Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

tenor.gif?itemid=11745532

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Au trecut cam 10 ani de pe 97D, dar unii au ramas la acelasi nivel :(

@<Loyd> da ai aflat ma cine e tsubyke asta pana la urma?

Just now, cRs said:

@<Loyd> da ai aflat ma cine e tsubyke asta pana la urma?

un fraier :))

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

Au trecut cam 10 ani de pe 97D, dar unii au ramas la acelasi nivel :(

dar te accept si asa

Just now, i sin said:

dar te accept si asa

nu te mai lua ba de tsu ca plange

5 minutes ago, <Loyd> said:

nu te mai lua ba de tsu ca plange

petarda de moldovean ce esti :))

1 minute ago, luk said:

petarda de moldovean ce esti :))

chiar ma gandeam de ce a inceput sa puta a praz, ma gandeam la faptul ca a castigat craiova cu gazul dar de unde, ai aparut tu :))

Just now, <Loyd> said:

chiar ma gandeam de ce a inceput sa puta a praz, ma gandeam la faptul ca a castigat craiova cu gazul dar de unde, ai aparut tu :))

ce faci ba fosilo?

Just now, luk said:

ce faci ba fosilo?

enervez lumea pe aici, tu ?:))

8 minutes ago, said:

enervez lumea pe aici, tu ?:))

am intrat sa vad ce invarti pe aici ca vorbeste lumea de tine pe discord

@cRs in mod special, zice ca esti zeul lui

acelasi lucru il spune si despre @i sin

Just now, luk said:

am intrat sa vad ce invarti pe aici ca vorbeste lumea de tine pe discord

@cRs in mod special, zice ca esti zeul lui

acelasi lucru il spune si despre @i sin

fanii mei

loyd nu ai treaba???

Just now, cRs said:

loyd nu ai treaba???

esti curios sau vrei sa stii?

2 minutes ago, <Loyd> said:

esti curios sau vrei sa stii?

vrei un cont sa joci mu? e in monero sa poti vorbi cu tsubike linistit

Just now, cRs said:

vrei un cont sa joci mu? e in monero sa poti vorbi cu tsubike linistit

du-te ma de aici ca asta ma da afara daca-i gm :))

:))

ba da prostu de redutz joaca si el pe aici ?:))

ai gresit threadul, du-te la prietenii tai :))

2 hours ago, ratseloP said:

ai gresit threadul, du-te la prietenii tai :))

:))

RE KHE MAY FAKETSI

3 minutes ago, i sin said:

RE KHE MAY FAKETSI

SAL MAN

 

pante, da scump dealeru tau ? :))

45$ per hit LSD e din ala bun 150 micrograme 

pateu ardealu

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.