March 21, 20188 yr comment_20901 Aja ye frathele m3u,scuzama. I-mi ker yo skuze la tine fakem pake ? Preasfanta nascatoare de Dumnezeu , ai grija de sufletul lor si lumineaza-le mintea...macar celor care au. am3n Report
March 21, 20188 yr comment_20905 @Definitely not tsubyke eu nu am nimic cu nimeni si nu prea imi plac conflictele dar tu deja o fortezi aiurea....nush care din noi doi a stat on pe fire si si-a rupt ficatul Report
March 21, 20188 yr comment_20910 Crede-ma pustiule ca nu am nimic cu nimeni de aici , v-am mai explicat eu voua si pe discord ca nu iau personal nimic din MU. Pe fire crede-ma ca nu am stat on niciodata :)) ca stau pe teamviewer de la munca uneori e irelevant , il tin pe un monitor secundar si nu ma deranjeaza cu nimic , imi permite jobul sa fac asta. SI legat de "conflicte" , cam tovarasii tai de suferinta o forteaza. Aparent nu pot sa traiasca fara sa vorbeasca de alianta mea ,chit ca de la noi nu mai joaca jumatate de alianta de 2 saptamani. Legat de chestii personale , primul care a facut asta si a intrat intr-o zona nasoala cu noi , a fost dobitocul de Valhalla cand l-a implicat pe insane intr-o discutie cand omul nu mai joaca MU de 2 luni de zile. De acolo ati pierdut ca si alianta ultima urma de decenta si singurul gram de respect pe care il aveam fata de cativa de la voi din alianta . Faptul ca sunteti cativa cu capul pe umeri si permiteti unora sa debiteze toate mizeriile public , va afecteaza toata guilda. Castle Siege > Principii . Cand o sa inteleaga si guilda ta vorba asta , atunci o sa avem si dialoguri in care ne aratam respectul. Sa faceti un TL/DR si pentru beats ca sa nu ii explodeze mintea dupa 10 randuri citite Report
March 21, 20188 yr comment_20913 Insane care nu a stat on pe mu, deabia juca din cauza job-ului, mereu obosit și cu probleme personale care nu aveau legătură cu mu. Pentru asta Valhalla o sa rămână un gunoi care și-a arătat culorile pe public, când toți știti cum e de fapt. Report
March 21, 20188 yr comment_20915 7 minutes ago, BotMU said: Insane care nu a stat on pe mu, deabia juca din cauza job-ului, mereu obosit și cu probleme personale care nu aveau legătură cu mu. Pentru asta Valhalla o sa rămână un gunoi care și-a arătat culorile pe public, când toți știti cum e de fapt. Eu zic sa mergi la Valhalla sa-i dai foc la casa. Alta solutie nu vad... Report
March 21, 20188 yr comment_20916 Just now, beats said: Eu zic sa mergi la Valhalla sa-i dai foc la casa. Alta solutie nu vad... O sa își dea singur in câțiva ani Report
March 21, 20188 yr comment_20924 Eu zic sa va bateti in realitate, si cine castiga ala e "safu" pe MU . Report
March 21, 20188 yr comment_20929 @Definitely not tsubyke orice padure are uscaturile ei....hai sa închideam subiectul mai bine Report
March 21, 20188 yr comment_20932 5 minutes ago, Definitely not tsubyke said: corect muie steaua Dinamo suntem noi !!! Report
March 21, 20188 yr comment_20933 Just now, tekman said: Dinamo suntem noi !!! Da, voi jucati pe teren. Report
March 21, 20188 yr comment_20935 1 minute ago, Papi said: Da, voi jucati pe teren. Pe zapada :))))) Report
March 21, 20188 yr comment_20936 1 minute ago, Papi said: Da, voi jucati pe teren. aveau dreptate astia ca e server facut pentru papi cum te-ai lasat,cum a murit serverul . coincidenta ???? Report
March 21, 20188 yr comment_20938 Mai bine ieșiți afara la zăpada. Sa va spună @Papi cum a prevazut el viitorul acestui server acum vreo 2 luni. Restu e CANCAN! ps: n-am iq @cRs??? Report
March 21, 20188 yr comment_20941 1 minute ago, Papi said: Acum 2 luni inca mai aveam sperante:)). pentru play-off? Report
March 21, 20188 yr comment_20943 1 minute ago, Papi said: Acum 2 luni inca mai aveam sperante:)). Erai încă in putere :))). N-are sens sa intram in detalii. cu respect, Report
March 21, 20188 yr comment_20944 Ah, nu ma refeream la contul de joc, ci setarile de pvp in general. Report
March 21, 20188 yr comment_20946 4 minutes ago, Papi said: Ah, nu ma refeream la contul de joc, ci setarile de pvp in general. Despre asta vorbim ? Report
March 21, 20188 yr comment_20948 baaa ce faceti? vreti sa nu mai fim HOT? o cearta, ceva? // mo3 steaua, mo3 dinamo Edited March 21, 20188 yr by beats Report
March 21, 20188 yr comment_20953 muie universitatea craiova @luk @metzen @ȘefulSarmalelor @Closed Report
Create an account or sign in to comment