October 17, 20178 yr comment_5956 17 hours ago, Kallia said: In party de 6? :))) Ne trebuie si o rezerva :)) Report
October 17, 20178 yr comment_5960 Mai știți când ne am mutat lacleon? În căutare de glorie și faima Report
October 18, 20178 yr comment_5965 Ce vremuri grele... aveam doar un rr avans fata de competitia slab pregatita. @Boddom - tu esti competitia slab pregatita. Report
October 18, 20178 yr comment_5966 Sa ai atata avans incat sa pleci de pe fire ca sa stai la cleon... asta da slaba competitie Report
October 18, 20178 yr comment_5969 Dar sa nu uitam de cel mai slab membru al partyului @cRs - care a reusit sa rateze 1st rr pe clasa :))))) Report
October 18, 20178 yr comment_5976 Elfa lu crs inainte de RF. Plecat de pe spot la fiecare 10 minute. Ajunge la lvl 350 - sta 10 ore sa caute darkside singur inainte sa isi faca RF @cRs Report
October 18, 20178 yr comment_5979 niste slaban 1 hour ago, Arky said: Ajunge la lvl 350 - sta 10 ore sa caute darkside singur inainte sa isi faca RF @cRs Si ajunge apoi la 351 :))) Report
October 18, 20178 yr comment_5980 Care elfa lu cRs??? Elfa lu @beats :)))))) Ati omis schimbul de conturi Si sa nu uitam ca din cauza voastra am ratat 1st rr pe clasa... Ca nu ne-am pus pe spot mai bun sa cresc mai repede !!! Report
October 18, 20178 yr comment_5982 Hai cu rr db 5 hours ago, beats said: MAFIA Hmm , de pe mafia primisem capa dl +luck moca , cand altii inca cautau crest of monarch :)))))) ahahhaha Report
October 18, 20178 yr comment_5984 3 hours ago, tekman said: Hai cu rr db Hmm , de pe mafia primisem capa dl +luck moca , cand altii inca cautau crest of monarch :)))))) ahahhaha In general sunt un om generos Report
October 18, 20178 yr comment_5985 Cand primea tekman capa aia moca de pe MAFIA tu deja erai pe beats si aveai alta capa facuta de mine... Report
October 18, 20178 yr comment_5986 25 minutes ago, cRs said: Cand primea tekman capa aia moca de pe MAFIA tu deja erai pe beats si aveai alta capa facuta de mine... corect :)) stiu ca era cristi pe elfa aia obosita =)) Report
October 22, 20178 yr comment_6049 Vreau sa imi cumpar un volvo... ceva recomandari??? @ratseloP Report
Create an account or sign in to comment