Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

La 14:26 neataaa? Va invidiez

  • Replies 224
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Tsu dupa data de 8 :))

  • Definitely not tsubyke
    Definitely not tsubyke

    A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

  • Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby.

Posted Images

si totusi nu ar trebui..

numai ficatul meu stie cat a putut sa inoate aseara :wakeup:

Buna ziua Guys :) 

 

  • Author

Acel moment cand lucrezi de acasa si cumva tot reusesti sa nu aprinzi laptopul la timp (Y) .

 

18 minutes ago, jaurfel said:

Buna ziua Guys :) 

 

Mhmm...Alex?

Alex Alex :)

  • Author

Dupa avatar te-am luat :))))

Tsu dupa data de 8 :))

spam sa fie :D

  • Author

Nici chiar...dupa 20 in colo cand ma mai eliberez cu munca :)) 

 

Intre timp are grija redds si papi :D

 

Castigam diseara tek?

^_^

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

Nici chiar...dupa 20 in colo cand ma mai eliberez cu munca :)) 

 

Intre timp are grija redds si papi :D

 

Castigam diseara tek?

normal , fara doar si poate ! :))

 

  • Author

Sa speram...daca o comitem si azi , se cam duc sansele la playoff!

Mai degraba castigi la loto tsubyka. =)) 

pahoo..stai potol si adu la baieti cv de baut :)

  • Author
1 hour ago, dRax said:

Mai degraba castigi la loto tsubyka. =)) 

Sa dea domnul sa mori in bronze5 , daca nu prindem playoff!!!!!!!!!!!!!!!

Hi Hi Hai Rapidu:bp::bp::bp: Buna seara ce mai fac Baietii?

 

  • Author

Salut tiby! :D

 

Bine sanatosi...astept sarbatorile si rr db :)))) Te bagi si tu ?

Salut tibiii ^_^

2 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Sa dea domnul sa mori in bronze5 , daca nu prindem playoff!!!!!!!!!!!!!!!

=)))))) 

Ce simpatic esti . 

  • Author

Prostoooovane,fac spectacol cainii mei b-)

Stai calm ca asta e ultima victorie. :)))

Salut:D

Edited by RedDs

4 hours ago, Definitely not tsubyke said:

Sa speram...daca o comitem si azi , se cam duc sansele la playoff!

hai ca astazi ne-a iesit :))))

  • Author

Inca 2 victorii cu Voluntari si Timisoara si suntem bine! :D

 

Neata.

Buna dimineata catei :) 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.