Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

SA FIE PT TOTI FRATZII JI DUSJMANII MEI DE LA DANII MOCANUU FORTZA FORTZA FORTZAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

  • Replies 224
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Tsu dupa data de 8 :))

  • Definitely not tsubyke
    Definitely not tsubyke

    A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

  • Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby.

Posted Images

  • Author

Iarta-l Doamne ca nu stie ce face.

 

voi veniti aici fara s'anuntati pe shafu vostru?...va tai smr vtm oana roman

 

Nu s-a schimbat deloc! El este :). Inconfundabilul

3 hours ago, tekman said:

andrei slabanuuuuuuu ! 

 

Tek.. nimeni nu e ca tine :)

  • Author

Ce betiv imbecil esti metzule =)) Tot tu ai postat pe grup , tot tu nu stii :( 

59 minutes ago, Haifisch said:

RATZAAAAAAAAAAAA

mai stii ce frumos era pe season 2 cu 30 playeri on ?

eu +tu +nenea k6 afka pawa :))

9 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Ce betiv imbecil esti metzule =)) Tot tu ai postat pe grup , tot tu nu stii :( 

shitz happenz ^_^... 

apropo but...fii antena ca  de data asta nu mai fac DL +MG.... PREMIER MUNDIALA :))..imi fac 2 tarfe  :))

@metzen smeker terminator ! 

ma tsu dRax e paho ander covor ?

  • Author

Mai cunoastem alt prost ? :))

 

El e.

1 minute ago, Definitely not tsubyke said:

Mai cunoastem alt prost ? :))

 

El e.

mda..

urat din partea lui sa vina aicia sa faca spam fara sa dea si el la baieti o sticla doua :-" 

  • Author

A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

paho 3> Ghiei :)

21 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

A venit cu miliarde de pe vas si nu ne da o bere...chitrosi astia din Constanta.

Nu e adevarat!!!!

ma duc sa-l cauit pe magnum sa refacem acvila..aici in regal numai pateuri :((

3 minutes ago, metzen said:

ma duc sa-l cauit pe magnum sa refacem acvila..aici in regal numai pateuri :((

gabi nu uita unde te`ai distrat cel mai bine ;)

2 hours ago, TheMaster said:

 

Tek.. nimeni nu e ca tine :)

Nu te intrec :P

P.s : facem pt stabil in swamp la ml? :))

facem facem tati ca pe LM:D

3 minutes ago, TheMaster said:

facem facem tati ca pe LM:D

Ce inseamna LM? :)))

baa...ce uameni rai  HUAAAA

p.s sal tek :)

eu tot stau si ma intreb ce`i cu paho 

cum de nu este el online in orele astea "matinale"xD

  • Author

Poc...1200 lei la pariuri in min 91 ...nu e rau .

1 hour ago, metzen said:

baa...ce uameni rai  HUAAAA

p.s sal tek :)

Hai noroc nubix

  • Author

Neata

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.