Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Nseara

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

Nsear

Ba ce a batut Halep...asa ceva...

On 3/21/2018 at 10:03 AM, Definitely not tsubyke said:

Avea dreptate daca spunea asa :

 

Ne-am pisat pe voi cand eram Invictus+Squadron.

Ne-am pisat pe voi cand eram Invictus + Honestly ( nu stiati in perioada asta cum arata camera )

Ne-am pisat pe voi o singura guilda MONERO .

V-ati saturat sa ne pisam pe voi si v-ati unit 5 guilde ( 80% din playerii de CS ) .

Ati reusit sa luati 1 saptamana si urmatoarea sa pierdeti avand 16 party si noi 5 party.

Sunteti in ally cu o guilda cu charuri cumparate si charuri preluate de la altii ( playeri irelevanti care nu au dreptul sa vorbeasca )

De 2 luni sunteti tarfele lui Honestly , va dati itemele 380 ca sa ii tineti in alianta sa nu pierdeti CS. ( in afara de Razvan care are caracter asemanator voua , ma indoiesc ca e careva din honestly caruia ii face placere sa joace cu specimene de genul ^ ) .

 

 

Si sunt cam 2 saptamani de cand noi nu jucam pe server si inca stati cu noi in gura toata ziua pe ally :( trist .

 

Move over fetele.

Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva decat un jucator de mu slab. Ramai la postatul in topicul guildei tale "inteligente" si "bogate".

Cat despre domnul Cristi...ai uitat carnatule cand erai in alianta cu noi si plangeai dupa cs-ul pierdut ca iti dai delete si ca te lasi. Acum vii in topicul guildei SCREAM sa suferi de monero? Pizda cu 2 fete!

s-a trezit si leo de la strehaia dupa 1 saptamana.....

 

ce faci fa pirando ?

Ma da nu ati terminat inca ?

9 hours ago, Definitely not tsubyke said:

s-a trezit si leo de la strehaia dupa 1 saptamana.....

 

ce faci fa pirando ?

Uite, urinez pe unu`, altu`. Vezi ca in caz ca tot nu ai realizat, inca esti la topicul guildei SCREAM. Al tau e mai jos putin, ca intotdeauna.

Hahaha

Leo, cel nervos !

 

neata @UnDeaD

Edited by RedutzJr

Neata!

Pai ai uitat cand au postat beats si phono la ei cum au sarit toti minerii(lol) cum ca e topicul lor, ba chiar au chemat garda sa-i salveze. :) Sa ramana dreq la manganul lor, si sa ne lase pe noi astia mai cu iq scazut sa ne vedem de somajul nostru.

 

Sufarstar de dimineață???  Re all 

1 hour ago, UnDeaD said:

Uite, urinez pe unu`, altu`. Vezi ca in caz ca tot nu ai realizat, inca esti la topicul guildei SCREAM. Al tau e mai jos putin, ca intotdeauna.

Screenshot_20180304-131051.thumb.png.470900713ebf099c4f2a8d7cdee05a43.pngselfie = cocalarism + burta pe afara

Troll 

Chiar mi-as dori sa te vad @dictatorul  ca sa pot intelege care e frustrarea ta: ca are burta sau ca si-a făcut un selfie? 

Edited by LICHQUEEN

20 minutes ago, dictatorul said:

Stiu dictatorule, sunt barbat bine. Ce ai vrut sa evidentiezi cu reply-ul asta?

Au inceput fanii sa-mi puna poza de pe whatsapp, pe forum =))))) 

Edited by UnDeaD

neata

NeatZa prăduitorii MIT’ului ce fac barosanii , tot pe bârfa ?

1 hour ago, dictatorul said:

99% din planeta asta și-au făcut măcar 1 selfie in viața asta. 

Încerc să-mi fac o idee despre ce “muie” conduci. Lakeu trist ce ești!

8 minutes ago, Redutz said:

99% din planeta asta și-au făcut măcar 1 selfie in viața asta. 

Încerc să-mi fac o idee despre ce “muie” conduci. Lakeu trist ce ești!

Ti ai schimbat poza ma? :)

56 minutes ago, UnDeaD said:

Ti ai schimbat poza ma? :)

Da, să-mi zică si mie ca sunt cocalar ca ma pozez la bustul gol.

???

47 minutes ago, Redutz said:

Da, să-mi zică si mie ca sunt cocalar ca ma pozez la bustul gol.

???

c0k4l4r

p.s. vrei sa ramana astia fara femei ?xD

Edited by Valhalla

Ce de inapți “ ba băiatule “ ??

6 minutes ago, Valhalla said:

c0k4l4r

p.s. vrei sa ramana astia fara femei ?xD

Care femei ma? :)

4 minutes ago, UnDeaD said:

Care femei ma? :)

N-au ¬¬

hai salut ! :butcher:

Ăștia sunt rude cu specimenul asta ?

53A905AC-1F4D-4E2D-A857-8CDB64BC3FDB.png

28 minutes ago, AtoN said:

Ăștia sunt rude cu specimenul asta ?

53A905AC-1F4D-4E2D-A857-8CDB64BC3FDB.png

horhe , nu esti sanatos :))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.