Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

care doneaza 100 mil zen sa intru si eu in guild?:)))

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

3 minutes ago, Macke said:

care doneaza 100 mil zen sa intru si eu in guild?:)))

nuu ai facut nici pana acum :( aii de viata meaaa :)))

am 8 mil :)))

ce ma? tre sa ai 100 mil sa intrii in guild? :)

24 minutes ago, chaserz said:

ce ma? tre sa ai 100 mil sa intrii in guild? :)

Sunt gens V,ca sa pot schimba in Gens D,imi cere 100 mil zen:D

Deci si jucati si faceti asa greu spam? Au doamne ..

  • Author
12 hours ago, Macke said:

Sunt gens V,ca sa pot schimba in Gens D,imi cere 100 mil zen:D

te-ai scos :)))

4 hours ago, chaserz said:

Deci si jucati si faceti asa greu spam? Au doamne ..

iti este dor de noi ! :))

p.s : NU TE VOM UITA NICIODATA ! :)))))

On 12/11/2017 at 2:48 AM, tekman said:

salve marius. te-ai bagat la treaba? ^_^

Salut,

Nu am lasat-o :bt:

:bq:

4 hours ago, tekman said:

te-ai scos :)))

iti este dor de noi ! :))

p.s : NU TE VOM UITA NICIODATA ! :)))))

Dor nitel imi este :D  Ia cauta la RF acolo,nu vezi nici un Stef? :)

  • Author
1 hour ago, UNIK said:

Salut,

Nu am lasat-o :bt:

Normal , undercover :))

1 minute ago, chaserz said:

Dor nitel imi este :D  Ia cauta la RF acolo,nu vezi nici un Stef? :)

Am eu grija

13 minutes ago, tekman said:

Normal , undercover :))

Am eu grija

Ma gandeam sa fac un summoner :D N-am jucat niciodata :)

Bine,poate ma ajuti si pe mine si din alea,zic si eu 

Edited by chaserz

  • Author
20 minutes ago, chaserz said:

Ma gandeam sa fac un summoner :D N-am jucat niciodata :)

Bine,poate ma ajuti si pe mine si din alea,zic si eu 

La ce setari sunt , summ ar fi ideal

B|

1 hour ago, tekman said:

Normal , undercover :))

Munca :az:

Edited by UNIK

:af:

:bp:

  • Author
44 minutes ago, UNIK said:

Munca :az:

Toti muncim , numai da edit :))

roger :D

9_9

  • Author
21 hours ago, Macke said:

care doneaza 100 mil zen sa intru si eu in guild?:)))

Nu prea faci bani prin italia , ha :))))

2 minutes ago, Arky said:

9_9

Joaca bine dorel

>:(

34 minutes ago, Deisy said:

>:(

:fx:

  • Author
17 minutes ago, Seriously said:

:fx:

:ph34r:

2 hours ago, tekman said:

:ph34r:

:aikido:

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.