January 13, 20197 yr comment_30011 22 hours ago, Arky said: nu e adv HHz , au furat numele rectific, e HHz Report
January 13, 20197 yr comment_30017 1 minute ago, cRs said: tu cu caracteru ala bleg LoLz ?? Eu cu elfa mea puternica eLiTe full buff. Report
January 13, 20197 yr comment_30019 2 minutes ago, cRs said: a.... ma si miram :)) bine, n-am fost de la inceput, dar am ajuns ultimele 20 minute, a fost suficient, am castigat. Report
January 13, 20197 yr comment_30021 2 minutes ago, cRs said: @Arkyevi ai jucat la CS? tu ai fost la CS sau jucai pamporea ? Report
January 13, 20197 yr comment_30022 sunt in Olanda, nu am avut cum... la urmatoru si ultimu pe db asta :)) ca dupa plec iar Report
January 13, 20197 yr comment_30023 5 minutes ago, cRs said: sunt in Olanda, nu am avut cum... la urmatoru si ultimu pe db asta :)) ca dupa plec iar ah da, uitasem, un machedon e suficient la CS np =)) Report
January 13, 20197 yr comment_30026 @Papi ms pt prelungirea eventului fix cat sa recuperam castelul, ti-am trimis banii pe pp. Report
January 13, 20197 yr comment_30056 3 hours ago, ratseloP said: @Papi ms pt prelungirea eventului fix cat sa recuperam castelul, ti-am trimis banii pe pp. A fost o placere sa fac afaceri cu tine, stii unde ma gasesti si duminica viitoare. Report
January 14, 20197 yr comment_30059 10 hours ago, Papi said: A fost o placere sa fac afaceri cu tine, stii unde ma gasesti si duminica viitoare. Dar cs a inceput la 18:20 si s-a terminat la 20:22, ce afaceri ????? Report
January 14, 20197 yr comment_30073 Alea 2 minute m-au costat ceva, sper ca pe viitor sa va bagati mintile in cap si sa nu-mi mai pierdeti banii munciti din greu. Report
Create an account or sign in to comment