December 5, 20178 yr comment_6787 La plimbare si apoi o sa plece tare :D. Trebuie sa ne facem cel putin 2 party-uri, gen ceva stabil. Eu pot sta de la 10 pana la 18:30/19:30 ora Romaniei. Report
December 5, 20178 yr Author comment_6792 Sa vedem zilele astea cine se mai apuca sigur din garda veche Report
December 6, 20178 yr comment_6884 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: Au sarbatorit cu mosu. Hai sa facem orice zi o sarbatoare Report
December 6, 20178 yr Author comment_6887 23 minutes ago, TheMaster said: Hai sa facem orice zi o sarbatoare Asta ar insemna sa imi dau demisia de la munca :)) Salut tek. Report
December 6, 20178 yr comment_6893 1 hour ago, TheMaster said: Hai sa facem orice zi o sarbatoare andrei slabanuuuuuuu ! Report
Create an account or sign in to comment