March 23, 20188 yr comment_21159 On 3/21/2018 at 10:03 AM, Definitely not tsubyke said: Avea dreptate daca spunea asa : Ne-am pisat pe voi cand eram Invictus+Squadron. Ne-am pisat pe voi cand eram Invictus + Honestly ( nu stiati in perioada asta cum arata camera ) Ne-am pisat pe voi o singura guilda MONERO . V-ati saturat sa ne pisam pe voi si v-ati unit 5 guilde ( 80% din playerii de CS ) . Ati reusit sa luati 1 saptamana si urmatoarea sa pierdeti avand 16 party si noi 5 party. Sunteti in ally cu o guilda cu charuri cumparate si charuri preluate de la altii ( playeri irelevanti care nu au dreptul sa vorbeasca ) De 2 luni sunteti tarfele lui Honestly , va dati itemele 380 ca sa ii tineti in alianta sa nu pierdeti CS. ( in afara de Razvan care are caracter asemanator voua , ma indoiesc ca e careva din honestly caruia ii face placere sa joace cu specimene de genul ^ ) . Si sunt cam 2 saptamani de cand noi nu jucam pe server si inca stati cu noi in gura toata ziua pe ally trist . Move over fetele. Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva decat un jucator de mu slab. Ramai la postatul in topicul guildei tale "inteligente" si "bogate". Cat despre domnul Cristi...ai uitat carnatule cand erai in alianta cu noi si plangeai dupa cs-ul pierdut ca iti dai delete si ca te lasi. Acum vii in topicul guildei SCREAM sa suferi de monero? Pizda cu 2 fete! Report
March 23, 20188 yr comment_21193 s-a trezit si leo de la strehaia dupa 1 saptamana..... ce faci fa pirando ? Report
March 24, 20188 yr comment_21220 9 hours ago, Definitely not tsubyke said: s-a trezit si leo de la strehaia dupa 1 saptamana..... ce faci fa pirando ? Uite, urinez pe unu`, altu`. Vezi ca in caz ca tot nu ai realizat, inca esti la topicul guildei SCREAM. Al tau e mai jos putin, ca intotdeauna. Report
March 24, 20188 yr comment_21221 Hahaha Leo, cel nervos ! neata @UnDeaD Edited March 24, 20188 yr by RedutzJr Report
March 24, 20188 yr comment_21222 Neata! Pai ai uitat cand au postat beats si phono la ei cum au sarit toti minerii(lol) cum ca e topicul lor, ba chiar au chemat garda sa-i salveze. Sa ramana dreq la manganul lor, si sa ne lase pe noi astia mai cu iq scazut sa ne vedem de somajul nostru. Report
March 24, 20188 yr comment_21225 1 hour ago, UnDeaD said: Uite, urinez pe unu`, altu`. Vezi ca in caz ca tot nu ai realizat, inca esti la topicul guildei SCREAM. Al tau e mai jos putin, ca intotdeauna. selfie = cocalarism + burta pe afara Troll Report
March 24, 20188 yr comment_21226 Chiar mi-as dori sa te vad @dictatorul ca sa pot intelege care e frustrarea ta: ca are burta sau ca si-a făcut un selfie? Edited March 24, 20188 yr by LICHQUEEN Report
March 24, 20188 yr comment_21227 20 minutes ago, dictatorul said: selfie = cocalarism + burta pe afara Troll Stiu dictatorule, sunt barbat bine. Ce ai vrut sa evidentiezi cu reply-ul asta? Au inceput fanii sa-mi puna poza de pe whatsapp, pe forum =))))) Edited March 24, 20188 yr by UnDeaD Report
March 24, 20188 yr comment_21229 NeatZa prăduitorii MIT’ului ce fac barosanii , tot pe bârfa ? Report
March 24, 20188 yr comment_21230 1 hour ago, dictatorul said: selfie = cocalarism + burta pe afara Troll 99% din planeta asta și-au făcut măcar 1 selfie in viața asta. Încerc să-mi fac o idee despre ce “muie” conduci. Lakeu trist ce ești! Report
March 24, 20188 yr comment_21231 8 minutes ago, Redutz said: 99% din planeta asta și-au făcut măcar 1 selfie in viața asta. Încerc să-mi fac o idee despre ce “muie” conduci. Lakeu trist ce ești! Ti ai schimbat poza ma? Report
March 24, 20188 yr comment_21232 56 minutes ago, UnDeaD said: Ti ai schimbat poza ma? Da, să-mi zică si mie ca sunt cocalar ca ma pozez la bustul gol. ??? Report
March 24, 20188 yr comment_21235 47 minutes ago, Redutz said: Da, să-mi zică si mie ca sunt cocalar ca ma pozez la bustul gol. ??? c0k4l4r p.s. vrei sa ramana astia fara femei ? Edited March 24, 20188 yr by Valhalla Report
March 24, 20188 yr comment_21239 6 minutes ago, Valhalla said: c0k4l4r p.s. vrei sa ramana astia fara femei ? Care femei ma? Report
March 24, 20188 yr comment_21244 28 minutes ago, AtoN said: Ăștia sunt rude cu specimenul asta ? horhe , nu esti sanatos :)) Report
Create an account or sign in to comment