March 16, 20188 yr comment_20395 14 hours ago, RedutzJr said: Nu juca nimic deoarece îți pierzi banii . Băieții fac bine, fetele ? P.s: afara ploua și bate vântul Fata, tu locuiesti in siberia? Report
March 16, 20188 yr comment_20421 19 hours ago, RedutzJr said: Nu juca nimic deoarece îți pierzi banii . uite aici...ultima faza , ultima secunda , ULTIMUL CARTONAS !!! Report
March 20, 20188 yr comment_20794 Ec caf iirotiudarp ? tot pe cioarda tot ? Mai este viața pe serv asta ? Report
March 20, 20188 yr comment_20843 1 minute ago, Outlander said: asa putin andrei39 ce mai face? Report
March 20, 20188 yr comment_20845 10 minutes ago, Outlander said: e bine sanatos se joaca lol :)) L-ai tradus Report
March 20, 20188 yr comment_20846 da voi ce mai faceti?mai merge sv ca vad ca o ia la vale. cs u tot la voi e? Report
March 20, 20188 yr comment_20847 Just now, Outlander said: da voi ce mai faceti?mai merge sv ca vad ca o ia la vale. cs u tot la voi e? Tot la noi, in ce divizie este pe lol? Report
March 20, 20188 yr comment_20848 el e slabut,avea cont de gold da a luat permaban. daca vrei boost te rezolv Report
March 21, 20188 yr comment_20854 6 hours ago, Outlander said: el e slabut,avea cont de gold da a luat permaban. daca vrei boost te rezolv http://eune.op.gg/summoner/champions/userName=tranced Sezonul asta nu am mai intrat, a ajuns prea "pokemon" jocul Report
Create an account or sign in to comment