May 16, 20179 yr Author comment_1977 1 hour ago, briscanu said: Salut, te rog sa te prezinti cu nick ul in-game si te mai rog sa incetezi cu posturile care nu au legatura cu acest topi, mai ales ca vrem sa organizam un event intern Nosgoth/Empire mersi! Relax , e de la noi glumețul asta :)) Report
May 16, 20179 yr comment_2057 On 5/15/2017 at 3:16 PM, briscanu said: Propun EVENT Nosgoth Data:Ora:Desfasurare event: in-gameParticipanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally Sponzorizare Event: Eu pun la bataie 500 wc Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit. La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC. Formare Echipe: Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi. Numarul de participanti trebuie sa fie par. EVENT 1. Stafeta Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect. Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 2. Cauta "Deghizatu'" Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa). Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 3. "Raspunde corect!" Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total). Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct PREMIU 7.6k WC+ $$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$ Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori. Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti? Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally SAMBATA ORA 13:00 ORA ROMANIEI 20.05.2017 Obligatoriu minim 6 playeri Obligatoriu numar par (playeri). Edited May 16, 20179 yr by briscanu Report
May 16, 20179 yr Author comment_2065 58 minutes ago, briscanu said: SAMBATA ORA 13:00 ORA ROMANIEI 20.05.2017 Obligatoriu minim 6 playeri Obligatoriu numar par (playeri). ok sper sa va strangeti 6 p.s : Care proba vrei sa o facem? 1 , 2 sau 3? Report
May 16, 20179 yr comment_2066 Just now, tekman said: p.s : Care proba vrei sa o facem? 1 , 2 sau 3? tot tacamul Report
May 16, 20179 yr Author comment_2068 Just now, briscanu said: tot tacamul sper sa fie lume , sa aiba si chef si sa iasa bine :)) Report
May 16, 20179 yr Author comment_2101 Just now, Legion said: @tekmansambata sunt la nunta ce event faceti? Propun EVENT Nosgoth Data:Ora:Desfasurare event: in-gameParticipanti: doar membrii Nosgoth sau doar Ally Sponzorizare Event: Eu pun la bataie 500 wc Oricine doreste sa sponsorizeze aceste event este bine venit. La acest event sponosorizarile vor fi doar de tip WC. Formare Echipe: Se vor forma 2 echipe (Ex: Red Team & Blue Team), a cate 3/4/5...membrii per echipa in functie de cati jucatori sunt inscrisi. Numarul de participanti trebuie sa fie par. EVENT 1. Stafeta Se va organiza o cursa in lorencia, unde fiecare membru de echipa va avea de facut cate o tura (lap) apoi trade obiectul catre urmatorul membru de echipa, cursa se va termina cand obiectul va trece prin mainile tuturor membrilor de echipa , fiecare membru facand o tura cu acel obiect. Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 2. Cauta "Deghizatu'" Un membru Nosgoth (se va anunta cine) se va deghiza, echipele vor primi un nr de harti unde sa-l caute (nr de harti = nr de membrii/echipa). Echipa castigatoare va fi punctata cu 10 puncte. 3. "Raspunde corect!" Se va posta cate o intrebare pe rand (10 in total). Orice raspuns gresit se va puncta cu -1 , primul raspuns corect se va puncta cu 1 punct PREMIU 7.6k WC+ $$$ THE WINNER TAKES IT ALL $$$ Echipa castigatoare primeste toti wcoins stransi de la sponsori. Haideti sa ne mai distram si noi un pic, ce ziceti? Pana sa-l organizam, haideti sa vedem cine e interesat sa participe, ce sponsori gasim, daca il facem doar Nosgoth sau tot Ally Report
May 16, 20179 yr comment_2104 @tekmanfoarte tare,vom vedea joi vineri la ce ora plec si daca ma incadrez in ore #G.n Report
May 16, 20179 yr Author comment_2105 Just now, Legion said: @tekmanfoarte tare,vom vedea joi vineri la ce ora plec si daca ma incadrez in ore #G.n nbb Report
Create an account or sign in to comment