December 12, 20178 yr comment_7717 3 minutes ago, Macke said: care doneaza 100 mil zen sa intru si eu in guild?:))) nuu ai facut nici pana acum aii de viata meaaa :))) Report
December 12, 20178 yr comment_7734 24 minutes ago, chaserz said: ce ma? tre sa ai 100 mil sa intrii in guild? Sunt gens V,ca sa pot schimba in Gens D,imi cere 100 mil zen:D Report
December 13, 20178 yr Author comment_7787 12 hours ago, Macke said: Sunt gens V,ca sa pot schimba in Gens D,imi cere 100 mil zen:D te-ai scos :))) 4 hours ago, chaserz said: Deci si jucati si faceti asa greu spam? Au doamne .. iti este dor de noi ! :)) p.s : NU TE VOM UITA NICIODATA ! :))))) Report
December 13, 20178 yr comment_7799 On 12/11/2017 at 2:48 AM, tekman said: salve marius. te-ai bagat la treaba? Salut, Nu am lasat-o Report
December 13, 20178 yr comment_7821 4 hours ago, tekman said: te-ai scos :))) iti este dor de noi ! :)) p.s : NU TE VOM UITA NICIODATA ! :))))) Dor nitel imi este Ia cauta la RF acolo,nu vezi nici un Stef? Report
December 13, 20178 yr Author comment_7822 1 hour ago, UNIK said: Salut, Nu am lasat-o Normal , undercover :)) 1 minute ago, chaserz said: Dor nitel imi este Ia cauta la RF acolo,nu vezi nici un Stef? Am eu grija Report
December 13, 20178 yr comment_7824 13 minutes ago, tekman said: Normal , undercover :)) Am eu grija Ma gandeam sa fac un summoner N-am jucat niciodata Bine,poate ma ajuti si pe mine si din alea,zic si eu Edited December 13, 20178 yr by chaserz Report
December 13, 20178 yr Author comment_7827 20 minutes ago, chaserz said: Ma gandeam sa fac un summoner N-am jucat niciodata Bine,poate ma ajuti si pe mine si din alea,zic si eu La ce setari sunt , summ ar fi ideal Report
December 13, 20178 yr comment_7832 1 hour ago, tekman said: Normal , undercover :)) Munca Edited December 13, 20178 yr by UNIK Report
December 13, 20178 yr Author comment_7838 44 minutes ago, UNIK said: Munca Toti muncim , numai da edit :)) Report
December 13, 20178 yr Author comment_7843 21 hours ago, Macke said: care doneaza 100 mil zen sa intru si eu in guild?:))) Nu prea faci bani prin italia , ha :)))) 2 minutes ago, Arky said: Joaca bine dorel Report
Create an account or sign in to comment