January 17, 20197 yr comment_30200 mai usor cu trofeele sa’ntelegem, v-ati pregatit de ciempions lig :)) Report
January 17, 20197 yr comment_30223 On 1/14/2019 at 11:20 AM, Definitely not tsubyke said: taci dracu de chelios minion gras r3 la baieti sa ma lingi pe chelia de la capu ascuns Report
January 20, 20197 yr comment_30330 14 hours ago, cRs said: Acest guild mai exista?? s-a stins odata cu @Papi Report
January 21, 20197 yr comment_30342 22 hours ago, cRs said: Acest guild mai exista?? da, dar nu faci parte din el Report
January 21, 20197 yr comment_30364 13 minutes ago, ratseloP said: Tu inca n-ai ajuns nimic, marinare... eu SUNT o legenda Report
January 21, 20197 yr comment_30366 4 minutes ago, ratseloP said: poza cu tine unde ai gasit poza asta?? ca o pierdusem Report
January 22, 20197 yr comment_30419 On 1/21/2019 at 3:24 PM, Definitely not tsubyke said: Iar n-a fost nimeni la castel de au castigat rebuturile? salza Report
January 27, 20197 yr comment_30643 Salut, Stefanut. Inca te joci red alert2 cu prietenul meu Redds? Report
January 27, 20197 yr comment_30651 14 minutes ago, Definitely not tsubyke said: Salut, Stefanut. Inca te joci red alert2 cu prietenul meu Redds? da dar nu mult ca ma bate si trebuie sa gasesc scuze diferite Report
January 27, 20197 yr comment_30654 Just now, Definitely not tsubyke said: si-a gasit un joc la care e bun ?...impresionant 27.01.2019 Castelul revine la HHunterZ HHunterZ - GIXx Harmony -Madness te-a batut alexandra? Report
January 27, 20197 yr comment_30655 La astia joc si eu ma nu mai sunt patron ca m-am lasat, sunt pleb ca toata lumea. Report
January 27, 20197 yr comment_30661 Pe asta l-au dat astia afara de pe canal, nu stiu ce au impotriva lui....dar sunt sigur ca si tu daca erai pe discord luai kick =)) Report
January 27, 20197 yr comment_30664 M-am gandit ca e mai usor sa tin sw-ul cu scut decat cu 2 arme...scuze ca trisez. Report
Create an account or sign in to comment