December 30, 20187 yr comment_29320 1 minute ago, <Loyd> said: Lasa-l sa faca rost ca el mi-a dat parjoala aia de sm cu set sfinx pe el :)) Prostu satului iti caut acum, lenesu naibii Buna si tie bambi Report
December 30, 20187 yr comment_29325 1 hour ago, Bambi said: Ți-am zis sa mergi sa te uiți in Market ? Report
December 30, 20187 yr comment_29342 Nu cred ca intelegi, avea draftul facut cred, la o secunda dupa ora 8 zice pe discord: "Postez eu baieti la castle-siege ( trec 2 secunde ), gata am postat". Report
December 30, 20187 yr comment_29344 36 minutes ago, i sin said: dc a postat crs la castle siege =)))))))))) Atata fericire are si el, el vrea sa posteze in topic de genul de pe 97 de cand avea SM :)) Report
December 30, 20187 yr comment_29345 39 minutes ago, Papi said: Nu cred ca intelegi, avea draftul facut cred, la o secunda dupa ora 8 zice pe discord: "Postez eu baieti la castle-siege ( trec 2 secunde ), gata am postat". A dat copy/paste cu 'recuperat'... e vai de el. Report
December 30, 20187 yr comment_29346 1 hour ago, i sin said: dc a postat crs la castle siege =)))))))))) pentru ca am fost omul cheie la acest CS 13 minutes ago, ratseloP said: A dat copy/paste cu 'recuperat'... e vai de el. te paste un delete.... 53 minutes ago, Papi said: Nu cred ca intelegi, avea draftul facut cred, la o secunda dupa ora 8 zice pe discord: "Postez eu baieti la castle-siege ( trec 2 secunde ), gata am postat". DA =)))))))))))))))))) Report
December 31, 20187 yr comment_29358 49 minutes ago, i sin said: =))))))))))))) bv CR@S lma pante ti-ai luat petarde ? Report
December 31, 20187 yr comment_29363 2 hours ago, HaHa said: pante ti-ai luat petarde ? doar pe tine si polestar Report
December 31, 20187 yr comment_29385 Se joaca fara semne de punctuatie, data viitoare te rog sa vii cu temele facute. Report
January 1, 20197 yr comment_29402 On 31/12/2018 at 6:49 AM, HaHa said: pante ti-ai luat petarde ? nu-i destul ca-i el o petarda? Report
January 1, 20197 yr comment_29437 pe la munte, rad si eu de ce debiteaza un om odihnit. mergi la nunta la moto? Report
January 2, 20197 yr comment_29474 12 hours ago, Definitely not tsubyke said: pe la munte, rad si eu de ce debiteaza un om odihnit. mergi la nunta la moto? daca vine razvan sa spuna chestii idioate 12 hours ago, cRs said: lma lma c@r@s Report
January 2, 20197 yr comment_29475 1 hour ago, i sin said: daca vine razvan sa spuna chestii idioate lma c@r@s k3 faki frate pante? Report
Create an account or sign in to comment