January 28, 20197 yr comment_30723 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: Atasat o poza cu portiuni de autostrada. In dreapta ai spalatoria? 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: Atasat o poza cu portiuni de autostrada. In dreapta ai spalatoria? Report
January 28, 20197 yr comment_30725 Just now, ratseloP said: In dreapta ai spalatoria? In dreapta ai spalatoria? Daca faci gluma de 2 ori, nu e mai amuzant. @Arky, scoate-l pe afara pls. Report
January 28, 20197 yr comment_30731 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: Daca faci gluma de 2 ori, nu e mai amuzant. Daca mananci de 2 ori bagheta tot odata te caci. Report
January 28, 20197 yr comment_30733 2 minutes ago, ratseloP said: Daca mananci de 2 ori bagheta tot odata te caci. quick maths Report
January 28, 20197 yr comment_30739 Nu e panică man :)) Mor de ras când summ ai voștri iau sleep 3hit zile sa bage ml la sleep poate or sa ma prinda :)))) E greu sa îmi dai mie sleep Va Nu e panică man :)) Mor de ras când summ ai voștri dau sleep 3hit zile sa bage în sleep, ml la sleep poate or sa ma prinda :)))) Report
January 28, 20197 yr comment_30740 Salut, te ajutam cu ceva? inafara sa mori din o bucata , altceva Report
January 28, 20197 yr comment_30741 App debuff sunt degeaba pe serverul asta :))) Ești prea slab vecine....... Scz Report
January 29, 20197 yr comment_30743 Stiu vecine, multi zic asta.. csf poate data viitoare ma fac mai bun. Report
February 1, 20197 yr comment_30830 On 28/01/2019 at 11:56 PM, LICHQUEEN said: Nu e panică man :)) Mor de ras când summ ai voștri iau sleep 3hit zile sa bage ml la sleep poate or sa ma prinda :)))) E greu sa îmi dai mie sleep Va Nu e panică man :)) Mor de ras când summ ai voștri dau sleep 3hit zile sa bage în sleep, ml la sleep poate or sa ma prinda :)))) Avem 2 summoneri , la ei faci referire ? Discotecarule Report
February 2, 20197 yr comment_30886 1 hour ago, Notorious said: Mi-a facut ziua mai fericita KO-ul asta! Report
February 8, 20197 yr comment_31030 6 hours ago, Notorious said: Pentru fifa sau Mu afk ? Edited February 8, 20197 yr by UNIK Report
February 8, 20197 yr comment_31033 2 minutes ago, UNIK said: Pentru fifa sau Mu afk ? Clar Fifa '98, vecinu' de la tst si el cu Razor-u' Report
February 8, 20197 yr comment_31034 18 minutes ago, Tania said: Clar Fifa '98, vecinu' de la tst si el cu Razor-u' Asa e acolo ,unde - autostrazi garla? humgary 2019.webp Oare lupta spartanii nostri la cs ? Edited February 8, 20197 yr by UNIK Report
February 8, 20197 yr comment_31035 26 minutes ago, UNIK said: Pentru fifa sau Mu afk ? La dota 2 :)) Report
February 8, 20197 yr comment_31040 Nabs tonight at Cs to be a UNIT.webm Edited February 8, 20197 yr by UNIK Report
February 15, 20197 yr comment_31113 R3 all, inclusiv prostu de tsu, pole etc ? @i sin r3 bro kmf ejti bine?? Report
Create an account or sign in to comment