March 5, 20188 yr comment_19207 4.2 Injurii Injuriile se pot posta de orice player indiferent de chat si atrag dupa sine suspend dupa cum urmeaza: - prima abatere 2 zile - a doua abatere 4 zile - a treia abatere 6 zile - a patra abatere 10 zile - a cincea abatere 98 zile Orice insulta/ injurie adusa staffului direct sau indirect duce la ban permanent. Eu cica am insultat indirect ca am spus tarif si am facut nevasta imaginara "curva" indirect dupa cum observi regulamentul specifica la staf direct sau indirect dar la jucatori nu specifica daca direct sau indirect dar vezi tu cand toti admini/moderatori etc sunt dintr-un singur guild ce sa mai zici si cand pe post se insulta indirect cu "nuie cuie" intelegi @Valhalla Report
March 6, 20188 yr comment_19230 8 hours ago, nEw & nEw said: 4.2 Injurii Injuriile se pot posta de orice player indiferent de chat si atrag dupa sine suspend dupa cum urmeaza: - prima abatere 2 zile - a doua abatere 4 zile - a treia abatere 6 zile - a patra abatere 10 zile - a cincea abatere 98 zile Orice insulta/ injurie adusa staffului direct sau indirect duce la ban permanent. Eu cica am insultat indirect ca am spus tarif si am facut nevasta imaginara "curva" indirect dupa cum observi regulamentul specifica la staf direct sau indirect dar la jucatori nu specifica daca direct sau indirect dar vezi tu cand toti admini/moderatori etc sunt dintr-un singur guild ce sa mai zici si cand pe post se insulta indirect cu "nuie cuie" intelegi @Valhalla Daca bagi toti ruptii in seama, asta patesti p.s. Ce face un prost cand se simte incoltit ? Edited March 6, 20188 yr by Valhalla Report
March 6, 20188 yr comment_19232 Jignește :)) 1 hour ago, Valhalla said: Daca bagi toti ruptii in seama, asta patesti p.s. Ce face un prost cand se simte incoltit ? Report
March 6, 20188 yr comment_19279 4 hours ago, metzen said: cf ba pateule ? Uite la munca, o ard pervers mai am câteva ore și liber 14 zile ? metzon tu nu mai joci ? Report
March 6, 20188 yr comment_19299 neah.. mai intru asa cateodata mai cant ceva frumos de jale si gata :)) Report
March 6, 20188 yr comment_19314 1 hour ago, metzen said: neah.. mai intru asa cateodata mai cant ceva frumos de jale si gata :)) am o pomana , te chem ? vii cu prietenul tau PORNIHACI :)) sau Cristi din banat ? Report
Create an account or sign in to comment