Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Neata neata :)

  • Replies 224
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Tsu dupa data de 8 :))

  • Definitely not tsubyke
    Definitely not tsubyke

    A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

  • Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby.

Posted Images

  • Author

:ar:

Nu mai ai stare? Hai ca nu mai este asa mult :P

Intri pe privat otarica? :D

  • Author

Scrie-mi pe fb.

  • Author

Irelevant..in afara de Nemec sunt o apa si un pamant toti.

Va asteapta derby`urile de altadata cu Rapid, cu CSA :))

  • Author

Mai frumos asa,jucam si noi cu echipe care au suporteri,nu cu samantarii de la fcsb =))

Edited by Definitely not tsubyke

oltenia !

  • Author

ooooo traiasca gorjeanul meu preferat! :x

 

joci ? 

pe la nunti poate, ca aici o sa fie afk :))

  • Author

E serios ma Andrei...uneori era si on cand ne bateam cu polonezii :))

iar va faceti de cap :Emoticon_facepalm:

Haideti sa discutam, lasati spam-ul!!!

Seara buna :)

liniste ca-s concentrat... ma uit la fecesebe ce bine joaca :)))

ba...eu tocmai  duminica intru la joc...:((...care-mi face si mie sm/bk/mg/dl si 1 elf? :))

cand zic sm/mg/bk/dl ma refer ca toti 4 nu doar 1  :))

Ti le tin eu in exile :).


Neata 

Liniste mare astazi :D

  • Author

La 18 plec si eu de la munca :( 

Și..după lvl 80 mai stai on? ?

:))))

  • Author
2 hours ago, RedBuLL said:

Și..după lvl 80 mai stai on? ?

=)))))))))))))))))) Da,dar la 60 rr.

15 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

=)))))))))))))))))) Da,dar la 60 rr.

Ai ganduri mari inseamna. Daca nu`i dau delete in primele 10 rr poate ajung si eu pana acolo :))

  • Author

Glumesc si eu :( n-am mai terminat un db de MU de pe s2 link.

 

Ma plictisesc de joc dupa cateva luni ... nu mai am rabdarea din tinerete.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.