June 14, 20179 yr comment_5111 Donez batiste pentru plans record de 12 ore (deocamdata) :))) Teroare! Relax,la munca! Report
June 15, 20179 yr comment_5136 Cum ar fi sa facă server non rr, ar fi de rasul poporului când o sa vada ca e mai greu de setat și balansat ca ala cu rr, si lipsit de esenta. Report
June 15, 20179 yr comment_5153 2 hours ago, Arky said: Cum ar fi sa facă server non rr, ar fi de rasul poporului când o sa vada ca e mai greu de setat și balansat ca ala cu rr, si lipsit de esenta. Nu prea are sens ceea ce ai scris:) Informeaza`te mai bine! Report
June 15, 20179 yr comment_5157 1 hour ago, maimultintine said: Nu prea are sens ceea ce ai scris:) Informeaza`te mai bine! Sunt mai informat decât băieții care nu au fișiere și își fac planuri din fantezii, înainte sa le analizeze. Jocul nu are destule sisteme sa mențină un playstyle de 1x XP, e vorba de Efort <-> fun factor, pe global merge cât de cât pentru ca sunt mii de jucători cu servere interconectate și folosesc manipulări sa vândă boost-uri de XP. Cu toate astea serverele mor după 2-3 luni. Dacă se alege xp mai mare de 1x se ajunge la max lvl prea rpd și lumea se plictisește. Ti-ar plăcea sa stai lt7 o săptămână pentru cinci levele? :)) Ar funcționa cu XP mare și sa fie axat pe PvP, achiziție de iteme + economie puternica. Asta ar însemna că ar trb sa facă pe .com pentru ca jucătorii care se lasă să fie înlocuiți mereu de oameni noi. Alternativa ar fi sa facă doua servere în paralel dar aparent nu știau ca au nevoie de 2 licențe separate pana acum câteva zile. Se chinuie sa strângă 500$, dar sa dea 2000$ pe an? :)). Mănâncă rahat pe forumul ala mai ceva ca dragnea zilele astea. Vor sa facă impresie buna și sa falsifice imaginea pentru cei care nu cunosc situația. Edit : opțiunea de dsr la pvp nu este activa și nu se poate activa de câteva sezoane la orice tip de server, sistemul este scos și reînnoit doar pentru PVE. Report
June 15, 20179 yr comment_5160 32 minutes ago, Arky said: Dacă se alege xp mai mare de 1x se ajunge la max lvl prea rpd și lumea se plictisește. Ti-ar plăcea sa stai lt7 o săptămână pentru cinci levele? :)) Ar funcționa cu XP mare și sa fie axat pe PvP, achiziție de iteme + economie puternica. Asta ar însemna că ar trb sa facă pe .com pentru ca jucătorii care se lasă să fie înlocuiți mereu de oameni noi. Alternativa ar fi sa facă doua servere în paralel dar aparent nu știau ca au nevoie de 2 licențe separate pana acum câteva zile. Se chinuie sa strângă 500$, dar sa dea 2000$ pe an? :)). Ca acum! Da,pai asta inseamna nonrr. Evident vor fi modificate setarile mobilor dmg/exp,etc. La ml, cum stai prin cleon sau prin pt? Ca fac full cu exp mare in 6 luni,sau ca fac cu exp mic lvl 400 tot in 6 luni,tot acolo sunt,doar ca o sa conteze skill`ul tau ca jucator. La full sts joaca tot prostu! Care pvp? de ceva ani nu exista pvp echilibrat.Mereu s`a plans lumea de caractere!Ce te face sa crezi ca acum va fi mai bine? Referitor la $,sunt sigur ca ar avea sustinerea jucatorilor daca s`ar pune problema! Report
June 15, 20179 yr comment_5162 Dacă vindea Webzen fișiere/servere oficiale puteam sa avem pretenție la pvp bine făcut. Se poate face ce zici tu, dar nu pe s12 și nu pe igcn, setările la care poți sa umbli sunt limitate și în stilul asta dau banii degeaba. Ei sunt setați pe s12 din cauza orgoliilor și lipsa oamenilor competenți sa configureze servere custom. Te asigur ca se pune problema de $, dacă ar lua de la jucători acum ar fi obligați cel puțin moral sa pornească la treaba și sa nu mai ducă lumea cu zăhărelul. Report
June 17, 20179 yr comment_5203 On Thursday, June 15, 2017 at 4:22 PM, Arky said: Sunt mai inrmat decât băieții care nu au fișiere și își fac splanuri din fantezii, înainte sa le analizeze. Jocul nu are destule sisteme sa mențină un playstyle de 1x XP, e vorba de Efort <-> fun factor, pe global merge cât de cât pentru ca sunt mii de jucători cu servere interconectate și folosesc manipulări sa vândă boost-uri de XP. Cu toate astea serverele mor după 2-3 luni. Dacă se alege xp mai mare de 1x se ajunge la max lvl prea rpd și lumea se plictisește. Ti-ar plăcea sa stai lt7 o săptămână pentru cinci levele? :)) Ar funcționa cu XP mare și sa fie axat pe PvP, achiziție de iteme + economie puternica. Asta ar însemna că ar trb sa facă pe .com pentru ca jucătorii care se lasă să fie înlocuiți mereu de oameni noi. Alternativa ar fi sa facă doua servere în paralel dar aparent nu știau ca au nevoie de 2 licențe separate pana acum câteva zile. Se chinuie sa strângă 500$, dar sa dea 2000$ pe an? :)). Mănâncă rahat pe forumul ala mai ceva ca dragnea zilele astea. Vor sa facă impresie buna și sa falsifice imaginea pentru cei care nu cunosc situația. Edit : opțiunea de dsr la pvp nu este activa și nu se poate activa de câteva sezoane la orice tip de server, sistemul este scos și reînnoit doar pentru PVE. Nush unde ai jucat tubdar din cate stiu dsr e activ la cs ...si Doar la cs e important parerea mea;)) On Thursday, June 15, 2017 at 5:06 PM, maimultintine said: Ca acum! Da,pai asta inseamna nonrr. Evident vor fi modificate setarile mobilor dmg/exp,etc. La ml, cum stai prin cleon sau prin pt? Ca fac full cu exp mare in 6 luni,sau ca fac cu exp mic lvl 400 tot in 6 luni,tot acolo sunt,doar ca o sa conteze skill`ul tau ca jucator. La full sts joaca tot prostu! Care pvp? de ceva ani nu exista pvp echilibrat.Mereu s`a plans lumea de caractere!Ce te face sa crezi ca acum va fi mai bine? Referitor la $,sunt sigur ca ar avea sustinerea jucatorilor daca s`ar pune problema! Jucatorule nu are importanta ca esti full sts sau ai 3 rr Din moment ce joci 299 de ani mu stii ce char e bun si cu ce ... On Friday, June 16, 2017 at 10:16 PM, Sizzurp said: Sizzurp asculti rock ma saracie?:)) Report
June 17, 20179 yr comment_5207 1 hour ago, iWILLBEHEREALWAYS said: Nush unde ai jucat tubdar din cate stiu dsr e activ la cs ...si Doar la cs e important parerea mea;)) Jucatorule nu are importanta ca esti full sts sau ai 3 rr Din moment ce joci 299 de ani mu stii ce char e bun si cu ce ... Sizzurp asculti rock ma saracie?:)) Esti manelist sau cum sa zici ca ascult rock ? :)) Report
June 17, 20179 yr comment_5208 2 hours ago, iWILLBEHEREALWAYS said: Jucatorule nu are importanta ca esti full sts sau ai 3 rr Din moment ce joci 299 de ani mu stii ce char e bun si cu ce ... Asa cum ati demonstrat 8 luni la cs sau duel :)) Atat de bine stiti mu! Report
June 17, 20179 yr comment_5209 4 minutes ago, maimultintine said: Asa cum ati demonstrat 8 luni la cs sau duel :)) Atat de bine stiti mu! Au jucat si ei? Report
June 18, 20179 yr comment_5226 Mergeti in plm cu moderatorii vostrii cu tot. Astazi a buguit selupanul unik,warchild,etc. chaotic etc. Postez nu? Ma gandesc sa postez pe Turbina pentru ca ne`a tinut in sleep in cc impiedicandu`ne sa jucam eventul! Daca ma gandesc bine,pot posta si pe gorro care a inchis bc`ul, un party n`a putut sa faca lvl/farm in acest event! Pacat de munca lui @Haifisch ,ati transformat serverul intr`o mizerie! Report
June 18, 20179 yr comment_5236 cum am zis voi erati multi si prosti ;)) noi putini si buni si da in mu cu ce draq sa te ia te ajuta ca ai 2 clase sau 10 ?:))) cat de prost poti sa fii ma :)))) tu chiar traesti in joc :)))) ahahhahah mai si zici de altii ....:))) uitete in oglinda ba bot de oaie:))) Report
June 19, 20179 yr comment_5255 On 6/18/2017 at 5:59 AM, maimultintine said: Mergeti in plm cu moderatorii vostrii cu tot. Astazi a buguit selupanul unik,warchild,etc. chaotic etc. Postez nu? Ma gandesc sa postez pe Turbina pentru ca ne`a tinut in sleep in cc impiedicandu`ne sa jucam eventul! Daca ma gandesc bine,pot posta si pe gorro care a inchis bc`ul, un party n`a putut sa faca lvl/farm in acest event! Cand vine unu cu rf si da 9999999 dmg de la 320% ignore defense iar celelalte clase nu au nici o sansa.....atunci nu mai e bug :))) Report
June 19, 20179 yr comment_5256 11 minutes ago, Adolf said: Cand vine unu cu rf si da 9999999 dmg de la 320% ignore defense iar celelalte clase nu au nici o sansa.....atunci nu mai e bug :))) Ar trebuii interzise alte clase ca sa nu se mai supere Unik de "buguiala" . Pana la urma ar trebuii sa fi lasat sa dai cu ce spell vrea @!&$ ta ca doar de asta le ai, ce ma intereseaza pe mine ca din cauza la evil spirits se buguieste un mob ? Sa l rezolve sau sa puna restrictie, ai voie doar cu rf eventual cu toate buffurile posibile ca sa fii sigur ca esti cel mai "smardoi". Report
Create an account or sign in to comment