May 15, 20179 yr comment_1708 37 minutes ago, briscanu said: cine e doritor sa se inscrie sa zica si in c zi+ora e ok pt el ora o stabilesti tu cu cei care vor sa vina , vezi in guild Report
May 15, 20179 yr Author comment_1714 3 hours ago, briscanu said: Propun EVENT Nosgoth Data: marti/miercuri/joi (16/17/18.05.2017)Ora: 20:00/21:00/22:00 (Ora Romaniei)Desfasurare event: in-gameParticipanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally Sponzorizare Event: Eu pun la bataie 500 wc Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit. La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC. Formare Echipe: Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi. Numarul de participanti trebuie sa fie par. EVENT 1. Stafeta Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect. Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 2. Cauta "Deghizatu'" Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa). Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 3. "Raspunde corect!" Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total). Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct PREMIU $$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$ Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori. Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti? Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally organizeaza tu lumea ca eu vin cu premiile Report
May 15, 20179 yr comment_1774 2 hours ago, chaserz said: eu mai pun 2k la event,doar dc is participanti din guild 2 hours ago, Deisy said: doar 2k? eu va dau 5k doar sa fie lume prezenta $$$ PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$ Haideti cu inscrierile!!!! PS oricine poate participa la acest EVENT Report
May 15, 20179 yr comment_1776 2 minutes ago, briscanu said: $$$ PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$ Haideti cu inscrierile!!!! PS oricine poate participa la acest EVENT Iti recomand sa vorbesti cu @Kallia si poate organizati ceva frumos in wknd sau cand puteti. Report
May 15, 20179 yr comment_1778 2 minutes ago, Arky said: Iti recomand sa vorbesti cu @Kallia si poate organizati ceva frumos in wknd sau cand puteti. mersi de pont, doar ca vrem mai intai sa incercam inside sa vedem daca ne strangem Report
May 15, 20179 yr Author comment_1792 2 hours ago, Arky said: Vazusem "oricine" si de aia am zis :)) Tu nu esti oricine , tu ai sufletul aici la noi Report
May 15, 20179 yr comment_1793 Just now, tekman said: Tu nu esti oricine , tu ai sufletul aici la noi Si Bratul care este incordat mereu Report
May 15, 20179 yr comment_1794 On 12/05/2017 at 7:52 PM, MichaelK said: daca te prind in joc iese IURES Report
May 15, 20179 yr Author comment_1796 2 minutes ago, Achile said: daca te prind in joc iese IURES Tu cn mai esti? :))) int3rlopul3 Report
May 15, 20179 yr Author comment_1797 4 minutes ago, Arky said: Si Bratul care este incordat mereu Ai slăbit tare Report
May 15, 20179 yr comment_1798 1 minute ago, tekman said: Tu cn mai esti? :))) int3rlopul3 eu zic sa te abtii sa nu te vanez si pe tine Report
May 15, 20179 yr Author comment_1799 Just now, Achile said: eu zic sa te abtii sa nu te vanez si pe tine Eu zic sa dispari draq de aici , ms p@ Report
May 15, 20179 yr comment_1800 1 minute ago, tekman said: Eu zic sa dispari draq de aici , ms p@ ok, ne vedem in joc Report
May 15, 20179 yr Author comment_1801 Just now, Achile said: ok, ne vedem in joc Tremur :)) pt creierul tau eu am full stats + ml asa ca nu ai ce vana , idiotule Report
May 15, 20179 yr comment_1802 1 minute ago, tekman said: Tremur :)) pt creierul tau eu am full stats + ml asa ca nu ai ce vana , idiotule de asta te ataci asa tare? eu cand aveam ml tu nici full stats nu aveai copile. Va distrug Report
May 15, 20179 yr Author comment_1803 Just now, Achile said: de asta te ataci asa tare? eu cand aveam ml tu nici full stats nu aveai copile. Va distrug Copile , eu cand aveam full , tu te chinuiai să-ți faci cont. Spor Report
May 15, 20179 yr comment_1807 2 hours ago, briscanu said: $$$ PREMIUL ESTE DE 7500WC MOMENTAN $$$ Haideti cu inscrierile!!!! PS oricine poate participa la acest EVENT pun si eu 100 wc Report
May 15, 20179 yr Author comment_1809 Just now, Achile said: pun si eu 100 wc Poti sa ne spui si noua cine esti? Ce vedeta mai esti si tu? :))) Report
May 15, 20179 yr comment_1810 Ma cunosti foarte bine...si o sa ma cunosti si mai bine...atat iti zic Report
May 15, 20179 yr Author comment_1811 Just now, Achile said: Ma cunosti foarte bine...si o sa ma cunosti si mai bine...atat iti zic Tu esti ratat sau ratat? :)))) Report
May 15, 20179 yr Author comment_1813 2 minutes ago, Achile said: observi ca eu nu te-am jignit deloc.... de ce esti asa ofensat? Pt ca vi aici cu tupeu , cand nimeni nu te stie , si sa nu cumva sa spui cn esti ca iti cade "coroana" , prințeso Edited May 15, 20179 yr by tekman Report
Create an account or sign in to comment