March 21, 20188 yr comment_20957 Just now, Redutz said: Sunteți prea calmi Gata cu pastilele ? Report
March 21, 20188 yr comment_20958 11 minutes ago, Definitely not tsubyke said: muie universitatea craiova @luk @metzen @ȘefulSarmalelor @Closed si eu te injur aici Report
March 21, 20188 yr comment_20961 6 minutes ago, beats said: si eu te injur aici esti clonat, te-am prins Report
March 21, 20188 yr comment_20962 5 minutes ago, luk said: esti clonat, te-am prins clona, neclona... umple stadionul Report
March 21, 20188 yr comment_20963 3 minutes ago, beats said: clona, neclona... umple stadionul nici ma asteptam la altceva, spor Report
March 21, 20188 yr comment_20964 2 minutes ago, luk said: nici ma asteptam la altceva, spor unde-i originalul? //sa raspund tot eu... la tribunal!? Edited March 21, 20188 yr by beats Report
March 21, 20188 yr comment_20965 4 minutes ago, beats said: unde-i originalul? //sa raspund tot eu... la tribunal!? https://en.wikipedia.org/wiki/FC_U_Craiova_1948 Liga 4, sezon in curs, mergand spre promovare cu victorii la scor Edited March 21, 20188 yr by luk Report
March 21, 20188 yr comment_20966 Vreau sa dorm, liniște sau plecați la casa voastră ! Edited March 21, 20188 yr by RedutzJr Report
March 21, 20188 yr comment_20967 1 minute ago, RedutzJr said: Vreau sa dorm, liniște sau plecați la casa voastră ! ti se pare ca fac galagie? Report
March 21, 20188 yr comment_20968 2 minutes ago, luk said: https://en.wikipedia.org/wiki/FC_U_Craiova_1948 Liga 4, sezon in curs, mergand spre promovare cu victorii la scor pana ii dezafiliaza de tot... inca mai ai incredere in Mititelu? Report
March 21, 20188 yr comment_20969 1 minute ago, luk said: ti se pare ca fac galagie? Nu ziceam de tine ?? Report
March 21, 20188 yr comment_20970 Just now, beats said: pana ii dezafiliaza de tot... inca mai ai incredere in Mititelu? no, dar avand in vedere cat l-au furat sandu si dragomir, poate castiga si boul vreun proces de cateva milioane de euro.. cumva Report
March 21, 20188 yr comment_20971 daca va ajuta cu ceva , eu consider mizerie ambele craiove. dar mizeria reala e aia din liga 4-a . la fel si cu fcsb si csa. Report
March 21, 20188 yr comment_20972 Just now, Definitely not tsubyke said: daca va ajuta cu ceva , eu consider mizerie ambele craiove. dar mizeria reala e aia din liga 4-a . la fel si cu fcsb si csa. cand ti-ai facut 2 echipe din jucatorii ei nu mai era mizerie? fmm Report
March 21, 20188 yr comment_20975 nu conteaza ce zicem noi sau altii important e ce decide justitia si justitia face in asa fel incat sa fie bine pentru cei smecheri Report
March 21, 20188 yr comment_20983 Muie DRAGNEaaaa , forța Rapid bucuresti , ce fac fetele ? Tot cu bârfa ? Report
March 21, 20188 yr comment_21003 Cui ii acord Scula de aur la barfa ? mai rau ca fetele sunteti Report
Create an account or sign in to comment