January 16, 20188 yr comment_12646 era sansa ta sa iti dai toate secundarele afara din guild si lonewolferii si sa te alegi cu cel mai bun BK cuceream coroana pentru tine Report
January 16, 20188 yr comment_12649 33 minutes ago, Definitely not tsubyke said: era sansa ta sa iti dai toate secundarele afara din guild si lonewolferii si sa te alegi cu cel mai bun BK cuceream coroana pentru tine sunt mai bun ca tine ma :)) ai uitat ca joci cu kenvelo Report
January 16, 20188 yr comment_12674 Kenvelo * in caz ca te cauta lumea în top cand nu te mai găsesc pe prima pagina Report
January 16, 20188 yr comment_12675 23 minutes ago, Arky said: Kenvelo * in caz ca te cauta lumea în top cand nu te mai găsesc pe prima pagina =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Report
January 18, 20188 yr comment_12951 13 minutes ago, beats said: @dRax te-ai dat afara astia de la joc? Csf, ncsf :)) Report
January 18, 20188 yr comment_12954 1 minute ago, dRax said: Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =)))) Adevarat !!!!!!!!!!!!! Report
January 18, 20188 yr comment_12957 3 minutes ago, dRax said: Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =)))) epic :)))) Report
January 18, 20188 yr comment_12959 7 minutes ago, dRax said: Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =)))) Eu cred ca exista mai prost... gen fan FCSB + 20 zile ban pentru ca tastezi ca prostul =)) Levis,iti dau pk x( Edited January 18, 20188 yr by Definitely not tsubyke Report
January 18, 20188 yr comment_12960 Just now, Definitely not tsubyke said: Eu cred ca exista mai prost... gen fan FCSB + 20 zile ban pentru ca tastezi ca prostul =)) Eu sunt fan Steaua :)) Report
January 18, 20188 yr comment_12961 Oooooo , ai avansat ma :)) esti half dumbass acum , bravo ! Report
January 18, 20188 yr comment_12962 Stii de ce am luat ss, sa revin in 3 saptamani in forta la CS =)) Report
January 18, 20188 yr comment_12964 in 3 saptamani pe fire faci alt caracter mai mare ca cel banat Report
January 18, 20188 yr comment_12966 1 minute ago, UNIK said: in 3 saptamani pe fire faci alt caracter mai mare ca cel banat =)) eu cred ca nu stii cat stau eu on pe joc Report
January 18, 20188 yr comment_12967 Just now, dRax said: =)) eu cred ca nu stii cat stau eu on pe joc Suficient de mult cat sa injuri un ADMIN .... Report
Create an account or sign in to comment