Report
May 15, 20179 yr Author comment_1605 1 hour ago, chaserz said: ba ba ba ba ba !! ? ! Ia zi taticule care-i treaba? Pe la job cu secretara? :)) Report
May 15, 20179 yr comment_1636 16 hours ago, tekman said: ai vb cand trebuia sa taci ! rip briscanu :))) Ai nota 2, stai jos! Report
May 15, 20179 yr comment_1637 Just now, cambogia said: e off serv? se schimba host. revine in cateva min Report
May 15, 20179 yr comment_1639 2 minutes ago, cambogia said: e off serv? Posted 3 hours ago · Report post In cursul zilei de astazi voi migra serverul pe un alt host ( cel folosit de miercuri pana astazi a fost unul de avarie - provizoriu ) Va exista un downtime de 15 minute si va fi necesar un patch automat al clientului prin launcher. posibil de la asta? Report
May 15, 20179 yr comment_1643 19 minutes ago, briscanu said: Ai nota 2, stai jos! Edited May 15, 20179 yr by Deisy Report
May 15, 20179 yr comment_1665 Propun EVENT Nosgoth Data: marti/miercuri/joi (16/17/18.05.2017)Ora: 20:00/21:00/22:00 (Ora Romaniei)Desfasurare event: in-gameParticipanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally Sponzorizare Event: Eu pun la bataie 500 wc Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit. La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC. Formare Echipe: Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi. Numarul de participanti trebuie sa fie par. EVENT 1. Stafeta Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect. Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 2. Cauta "Deghizatu'" Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa). Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 3. "Raspunde corect!" Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total). Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct PREMIU $$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$ Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori. Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti? Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally Report
May 15, 20179 yr comment_1707 20 minutes ago, chaserz said: eu mai pun 2k la event,doar dc is participanti din guild doar 2k? eu va dau 5k doar sa fie lume prezenta Report
Create an account or sign in to comment