Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

14 hours ago, RedutzJr said:

Nu juca nimic deoarece îți pierzi banii . 

 

Băieții fac bine, fetele ? 

P.s: afara ploua și bate vântul :)

Fata, tu locuiesti in siberia?

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

Siberia ?

19 hours ago, RedutzJr said:

Nu juca nimic deoarece îți pierzi banii . 

uite aici...ultima faza , ultima secunda , ULTIMUL CARTONAS !!!

plm.thumb.jpg.a930b2087a829e16746b39a634b23299.jpg

 

Pfff , ghinion :( 

Mai exista bwin? ??

Ban 99 days !

up

53 minutes ago, Outlander said:

up

Ce faci cumetre?

Neata

10 hours ago, Outlander said:

up

Încă trăiești?

Pfff mie dor de jocurile de la cazino dupa bwin :)))

Cu nasul in "superbet" d dimineață?  :)))

K

bine 

C3

Ec caf  iirotiudarp ?

tot pe cioarda tot ? Mai este viața pe serv asta ?

?

13 hours ago, RedutzJr said:

Neata

Încă trăiești?

asa putin

1 minute ago, Outlander said:

asa putin

andrei39 ce mai face? xD

e bine sanatos se joaca lol :))

10 minutes ago, Outlander said:

e bine sanatos se joaca lol :))

L-ai tradus

da voi ce mai faceti?mai merge sv ca vad ca o ia la vale. cs u tot la voi e?

Just now, Outlander said:

da voi ce mai faceti?mai merge sv ca vad ca o ia la vale. cs u tot la voi e?

Tot la noi, in ce divizie este pe lol?

el e slabut,avea cont de gold da a luat permaban. daca vrei boost te rezolv 

6 hours ago, Outlander said:

el e slabut,avea cont de gold da a luat permaban. daca vrei boost te rezolv 

http://eune.op.gg/summoner/champions/userName=tranced

Sezonul asta nu am mai intrat, a ajuns prea "pokemon" jocul :|

Neata 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.