Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

On Monday, June 19, 2017 at 5:38 PM, BEKEBOSS said:

 

Nivelupie de pe serverul asta este atat de ridicat incaundt trebuie sa sapi sa la gasesti iq`ul.

 Beavis & Butt Head pot castiga premiul nobel in comparatie cu ei!

Usor ma ;)))) ca e doar un joc nu e facultate fara frecventa unde Dar Tu cine esti domn profesorbsau compot:))) ahahaha

Aaa si momentan sunt beat :))) noapte buna:))

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

Vezi ca ai scris gresut noobule :)))

Nu are importanta asta scrii cum vrei ..:))) acilea e un joc eu adik je poate vb la misto:)))) 

:Emoticon_crazy:

Arky cand jucam pe ses 12?:))

On 6/18/2017 at 3:59 PM, maimultintine said:

Mergeti in plm cu moderatorii vostrii cu tot.

Astazi a buguit selupanul unik,warchild,etc. chaotic etc. Postez nu?

Ma gandesc sa postez pe Turbina pentru ca ne`a tinut in sleep in cc impiedicandu`ne sa jucam eventul!

Daca ma gandesc bine,pot posta si pe gorro care a inchis bc`ul,  un party n`a putut sa faca lvl/farm in acest event!

Pacat de munca lui @Haifisch ,ati transformat serverul intr`o mizerie!

In locul tău as lua o pauza de la joc și as analiza de unde atâta ura și frustrări in ultima vreme, poate nu au nici o legătură cu jocul sau oameni de aici. 

Nu e ok sa jignești și sa te cerți cu toată lumea din orice banalitate, e o chinezărie pana la urma, te consumi degeaba

1 hour ago, iWILLBEHEREALWAYS said:

Arky cand jucam pe ses 12?:))

Nu am idee nu sunt eu la volan, mai durează e mult de lucru. 

Dar Tania?? Mai e gay?

23 hours ago, BEKEBOSS said:

viataestemu.thumb.jpg.d80c612e7c295a10a18e70ec27981986.jpg

@R0manov  iti suna cunoscut? =)))

Erebossss

 

@Tania, mai esti gay?

On Tuesday, June 20, 2017 at 0:30 PM, BEKEBOSS said:

Maine e ultima zi!

Pai am mai spus de unde au inceput toate. De la o preluare banala a unui singur player,sau mai apoi de la plansetele lui tekman catre mami lui ca a primit minus! Da`ti singur seama cata dauna i`am facut in rl daca s`a ajuns pana aici! Ei au efectul de turma;nu conteaza ca e gresit,ei merg pana la capat unul pentru toti si toti pentru unul,daca unul e prost,sunt toti indiferent de consecinte! Am ajuns sa ma cert si sa se bage in seama oameni care n`am schimbat o vb tot db`ul!

Auzi si tu plangere pentru o discutie banala "sper sa iti iei maxim" , desi eu sunt full iar SCREAM s`a retras! Suna de parca asta ar fi telul lui in viata!Au atata prostie in ei incat unii dintre ei doar ca sa`l sustina pe celalalt desi habar nu aveau ce spuneau,l`au acuzat pe Gunit de favoritisme pentru ss`ul unui membru de al lor,desi el este din g cu ei :|||

Mi`am dat seama din weekend ca nici daca las de la mine,prostul tot nu cedeaza!Sunt sigur ca si pe viitorul db ei vor trai din amintiri si vor tremura la fel cand voi trece pe langa ei!

Nu e greu sa iti dai seama ca ei traiesc jocul asta si chiar cred ca au dusmani.

viataestemu.thumb.jpg.d80c612e7c295a10a18e70ec27981986.jpg

Adevaru e ca tu joci bine:))))) cel mai prost dl :))))

On Tuesday, June 20, 2017 at 11:46 AM, beats said:

Dar Tania?? Mai e gay?

Beats vrei la mumu?;)))

1 hour ago, iWILLBEHEREALWAYS said:

Beats vrei la mumu?;)))

Eu vorbesc serios si tu faci misto :(

Deci, Tania mai e gay?

  • Author

Hello!

Cateva mentiuni:

1. Nu mai jigniti direct sau indirect sau mai stiu eu cum -> warn iar apoi ss pe forum

2. Fara conturi clona. Le sterg + ss pe forum

 

Beke, la tine am sters vreo 3 conturi si nu esti singurul.

In alta ordine de idei as vrea sa fac zilele astea un event in game pvp (anunt aici pentru ca probabil e cel mai citit topic).

Pareri, sugestii?

@Gradinaru ,ti`a placut ce a adaugat gunit la topicul tau?:))) 

Asta e din capitolul "prostia la ea acasa"

:az:

R3

Salut 

B|

:Emoticon_crazy:

bine ca esti tu destept

Doar ma prefac B|

:bt:

  • Author

:x

3 minutes ago, Kallia said:

:x

Buna frumoaso esti indrag de mine?;))

  • Author

Sigur nu. 

Te asigur de asta!

Ahh eram curios

Nu te supara dar poti sa schimbi exp un pic mai mult ?:) unii mai muncesc nu au timp de mu..

Just now, Kallia said:

Sigur nu. 

Te asigur de asta!

Cum imi arati ceva?;)))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.