Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

:devil:

  • Replies 552
  • Views 49.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

:ar:

dada.png.45638a957856e5bc07be06b706638868.png

Bobo guild pls

nu am inca lvl ca suntem prea multi deja :))) :-" 

era sansa ta sa iti dai toate secundarele afara din guild si lonewolferii si sa te alegi cu cel mai bun BK :(

 

cuceream coroana pentru tine 

@Gunit

39 minutes ago, Arky said:

dada.png.45638a957856e5bc07be06b706638868.png

Ce prompt e Arky =)) 

33 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

era sansa ta sa iti dai toate secundarele afara din guild si lonewolferii si sa te alegi cu cel mai bun BK :(

 

cuceream coroana pentru tine 

sunt mai bun ca tine ma :)) ai uitat ca joci cu kenvelo

Kenvelo * in caz ca te cauta lumea în top cand nu te mai găsesc pe prima pagina :cool:

23 minutes ago, Arky said:

Kenvelo * in caz ca te cauta lumea în top cand nu te mai găsesc pe prima pagina :cool:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

xD

Kvl mergi la CS?

@dRax te-ai dat afara astia de la joc?

13 minutes ago, beats said:

@dRax te-ai dat afara astia de la joc?

Csf, ncsf :)) 

prooooooooost estiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =))))

1 minute ago, dRax said:

Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =))))

Adevarat !!!!!!!!!!!!!

3 minutes ago, dRax said:

Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =))))

epic :))))

7 minutes ago, dRax said:

Plm tu tii cu dinamo, mai prost de atat nu exista =))))

Eu cred ca exista mai prost... gen fan FCSB + 20 zile ban pentru ca tastezi ca prostul =))

 

Levis,iti dau pk x(

Edited by Definitely not tsubyke

Just now, Definitely not tsubyke said:

Eu cred ca exista mai prost... gen fan FCSB + 20 zile ban pentru ca tastezi ca prostul =))

Eu sunt fan Steaua :)) 

Oooooo , ai avansat ma :)) esti half dumbass acum  , bravo !

 

Stii de ce am luat ss, sa revin in 3 saptamani in forta la CS =))

in  3 saptamani pe fire faci alt caracter mai mare ca cel banat ^_^

1 minute ago, UNIK said:

in  3 saptamani pe fire faci alt caracter mai mare ca cel banat ^_^

=)) eu cred ca nu stii cat stau eu on pe joc 

Just now, dRax said:

=)) eu cred ca nu stii cat stau eu on pe joc 

Suficient de mult cat sa injuri un ADMIN ....

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.