Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

sa-mi zici cand iti dau wc-urile :)

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

  • Author
1 hour ago, chaserz said:

neata iar? :)

Neata din nou :))

  • Author
1 hour ago, briscanu said:

Salut, te rog sa te prezinti cu nick ul in-game si te mai rog sa incetezi cu posturile care nu au legatura cu acest topi, mai ales ca vrem sa organizam un event intern Nosgoth/Empire

mersi!

Relax , e de la noi glumețul asta :))

Ce spam e aici... :bp:

seara buna

  • Author
7 minutes ago, UNIK said:

Ce spam e aici... :bp:

Încercam 

  • Author
6 minutes ago, Alin said:

seara buna

Seara buna , Alin ! :az:

  • Author

hopa sus

  • Author

:banned:

  • Author

@Arky , cam mult vb pe global...

Singur xD

  • Author
Just now, Arky said:

Singur xD

te-ai imbolnavit? :at:

:Emoticon_sad:

  • Author
Just now, Arky said:

:Emoticon_sad:

:close_tema:

On 5/15/2017 at 3:16 PM, briscanu said:

Propun EVENT Nosgoth

Data:
Ora:
Desfasurare event: in-game
Participanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally

Sponzorizare Event:

  • Eu pun la bataie 500 wc
  • Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit.
  • La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC.

Formare Echipe:

  • Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi.
  • Numarul de participanti trebuie sa fie par.

 

EVENT 

1. Stafeta 

Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect.
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

2. Cauta "Deghizatu'"

Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa).
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

3. "Raspunde corect!"

Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total).
Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct

 

 PREMIU 7.6k WC+

$$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$
Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori.

 

 

Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti?

Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally

SAMBATA ORA 13:00 ORA ROMANIEI 20.05.2017

Obligatoriu minim 6 playeri 

Obligatoriu numar par (playeri).

Edited by briscanu

  • Author
58 minutes ago, briscanu said:

SAMBATA ORA 13:00 ORA ROMANIEI 20.05.2017

Obligatoriu minim 6 playeri 

Obligatoriu numar par (playeri).

ok sper sa va strangeti 6 :D

p.s : Care proba vrei sa o facem? 1 , 2 sau 3? :D 

Just now, tekman said:

p.s : Care proba vrei sa o facem? 1 , 2 sau 3? :D 

tot tacamul xD

  • Author
Just now, briscanu said:

tot tacamul xD

sper sa fie lume , sa aiba si chef si sa iasa bine :)) 

  • Author

:aikido::ck::butcher:

  • Author

@Legion , esti invitat sambata la event :D 

@tekmansambata sunt la nunta :ph34r:ce event faceti?

  • Author
Just now, Legion said:

@tekmansambata sunt la nunta :ph34r:ce event faceti?

Propun EVENT Nosgoth

Data:
Ora:
Desfasurare event: in-game
Participanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally

Sponzorizare Event:

  • Eu pun la bataie 500 wc
  • Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit.
  • La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC.

Formare Echipe:

  • Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi.
  • Numarul de participanti trebuie sa fie par.

 

EVENT 

1. Stafeta 

Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect.
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

2. Cauta "Deghizatu'"

Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa).
Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte.

3. "Raspunde corect!"

Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total).
Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct

 

 PREMIU 7.6k WC+

$$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$
Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori.

 

 

Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti?

Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally

@tekmanfoarte tare,vom vedea joi vineri la ce ora plec si daca ma incadrez in ore :D

#G.n

  • Author
Just now, Legion said:

@tekmanfoarte tare,vom vedea joi vineri la ce ora plec si daca ma incadrez in ore :D

#G.n

nbb

  • Author

:brunette:

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.