Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Sa va batem pana ne plictisim de cat ati plans tot DB-ul si ati inventat scuze ca sunteti slabi?

Da.

 

Priveste partea buna, de duminica iar dominati serverul.

 

Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca!

Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar.

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

Just now, UnDeaD said:

Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca!

Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar.

aveti same stats

3 minutes ago, i sin said:

 

tu nu joci de 1 luna jumate abia?

 

Serveru are mai mult??

 

@UnDeaD, calitatea playerului se vede pe drum "carnatule", nu la sfarsit de joc cand toti aveti seturi si full sts.

Daca esti bun, castigi tot de mic... voi ati castigat de v-ati rupt tura asta

1 minute ago, UnDeaD said:

Carnatule, pe cine ai batut tu ba? bk-u ala l-ai facut sa dai swell 24/7 afk la cs. Du-te cu vaca!

Hai lasati-va in pace. DB asta chiar credeam ca faceti si voi 1 char full macar.

Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt.

BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti.

 

Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania.

A G R E S I V I T A T E

@Arky

Sa castigi tu cu neamul tau tot cand ai ca adversari jucatori care ocupa primele 2 pagini ale topului. In fine, motivul asta pe care l ati aberat voi aici sa i l spuneti lu mutu`.

Sanatate! V as ruga sa va spargeti din topicul guildei mele.

 

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Tataie, incearca sa porti un dialog normal macar o singura data ca sa nu te fut in gura, pisa-m-as pe parul tau carunt.

BK ala pe swell si-a facut datoria la CS stand afk, tu te joci BK pe damage la coroana fara sa stii sa dai un combo si stand in scut, pisat cu 60 iq ce esti.

 

Cand te vad ca suferi de MU si tu esti pielea pulii pe jocul asta...ai ajuns printr-o conjuctura proasta GM la Scream, tu fiind ultimul terminat de pe serverul asta si de pe linkmania.

Ai cedat, atat am vrut. Hai pa!

scz mie mi-e frica doar de redutz

2 minutes ago, i sin said:

A G R E S I V I T A T E

@Arky

activitate pe forum

so proud :loudly-crying:

baietii din bitcoin/monero ... felicitari pt db asta... dar sa nu uitam.. ca ultimele 3 db-uri cel putin... 1 ( mupro ) si 2 ( linkmania ) nu prea ati contat... castigati si voi 1 db... care e inca la inceput.. si va loviti cu pumnii in piept... ma rog... fiecare cum doresti.. bafta sa aveti ! si un an cat mai bun si plin de intelepciune ! 

ce treaba are linkmania ?

 

 

6 minutes ago, i sin said:

scz mie mi-e frica doar de redutz

ai vrut sa zici beats? el are pistol...

3 minutes ago, bvlgari said:

ce treaba are linkmania ?

 

rivalitatea a inceput de pe linkmania... nu aici :) 

Just now, Lazu10 said:

rivalitatea a inceput de pe linkmania... nu aici :) 

Corect

cine e acest linkmania si e smecher?

11 minutes ago, Lazu10 said:

baietii din bitcoin/monero ... felicitari pt db asta... dar sa nu uitam.. ca ultimele 3 db-uri cel putin... 1 ( mupro ) si 2 ( linkmania ) nu prea ati contat... castigati si voi 1 db... care e inca la inceput.. si va loviti cu pumnii in piept... ma rog... fiecare cum doresti.. bafta sa aveti ! si un an cat mai bun si plin de intelepciune ! 

ms esti un dulce 

9 minutes ago, ratseloP said:

ai vrut sa zici beats? el are pistol...

salut fra, lma

Just now, Arky said:

cine e acest linkmania si e smecher?

fara reklama te rog

@Lazu10 pe db trecut sa nu omitem de cate ori am spart NOI aliantele pentru balance, iar voi nu ati tinut cont de asta.... si inca nu recunoaste nimeni :) 

Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS :D

 

 

btw, felicitari ptr ce am vazut pe facebook, sa va bucurati si toate cele bune!!!

2 minutes ago, Arky said:

cine e acest linkmania si e smecher?

n-are pistol

37 minutes ago, cRs said:

@Lazu10 pe db trecut sa nu omitem de cate ori am spart NOI aliantele pentru balance, iar voi nu ati tinut cont de asta.... si inca nu recunoaste nimeni :) 

Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS :D

 

 

btw, felicitari ptr ce am vazut pe facebook, sa va bucurati si toate cele bune!!!

mersi bro ! :D asemeanea :P va astept si pe voi cu o poza de genul cat de curand :D p.s. unii stim ce si cum au stat lucrurile db-ul trecut si multe altele... ce ma deranjeaza sunt anumite arogante... care nu-si au locul.. mai ales de la unii care nu au fost de la inceputul rivalitatii noastre... dar ma rog :P bafta sa aveti si toate cele bune...

Caut party

rf lvl1 

1 minute ago, Redutz said:

Caut party

rf lvl1 

AM uitat sa specific, vreau cu ăștia care știu jocul.

Ma apuc de treaba! ?

4 hours ago, cRs said:

 

Dar s-a demonstrat DB-ul asta cum se joaca ptr CS :D

 

 

 

Rr in plus,4 seturi fo si tot ati luat bataie.

Ai dreptate.ati demonstrat :))

 

6 hours ago, prada said:

Rr in plus,4 seturi fo si tot ati luat bataie.

Daca te loveste MuProLeaks te sinucizi :(

9 hours ago, Redutz said:

Caut party

rf lvl1 

AM uitat sa specific, vreau cu ăștia care știu jocul.

Ma apuc de treaba! ?

Salutare, ai venit prea tarziu :D

17 minutes ago, ratseloP said:

Daca te loveste MuProLeaks te sinucizi :(

Sa nu afle ca de fapt trebuia sa fie 8-0 si nu 7-1? =))

 

Nu vreau sa-i vad la stiri, e ok.

GG3+

x3g8wm.jpg.7a3a80aa1cffc334be94ef1aeedfd80f.jpg

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.