Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

37 minutes ago, briscanu said:

cine e doritor sa se inscrie sa zica si in c zi+ora e ok pt el

ora o stabilesti tu cu cei care vor sa vina , vezi in guild

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

  • Author
3 hours ago, briscanu said:

Propun EVENT Nosgoth

Data: marti/miercuri/joi (16/17/18.05.2017)
Ora: 20:00/21:00/22:00 (Ora Romaniei)
Desfasurare event: in-game
Participanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally

Sponzorizare Event:

  • Eu pun la bataie 500 wc
  • Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit.
  • La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC.

Formare Echipe:

  • Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi.
  • Numarul de participanti trebuie sa fie par.

 

EVENT 

1. Stafeta 

Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect.
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

2. Cauta "Deghizatu'"

Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa).
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

3. "Raspunde corect!"

Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total).
Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct

 

 PREMIU

$$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$
Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori.

 

 

Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti?

Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally

organizeaza tu lumea ca eu vin cu premiile :D 

  • Author

:ar:

  • Author

:ae:

2 hours ago, chaserz said:

eu mai pun 2k la event,doar dc is participanti  din guild

 

2 hours ago, Deisy said:

doar 2k? eu va dau 5k doar sa fie lume prezenta :D 

$$$  PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$

Haideti cu inscrierile!!!!

PS oricine poate participa la acest EVENT 

 

2 minutes ago, briscanu said:

 

$$$  PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$

Haideti cu inscrierile!!!!

PS oricine poate participa la acest EVENT 

 

 

Iti recomand sa vorbesti cu @Kallia si poate organizati ceva frumos in wknd sau cand puteti.

2 minutes ago, Arky said:

Iti recomand sa vorbesti cu @Kallia si poate organizati ceva frumos in wknd sau cand puteti.

mersi de pont, doar ca vrem mai intai sa incercam inside sa vedem daca ne strangem :D

Vazusem "oricine" si de aia am zis :))

  • Author
2 hours ago, Arky said:

Vazusem "oricine" si de aia am zis :))

Tu nu esti oricine , tu ai sufletul aici la noi

Just now, tekman said:

Tu nu esti oricine , tu ai sufletul aici la noi

Si Bratul care este incordat mereu :Emoticon_flex:

On 12/05/2017 at 7:52 PM, MichaelK said:

:ph34r:

daca te prind in joc iese IURES

  • Author
2 minutes ago, Achile said:

daca te prind in joc iese IURES

Tu cn mai esti? :))) int3rlopul3

  • Author
4 minutes ago, Arky said:

Si Bratul care este incordat mereu :Emoticon_flex:

Ai slăbit tare :(

1 minute ago, tekman said:

Tu cn mai esti? :))) int3rlopul3

eu zic sa te abtii sa nu te vanez si pe tine

  • Author
Just now, Achile said:

eu zic sa te abtii sa nu te vanez si pe tine

Eu zic sa dispari draq de aici , ms p@

1 minute ago, tekman said:

Eu zic sa dispari draq de aici , ms p@

ok, ne vedem in joc

 

  • Author
Just now, Achile said:

ok, ne vedem in joc

 

Tremur :)) pt creierul tau eu am full stats + ml asa ca nu ai ce vana , idiotule

1 minute ago, tekman said:

Tremur :)) pt creierul tau eu am full stats + ml asa ca nu ai ce vana , idiotule

de asta te ataci asa tare? eu cand aveam ml tu nici full stats nu aveai copile.  Va distrug

  • Author
Just now, Achile said:

de asta te ataci asa tare? eu cand aveam ml tu nici full stats nu aveai copile.  Va distrug

Copile , eu cand aveam full , tu te chinuiai să-ți faci cont. Spor

2 hours ago, briscanu said:

 

$$$  PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$

Haideti cu inscrierile!!!!

PS oricine poate participa la acest EVENT 

 

pun si eu 100 wc

  • Author
Just now, Achile said:

pun si eu 100 wc

Poti sa ne spui si noua cine esti? Ce vedeta mai esti si tu? :)))

Ma cunosti foarte bine...si o sa ma cunosti si mai bine...atat iti zic

  • Author
Just now, Achile said:

Ma cunosti foarte bine...si o sa ma cunosti si mai bine...atat iti zic

Tu esti ratat sau ratat? :))))

observi ca eu nu te-am jignit deloc.... de ce esti asa ofensat?

  • Author
2 minutes ago, Achile said:

observi ca eu nu te-am jignit deloc.... de ce esti asa ofensat?

Pt ca vi aici cu tupeu , cand nimeni nu te stie , si sa nu cumva sa spui cn esti ca iti cade "coroana" , prințeso

Edited by tekman

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.