Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

31 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

L-am luat de aseara , o sa intru si eu azi.

S-o vad si p-asta :)

  • Replies 224
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Tsu dupa data de 8 :))

  • Definitely not tsubyke
    Definitely not tsubyke

    A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

  • Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby.

Posted Images

  • Author

:bp:

Esti activ doar pe forum vad :D

  • Author

Si pe joc ma , dar esti tu afk si nu vezi :(

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

Si pe joc ma , dar esti tu afk si nu vezi :(

Rili? :D

-_-

e bn ca avem g pe forum totusi, zic :))

taubyke cel mai nab pateu :(

  • Author

Am zis sa fie competitie la CS...daca faceam eu guild iar se lasa lumea :(

On 18.12.2017 at 6:55 AM, Definitely not tsubyke said:

Am zis sa fie competitie la CS...daca faceam eu guild iar se lasa lumea :(

nu crezi ca le`am dat un avans prea mare ?

  • Author

:bp:

:cool:

Sarbatori fericite tuturor ! :az:

  • Author

Multumim!

 

Sarbatori fericite si tie caine^^

9 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Multumim!

 

Sarbatori fericite si tie caine^^

play off. ms

  • Author

Haha,sa speram ca transfera si neag0ita ceva in iarna asta ... la ce lot avem acum si daca mai pleaca si Nemec si Anton , ma indoiesc ca prindem playoff

Un Craciun fericit Regal !

  • Author

:ar:

:D

”Fie ca noul an sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat te-ai gandit vreodata. LA MULTI ANI

La multi ani Regal !

La molti ani

  • Author

Once a Regal,always a Regal!

 

Lma copii!

22 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Once a Regal,always a Regal!

 

Lma copii!

daaaa , tu esti , vad !

lma oricum si tie (chiar daca esti pateu) si la toata lumea :)

  • Author

Stiu ca ma iubesti fratele meu oltean.

boule :))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.