Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ne am luat topic la spam, Petru Rareș representing 

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

B|

A

10 hours ago, beats said:

A

Iti da dmg fenriru? sau mai bun e calu'

2 minutes ago, Arky said:

Iti da dmg fenriru? sau mai bun e calu'

Da si fenriru dmg... da' nu ca calu' 

:D

  • Author
4 hours ago, beats said:

Da si fenriru dmg... da' nu ca calu' 

GG

Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi.

 Cele descoperite au fost sterse.

 

33 minutes ago, Kallia said:

GG

Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi.

 Cele descoperite au fost sterse.

 

O adevarata sefa

 cap să ai că părul îți crește :)))))

Cum sa cersesti ma like`uri si sa te superi cand te face lumea tigan? :))

wef34.thumb.jpg.919e08f5d258b3b29a10ae6bb03c7ea9.jpg

8 hours ago, Kallia said:

GG

Am rugamintea sa va opriti sa dati reputatii negative de pe alte conturi.

 Cele descoperite au fost sterse.

 

Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema .

 

P.s : imi adaugi si mie ca vine cara 100 like-uri pozitive ca sunt disperat . 

Vreau si eu like-uri... dar mai putine sa nu bata la ochi

  • Author
1 hour ago, RedutzJr said:

Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema .

 

P.s : imi adaugi si mie ca vine cara 100 like-uri pozitive ca sunt disperat . 

Daca sunt facute 2 conturi clona doar pentru a da reputatie negativa, nu e ok

2 hours ago, maimultintine said:

Cum sa cersesti ma like`uri si sa te superi cand te face lumea tigan? :))

wef34.thumb.jpg.919e08f5d258b3b29a10ae6bb03c7ea9.jpg

Asa important sunt de mă urmărești mereu macaroană? Dă-mi follow fanule :))))

Ți se pare că am cerșit eu vreun like? Numai vezi bine de la atâta joc :)))) Mai nou vă faceți conturi pentru a da Dislike :)))) atat creier aveti mă :))))

Și care e faza cu țigan? :)))) nu te doare? :)))

O portie de macaroane cu branza vreau si eu, va rog.

3lei

Ieșit la plaja, ati inebunit-o pe Andreea Marin cu - la reputație :)))

R3

Minus

10 hours ago, tekman said:

Asa important sunt de mă urmărești mereu macaroană? Dă-mi follow fanule :))))

Ți se pare că am cerșit eu vreun like? Numai vezi bine de la atâta joc :)))) Mai nou vă faceți conturi pentru a da Dislike :)))) atat creier aveti mă :))))

Și care e faza cu țigan? :)))) nu te doare? :)))

Te urmaresc? :))) arata tu vizitatorii si vezi daca m`am uitat vre`1data :)))

Fallow la ce?Nivelul tau de prostie il stie toata lumea,nu trebuie sa iti dea nimeni fallow!

Nu ai cersit,dar ai plans de - , ma intreb dc nu plangi de +  ca doar tot 40 pe zi faci (vorba vine)

App de conturi,tu dai - de pe Deisy desi nu am nimic cu ea, prin asta dovedesti ca ai caracter mare :)),bine,asa faceai si ing cu Stef :)),din nou,mare caracter.

Care e faza cu tigan?Am vazut la o plangere ca te doare cand te face lumea tigan,dar asa te comporti :) ,bine....nu ca nu ai fi!

Oare daca ma face lumea roman,ma doare?

Pana una alta,daca tot vb de macaronari,cand v`ati unit,spoitorul si forareasa,ce ati devenit? Ati unit cersitul cu vanzarea de flori,dar ce a iesit?

12 hours ago, RedutzJr said:

Nu inteleg ce te deranjeaza ce reputatie da x si y . Daca tot dorești ca toata lumea sa dea doar reputatie pozitiva atunci scoate butonul " rosu" si ai rezolvat problema .

 

 

Si tu nebun,ii distruge viitorul ma!

11 hours ago, beats said:

Vreau si eu like-uri... dar mai putine sa nu bata la ochi

Vand like`uri!

Sunteți atat de plictisiți ca va certați pe Like uri si dislike uri :))) 

Ma așteptam la mai mult. Sunt atâtea subiecte de scandal cu putina imaginație :D

Dacă vreți un boost pot sa ma activez eu, îmi fac dujmani la cerere :Emoticon_rage:

Edited by Arky

 

11 minutes ago, Arky said:

Sunteți atat de plictisiți ca va certați pe Like uri si dislike uri :))) 

Ma așteptam la mai mult. Sunt atâtea subiecte de scandal cu putina imaginație :D

Dacă vreți un boost pot sa ma activez eu, îmi fac dujmani la cerere :Emoticon_rage:

Eu nu ma cert. Pur si simplu am afirmat 1data ca isi da omu like`uri singur! Cu alte cuvinte,aveam pretentii la el!

Dar pe el l`a durut si de acolo a plecat tot ;))

Eu am primit +42 intr`o zi :)), Unik ala cate 30 pe zi cred ca primeste:)) Dar nu a plans nici unul,chiar s`au mai cerut - :)) Dar cand il vezi pe asta cum plange,nu ai cum sa nu razi :)).a ramas fara paine :))

 

Sunt curios daca isi da delete cand ramane fara like`uri :)))

1 hour ago, maimultintine said:

Te urmaresc? :))) arata tu vizitatorii si vezi daca m`am uitat vre`1data :)))

Fallow la ce?Nivelul tau de prostie il stie toata lumea,nu trebuie sa iti dea nimeni fallow!

Nu ai cersit,dar ai plans de - , ma intreb dc nu plangi de +  ca doar tot 40 pe zi faci (vorba vine)

App de conturi,tu dai - de pe Deisy desi nu am nimic cu ea, prin asta dovedesti ca ai caracter mare :)),bine,asa faceai si ing cu Stef :)),din nou,mare caracter.

Care e faza cu tigan?Am vazut la o plangere ca te doare cand te face lumea tigan,dar asa te comporti :) ,bine....nu ca nu ai fi!

Oare daca ma face lumea roman,ma doare?

Pana una alta,daca tot vb de macaronari,cand v`ati unit,spoitorul si forareasa,ce ati devenit? Ati unit cersitul cu vanzarea de flori,dar ce a iesit?

:Emoticon_facepalm: continua cu - reputatie in orice post de-al meu fara a te afla in subiect :)) 

inafara de a jignii , mai stii altceva? ce te roade defapt pe tine? :))

8 hours ago, tekman said:

ce te roade defapt pe tine? :))

Ca ai ajuns atat de prost desi la inceput nu pareai!

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.