May 29, 20179 yr comment_4179 10 hours ago, beats said: A Iti da dmg fenriru? sau mai bun e calu' Report
May 29, 20179 yr comment_4180 2 minutes ago, Arky said: Iti da dmg fenriru? sau mai bun e calu' Da si fenriru dmg... da' nu ca calu' Report
May 29, 20179 yr Author comment_4210 4 hours ago, beats said: Da si fenriru dmg... da' nu ca calu' GG Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi. Cele descoperite au fost sterse. Report
May 29, 20179 yr comment_4216 33 minutes ago, Kallia said: GG Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi. Cele descoperite au fost sterse. O adevarata sefa Report
May 30, 20179 yr comment_4230 Cum sa cersesti ma like`uri si sa te superi cand te face lumea tigan? :)) Report
May 30, 20179 yr comment_4233 8 hours ago, Kallia said: GG Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi. Cele descoperite au fost sterse. Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema . P.s : imi adaugi si mie ca vine cara 100 like-uri pozitive ca sunt disperat . Report
May 30, 20179 yr Author comment_4239 1 hour ago, RedutzJr said: Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema . P.s : imi adaugi si mie ca vine cara 100 like-uri pozitive ca sunt disperat . Daca sunt facute 2 conturi clona doar pentru a da reputatie negativa, nu e ok Report
May 30, 20179 yr comment_4241 2 hours ago, maimultintine said: Cum sa cersesti ma like`uri si sa te superi cand te face lumea tigan? :)) Asa important sunt de mă urmărești mereu macaroană? Dă-mi follow fanule :)))) Ți se pare că am cerșit eu vreun like? Numai vezi bine de la atâta joc :)))) Mai nou vă faceți conturi pentru a da Dislike :)))) atat creier aveti mă :)))) Și care e faza cu țigan? :)))) nu te doare? :))) Report
May 30, 20179 yr comment_4271 Ieșit la plaja, ati inebunit-o pe Andreea Marin cu - la reputație :))) Report
May 30, 20179 yr comment_4293 10 hours ago, tekman said: Asa important sunt de mă urmărești mereu macaroană? Dă-mi follow fanule :)))) Ți se pare că am cerșit eu vreun like? Numai vezi bine de la atâta joc :)))) Mai nou vă faceți conturi pentru a da Dislike :)))) atat creier aveti mă :)))) Și care e faza cu țigan? :)))) nu te doare? :))) Te urmaresc? :))) arata tu vizitatorii si vezi daca m`am uitat vre`1data :))) Fallow la ce?Nivelul tau de prostie il stie toata lumea,nu trebuie sa iti dea nimeni fallow! Nu ai cersit,dar ai plans de - , ma intreb dc nu plangi de + ca doar tot 40 pe zi faci (vorba vine) App de conturi,tu dai - de pe Deisy desi nu am nimic cu ea, prin asta dovedesti ca ai caracter mare :)),bine,asa faceai si ing cu Stef :)),din nou,mare caracter. Care e faza cu tigan?Am vazut la o plangere ca te doare cand te face lumea tigan,dar asa te comporti ,bine....nu ca nu ai fi! Oare daca ma face lumea roman,ma doare? Pana una alta,daca tot vb de macaronari,cand v`ati unit,spoitorul si forareasa,ce ati devenit? Ati unit cersitul cu vanzarea de flori,dar ce a iesit? 12 hours ago, RedutzJr said: Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema . Si tu nebun,ii distruge viitorul ma! 11 hours ago, beats said: Vreau si eu like-uri... dar mai putine sa nu bata la ochi Vand like`uri! Report
May 30, 20179 yr comment_4294 Sunteți atat de plictisiți ca va certați pe Like uri si dislike uri :))) Ma așteptam la mai mult. Sunt atâtea subiecte de scandal cu putina imaginație Dacă vreți un boost pot sa ma activez eu, îmi fac dujmani la cerere Edited May 30, 20179 yr by Arky Report
May 30, 20179 yr comment_4297 11 minutes ago, Arky said: Sunteți atat de plictisiți ca va certați pe Like uri si dislike uri :))) Ma așteptam la mai mult. Sunt atâtea subiecte de scandal cu putina imaginație Dacă vreți un boost pot sa ma activez eu, îmi fac dujmani la cerere Eu nu ma cert. Pur si simplu am afirmat 1data ca isi da omu like`uri singur! Cu alte cuvinte,aveam pretentii la el! Dar pe el l`a durut si de acolo a plecat tot ;)) Eu am primit +42 intr`o zi :)), Unik ala cate 30 pe zi cred ca primeste:)) Dar nu a plans nici unul,chiar s`au mai cerut - :)) Dar cand il vezi pe asta cum plange,nu ai cum sa nu razi :)).a ramas fara paine :)) Sunt curios daca isi da delete cand ramane fara like`uri :))) Report
May 30, 20179 yr comment_4299 1 hour ago, maimultintine said: Te urmaresc? :))) arata tu vizitatorii si vezi daca m`am uitat vre`1data :))) Fallow la ce?Nivelul tau de prostie il stie toata lumea,nu trebuie sa iti dea nimeni fallow! Nu ai cersit,dar ai plans de - , ma intreb dc nu plangi de + ca doar tot 40 pe zi faci (vorba vine) App de conturi,tu dai - de pe Deisy desi nu am nimic cu ea, prin asta dovedesti ca ai caracter mare :)),bine,asa faceai si ing cu Stef :)),din nou,mare caracter. Care e faza cu tigan?Am vazut la o plangere ca te doare cand te face lumea tigan,dar asa te comporti ,bine....nu ca nu ai fi! Oare daca ma face lumea roman,ma doare? Pana una alta,daca tot vb de macaronari,cand v`ati unit,spoitorul si forareasa,ce ati devenit? Ati unit cersitul cu vanzarea de flori,dar ce a iesit? continua cu - reputatie in orice post de-al meu fara a te afla in subiect :)) inafara de a jignii , mai stii altceva? ce te roade defapt pe tine? :)) Report
May 31, 20179 yr comment_4310 8 hours ago, tekman said: ce te roade defapt pe tine? :)) Ca ai ajuns atat de prost desi la inceput nu pareai! Report
Create an account or sign in to comment