June 19, 20179 yr comment_5281 On Monday, June 19, 2017 at 5:38 PM, BEKEBOSS said: Nivelupie de pe serverul asta este atat de ridicat incaundt trebuie sa sapi sa la gasesti iq`ul. Beavis & Butt Head pot castiga premiul nobel in comparatie cu ei! Usor ma ;)))) ca e doar un joc nu e facultate fara frecventa unde Dar Tu cine esti domn profesorbsau compot:))) ahahaha Aaa si momentan sunt beat :))) noapte buna:)) Report
June 19, 20179 yr comment_5285 Nu are importanta asta scrii cum vrei ..:))) acilea e un joc eu adik je poate vb la misto:)))) Report
June 19, 20179 yr comment_5289 On 6/18/2017 at 3:59 PM, maimultintine said: Mergeti in plm cu moderatorii vostrii cu tot. Astazi a buguit selupanul unik,warchild,etc. chaotic etc. Postez nu? Ma gandesc sa postez pe Turbina pentru ca ne`a tinut in sleep in cc impiedicandu`ne sa jucam eventul! Daca ma gandesc bine,pot posta si pe gorro care a inchis bc`ul, un party n`a putut sa faca lvl/farm in acest event! Pacat de munca lui @Haifisch ,ati transformat serverul intr`o mizerie! In locul tău as lua o pauza de la joc și as analiza de unde atâta ura și frustrări in ultima vreme, poate nu au nici o legătură cu jocul sau oameni de aici. Nu e ok sa jignești și sa te cerți cu toată lumea din orice banalitate, e o chinezărie pana la urma, te consumi degeaba 1 hour ago, iWILLBEHEREALWAYS said: Arky cand jucam pe ses 12?:)) Nu am idee nu sunt eu la volan, mai durează e mult de lucru. Report
June 20, 20179 yr comment_5303 On Tuesday, June 20, 2017 at 0:30 PM, BEKEBOSS said: Maine e ultima zi! Pai am mai spus de unde au inceput toate. De la o preluare banala a unui singur player,sau mai apoi de la plansetele lui tekman catre mami lui ca a primit minus! Da`ti singur seama cata dauna i`am facut in rl daca s`a ajuns pana aici! Ei au efectul de turma;nu conteaza ca e gresit,ei merg pana la capat unul pentru toti si toti pentru unul,daca unul e prost,sunt toti indiferent de consecinte! Am ajuns sa ma cert si sa se bage in seama oameni care n`am schimbat o vb tot db`ul! Auzi si tu plangere pentru o discutie banala "sper sa iti iei maxim" , desi eu sunt full iar SCREAM s`a retras! Suna de parca asta ar fi telul lui in viata!Au atata prostie in ei incat unii dintre ei doar ca sa`l sustina pe celalalt desi habar nu aveau ce spuneau,l`au acuzat pe Gunit de favoritisme pentru ss`ul unui membru de al lor,desi el este din g cu ei :||| Mi`am dat seama din weekend ca nici daca las de la mine,prostul tot nu cedeaza!Sunt sigur ca si pe viitorul db ei vor trai din amintiri si vor tremura la fel cand voi trece pe langa ei! Nu e greu sa iti dai seama ca ei traiesc jocul asta si chiar cred ca au dusmani. Adevaru e ca tu joci bine:))))) cel mai prost dl :)))) On Tuesday, June 20, 2017 at 11:46 AM, beats said: Dar Tania?? Mai e gay? Beats vrei la mumu?;))) Report
June 20, 20179 yr comment_5305 1 hour ago, iWILLBEHEREALWAYS said: Beats vrei la mumu?;))) Eu vorbesc serios si tu faci misto Deci, Tania mai e gay? Report
June 20, 20179 yr Author comment_5308 Hello! Cateva mentiuni: 1. Nu mai jigniti direct sau indirect sau mai stiu eu cum -> warn iar apoi ss pe forum 2. Fara conturi clona. Le sterg + ss pe forum Beke, la tine am sters vreo 3 conturi si nu esti singurul. In alta ordine de idei as vrea sa fac zilele astea un event in game pvp (anunt aici pentru ca probabil e cel mai citit topic). Pareri, sugestii? Report
June 21, 20179 yr comment_5323 @Gradinaru ,ti`a placut ce a adaugat gunit la topicul tau?:))) Asta e din capitolul "prostia la ea acasa" Report
June 22, 20179 yr comment_5364 3 minutes ago, Kallia said: Buna frumoaso esti indrag de mine?;)) Report
June 22, 20179 yr comment_5366 Ahh eram curios Nu te supara dar poti sa schimbi exp un pic mai mult ?:) unii mai muncesc nu au timp de mu.. Just now, Kallia said: Sigur nu. Te asigur de asta! Cum imi arati ceva?;))) Report
Create an account or sign in to comment