March 15, 20188 yr comment_20292 1 hour ago, Arky said: HH > Scream @Valhalla @RedutzJr @beats păreri? Si pe astia i-am batut de n-au mai avut curaj sa faca guilda ca sa nu ia iarasi umilinta... csf, ncsf... SCREAM e MIT Report
March 15, 20188 yr comment_20293 1 hour ago, Arky said: HH > Scream @Valhalla @RedutzJr @beats păreri? Vorbele marelui Juny. Report
March 15, 20188 yr comment_20294 @ratseloP ți-am zis ca nu mi-am pierdut talentul de dresat, degeaba ii saluți zilnic, animalele nu își uita stăpânu. Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. Edited March 15, 20188 yr by Arky Report
March 15, 20188 yr comment_20295 2 minutes ago, Arky said: Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. Cum plm vrei sa mai cresc in IQ cand am deja maxim? Report
March 15, 20188 yr comment_20296 Acceptabila replica, nu e la nivel cu 0 și nulitate dar merge. Nu toți se prind sa rada. Report
March 15, 20188 yr comment_20301 1 hour ago, Arky said: Respect @RedutzJr, e singurul din voi care a crescut în IQ. A venit tare pe turnanta ?? Report
March 15, 20188 yr comment_20330 3 hours ago, Arky said: ți-am zis ca nu mi-am pierdut talentul de dresat, degeaba ii saluți zilnic, animalele nu își uita stăpânu. Eu nu caut sa fiu stapan. Sunt deja suveran. Report
March 15, 20188 yr comment_20331 14 minutes ago, ratseloP said: Eu nu caut sa fiu stapan. Sunt deja suveran. N-ai vrea sa fii si paharnic? Avem unu post disponibil... tot cautam de la demisia ultimului mare paharnic. Report
March 15, 20188 yr comment_20343 1 hour ago, beats said: N-ai vrea sa fii si paharnic? Avem unu post disponibil... tot cautam de la demisia ultimului mare paharnic. Imi plac mult glumele tare pentru ca sunt amuzante si ma fac sa rad in hohote. Te-ai prins? Report
March 15, 20188 yr comment_20346 10 minutes ago, ratseloP said: Te-ai prins? Nu. Fa-mi o schema logica, poate asa ma prind si eu. Csf, cand ai IQ prea mare nu ii mai intelegi pe cei cu IQ mic. Report
March 15, 20188 yr comment_20348 Aveti topic pentru spam, aici e HH, dispareti cu prostiile voasre. Report
March 15, 20188 yr comment_20352 56 minutes ago, beats said: Fa-mi o schema logica, poate asa ma prind si eu. Csf, cand ai IQ prea mare nu ii mai intelegi pe cei cu IQ mic. Esti safe, nu-ti bate capul prea tare. Report
March 15, 20188 yr comment_20353 Acum ca își știu locul sunt plictisitori, Db trecut era mai fun Report
Create an account or sign in to comment