Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Salutari :br:

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

3 hours ago, tekman said:

am zis gata ! :))

party plzzz , guild plzzz :)))

  • Author
1 hour ago, NaZgul said:

Salutari :br:

Salve Cristi

22 minutes ago, DaniMocanu said:

party plzzz , guild plzzz :)))

Asl pls

¬¬

  • Author
1 hour ago, TheMaster said:

¬¬

:az:

3 hours ago, NaZgul said:

Salutari :br:

Buna Cristiii  B|

Neata :)

  • Author
2 minutes ago, Closed said:

Neata :)

Neata Alex ! Go spam :))

P.s : ti-ai facut party? :D

mai multe :)) ca o sa fac mai multe conturi. Glumesc. Sunt in plop :)

  • Author
16 minutes ago, Closed said:

mai multe :)) ca o sa fac mai multe conturi. Glumesc. Sunt in plop :)

Si plopu' in aer :)) iti scriu pe discord cand ajung de la munca

36 minutes ago, tekman said:

Si plopu' in aer :)) iti scriu pe discord cand ajung de la munca

Okey

  • Author
48 minutes ago, Closed said:

Okey

okay

4 ore juma , hai sa ii dam drumu !

  • Author
Just now, Greedy said:

4 ore juma , hai sa ii dam drumu !

fierbi?

am doar doua setari : ori il ard ori ma doare in partea din spate . momentan am chef si sunt pe prima 

  • Author
Just now, Greedy said:

am doar doua setari : ori il ard ori ma doare in partea din spate . momentan am chef si sunt pe prima 

ai scapat de durerile alea de cap? :(

nu , alea sunt cu mine , n-am ce sa le fac ... 

  • Author
1 minute ago, Greedy said:

nu , alea sunt cu mine , n-am ce sa le fac ... 

mda nasol

da-le dracu , de la ceva trebuie sa murim , sincer nici nu ma mai deranjeaza asa tare decat cand obosesc si imi da viol o durere din aia urata de-mi fuge imaginea , in rest , e o amintire constanta ca am cap :)))))

  • Author
4 minutes ago, Greedy said:

da-le dracu , de la ceva trebuie sa murim , sincer nici nu ma mai deranjeaza asa tare decat cand obosesc si imi da viol o durere din aia urata de-mi fuge imaginea , in rest , e o amintire constanta ca am cap :)))))

ia cu praz. trece rpd

Salutari baieti ready ?:bp:

  • Author
20 minutes ago, NaZgul said:

Salutari baieti ready ?:bp:

normal ! te asteptam toti cu bratele deschise !!!!!!

:az:

  • Author
10 minutes ago, NaZgul said:

:az:

traiasca cristii , vreau capa lk hp rec7 +15 de la tn :D

aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,e de rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.