Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Aja ye frathele m3u,scuzama.

 

I-mi ker yo skuze la tine :( fakem pake ? 

 

 

Preasfanta nascatoare de Dumnezeu , ai grija de sufletul lor si lumineaza-le  mintea...macar celor care au. 

 

 

am3n

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

@Definitely not tsubyke eu nu am nimic cu nimeni si nu prea imi plac conflictele dar tu deja o fortezi aiurea....nush care din noi doi a stat on pe fire si si-a rupt ficatul 

Crede-ma pustiule ca nu am nimic cu nimeni de aici , v-am mai explicat eu voua si pe discord ca nu iau personal nimic din MU.

Pe fire crede-ma ca nu am stat on niciodata :)) ca stau pe teamviewer de la munca uneori e irelevant , il tin pe un monitor secundar si nu ma deranjeaza cu nimic , imi permite jobul sa fac asta.

 

SI legat de "conflicte" , cam tovarasii tai de suferinta o forteaza. Aparent nu pot sa traiasca fara sa vorbeasca de alianta mea ,chit ca de la noi nu mai joaca jumatate de alianta de 2 saptamani.

Legat de chestii personale , primul care a facut asta si a intrat intr-o zona nasoala cu noi , a fost dobitocul de Valhalla cand l-a implicat pe insane intr-o discutie cand omul nu mai joaca MU de 2 luni de zile.

De acolo ati pierdut ca si alianta ultima urma de decenta si singurul gram de respect pe care il aveam fata de cativa de la voi din alianta .

Faptul ca sunteti cativa cu capul pe umeri si permiteti unora sa debiteze toate mizeriile public , va afecteaza toata guilda. 

 

Castle Siege > Principii . Cand o sa inteleaga si guilda ta vorba asta , atunci o sa avem si dialoguri in care ne aratam respectul.

 

Sa faceti un TL/DR si pentru beats ca sa nu ii explodeze mintea dupa 10 randuri citite :D 

Da, chiar va rog... un rezumat, pls.

Insane care nu a stat on pe mu, deabia juca din cauza  job-ului, mereu obosit și cu probleme personale care nu aveau legătură cu mu. 

Pentru asta Valhalla o sa rămână un gunoi care și-a arătat culorile pe public, când toți știti cum e de fapt. 

7 minutes ago, BotMU said:

Insane care nu a stat on pe mu, deabia juca din cauza  job-ului, mereu obosit și cu probleme personale care nu aveau legătură cu mu. 

Pentru asta Valhalla o sa rămână un gunoi care și-a arătat culorile pe public, când toți știti cum e de fapt. 

Eu zic sa mergi la Valhalla sa-i dai foc la casa. Alta solutie nu vad...

Just now, beats said:

Eu zic sa mergi la Valhalla sa-i dai foc la casa. Alta solutie nu vad...

O sa își dea singur in câțiva ani

Doamne fereste sa arda azilul.

Eu zic sa va bateti in realitate, si cine castiga ala e "safu" pe MU . 

Citesc in stele ??

@Definitely not tsubyke orice padure are uscaturile ei....hai sa închideam subiectul mai bine 

corect

 

muie steaua

5 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

corect

 

muie steaua

Dinamo suntem noi !!!

Just now, tekman said:

Dinamo suntem noi !!!

Da, voi jucati pe teren.

1 minute ago, Papi said:

Da, voi jucati pe teren.

Pe zapada :))))) 

1 minute ago, Papi said:

Da, voi jucati pe teren.

aveau dreptate astia ca e server facut pentru papi

cum te-ai lasat,cum a murit serverul . coincidenta ????

latest?cb=20150519172417

Mai bine ieșiți afara la zăpada. Sa va spună @Papi cum a prevazut el viitorul acestui server acum vreo 2 luni. Restu e CANCAN!

 

ps: n-am iq @cRs???

Acum 2 luni inca mai aveam sperante:)).

1 minute ago, Papi said:

Acum 2 luni inca mai aveam sperante:)).

pentru play-off? :D

1 minute ago, Papi said:

Acum 2 luni inca mai aveam sperante:)).

Erai încă in putere :))). N-are sens sa intram in detalii.

cu respect,

Ah, nu ma refeream la contul de joc, ci setarile de pvp in general.

4 minutes ago, Papi said:

Ah, nu ma refeream la contul de joc, ci setarile de pvp in general.

Despre asta vorbim ?

baaa

ce faceti? vreti sa nu mai fim HOT?

o cearta, ceva? 

// mo3 steaua, mo3 dinamo

 

Edited by beats

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.