Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

On 3/9/2018 at 9:36 AM, UNIK said:

:ph34r:

:duel:

  • Replies 552
  • Views 49.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

7 hours ago, Seriously said:

:duel:

:az:

 

21 hours ago, UNIK said:

:az:

:az:

1 hour ago, Arky said:

HH > Scream 

@Valhalla @RedutzJr @beats  păreri? 

Si pe astia i-am batut de n-au mai avut curaj sa faca guilda ca sa nu ia iarasi umilinta...

csf, ncsf... SCREAM e MIT

1 hour ago, Arky said:

HH > Scream 

@Valhalla @RedutzJr @beats  păreri? 

Vorbele marelui Juny.

@ratseloP ți-am zis ca nu mi-am pierdut talentul de dresat, degeaba ii saluți zilnic, animalele nu își uita stăpânu. 

Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. 

Edited by Arky

2 minutes ago, Arky said:

Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. 

Cum plm vrei sa mai cresc in IQ cand am deja maxim? 

Acceptabila replica, nu e la nivel cu 0 și nulitate dar merge. Nu toți se prind sa rada. 

1 hour ago, Arky said:

 

Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. 

A venit tare pe turnanta ??

3 hours ago, Arky said:

ți-am zis ca nu mi-am pierdut talentul de dresat, degeaba ii saluți zilnic, animalele nu își uita stăpânu. 

Eu nu caut sa fiu stapan. Sunt deja suveran. :Emoticon_hush:

14 minutes ago, ratseloP said:

Eu nu caut sa fiu stapan. Sunt deja suveran. :Emoticon_hush:

N-ai vrea sa fii si paharnic? Avem unu post disponibil... tot cautam de la demisia ultimului mare paharnic.

o.O

1 hour ago, beats said:

N-ai vrea sa fii si paharnic? Avem unu post disponibil... tot cautam de la demisia ultimului mare paharnic.

Imi plac mult glumele tare pentru ca sunt amuzante si ma fac sa rad in hohote.

Te-ai prins?

10 minutes ago, ratseloP said:

Te-ai prins?

Nu. :( 

Fa-mi o schema logica, poate asa ma prind si eu. Csf, cand ai IQ prea mare nu ii mai intelegi pe cei cu IQ mic.

Aveti topic pentru spam, aici e HH, dispareti cu prostiile voasre. 

56 minutes ago, beats said:

Fa-mi o schema logica, poate asa ma prind si eu. Csf, cand ai IQ prea mare nu ii mai intelegi pe cei cu IQ mic.

Esti safe, nu-ti bate capul prea tare.

Acum ca își știu locul sunt plictisitori, Db trecut era mai fun :(

:Emoticon_facepalm:

  • 2 weeks later...

:ar:

neata!

neata

r3

#r3

r3

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.