January 21, 20188 yr comment_13267 Din cauza ca te duci singur. Incearca cu inca 1 sau 2 cu tine sa vezi ca numai este bug Report
January 21, 20188 yr comment_13278 1 hour ago, FCSB said: Din cauza ca te duci singur. Incearca cu inca 1 sau 2 cu tine sa vezi ca numai este bug pai am mai facut gaioane singur si a fost ok. Report
January 21, 20188 yr comment_13287 am o intrebare:Max hp-ul creste din hp-ul de baza sau din hp-ul total(sweal)? Report
January 21, 20188 yr comment_13305 1 hour ago, cioby said: am o intrebare:Max hp-ul creste din hp-ul de baza sau din hp-ul total(sweal)? Il creste din MAX HP din pacate =( Mai mult de 500k-550k hp nu are BK la full cu set excelent. Report
January 21, 20188 yr comment_13320 2 hours ago, Definitely not tsubyke said: Il creste din MAX HP din pacate =( Mai mult de 500k-550k hp nu are BK la full cu set excelent. cu set exe o sa ai undeva pe la 370k si cu socket ajungi pe la 550k ... Report
January 21, 20188 yr comment_13353 Am 10 % la quest și nu mi-a dat nici un jwl pana aku???e normal?? Report
January 30, 20188 yr comment_14716 Si eu am patit la Gaion, imediat dupa RR , daca vreau sa fac Gaionu, merge o poarta si a doua se baguieste.. trec prin ea, ma duc pe portal si ma da in acelasi loc nu ma trimite un urmatoarea zona. la level mai mare nu am putut sa reproduc bugul Report
January 30, 20188 yr Author comment_14733 4 hours ago, Kroint said: formula pentru Swel ? De pe landing / news - "Swell life ajustat - formula a fost schimbata in Vitality / 512 + Energy / 256 %" Report
February 2, 20188 yr comment_15519 Salut, am si eu o intrebare in privinta dmg-ului la summ, la 10k ene dau dmg 14k edr, care e formula de baza ca mi se pare cam mic dmg-ul, alti chari la 5k dau asa dmg... Report
February 6, 20188 yr comment_16231 @Haifisch @Internal Ce s-a intamplat cu dropul de la chaosi ? Cel putin in arena de la un timp nu am vazut asa ceva, in schimb creation la greu. Report
February 6, 20188 yr comment_16234 11 minutes ago, claud1u said: @Haifisch @Internal Ce s-a intamplat cu dropul de la chaosi ? Cel putin in arena de la un timp nu am vazut asa ceva, in schimb creation la greu. a picat chaos vreodata in arena? Report
February 8, 20188 yr comment_16413 Spoiler Se poate, niste informati despre aripile din MuShop ? -absorb -dmg -opt multumesc Edited February 8, 20188 yr by Kroint Report
February 8, 20188 yr comment_16414 9 minutes ago, Kroint said: Reveal hidden contents Se poate, niste informati despre aripile din MuShop ? -absorb -dmg -opt multumesc Au aceleasi stats ca aripile lvl 2 cand apesi pe buy se genereaza o aripa pe stilul goblin poate sa pice cheala sau luck ignore Report
February 12, 20188 yr comment_16992 On 2/10/2018 at 8:31 PM, CristiMG said: De ce dau dmg mai mare cu un Striker scepter lk edr mana +9 decat cu un Absolute Scepter +lk +15 +3sk full ? Toate caracteristicile sunt mai bune la sceptrul de lvl 380. Precizez ca am lvl 383. Testeaza pe acelasi tip de mob ambele sceptre , Narcondra nu au acelasi defence ca Bali/Soldiers. Report
February 12, 20188 yr comment_16996 On 10.02.2018 at 7:31 PM, CristiMG said: De ce dau dmg mai mare cu un Striker scepter lk edr mana +9 decat cu un Absolute Scepter +lk +15 +3sk full ? Toate caracteristicile sunt mai bune la sceptrul de lvl 380. Precizez ca am lvl 383. Baga si tu un critical 12% si un level type si probeaza iar. Report
February 12, 20188 yr comment_16998 12 minutes ago, CristiMG said: Inca o intrebare. Pot tine itemele 380 pe mine si la lvl mai mici ? Isi pastreaza optiunile si dmg-ul ? Le poti pastra, seedurile sunt active chiar daca nu ai lvl 380 , in schimb nu este activ damage-ul sceptrului 180-198. Report
February 12, 20188 yr comment_17000 2 minutes ago, CristiMG said: Sai asta cat influenteaza la DMG ? Sincer n-am probat dar seedurile alea trb pe arma Report
February 12, 20188 yr Author comment_17093 Fara sa probezi pe acelasi tip de mobi si sa arati ca ai EDR diferit (cu aceleasi buffe / doar arme diferite), nu ai ce raspuns sa primesti inafara de 'testeaza' iar + oricum conteaza seedurile de pe armele cu socket mult. Report
February 19, 20188 yr Author comment_17815 On 2/17/2018 at 7:39 PM, CristiMG said: Care este diferenta de defence intre un set full +13 si un set full +15 ? Puteti lua exemplu setul Royal 380 non exe. Multumesc. Inca o intrebare referitoare la itemele 380. Daca le tin pe mine si dupa rr, pierd ceva din optiunile acestora ? Un set +13 are bonus de defense 20%, unul +15 are 30%. 1 hour ago, CristiMG said: Un raspuns, va rog ? Dupa rr am observat o scadere a dmg-ului cu aproximativ 100 ( DMG-ul era undela la 11500 cu DGR) Astept un raspuns exact cu formulele, va rog. Multumesc ! Ai iteme cu damage/level ? Report
February 19, 20188 yr Author comment_17856 7 hours ago, CristiMG said: Multumesc. Sa inteleg ca este vorba de 20% si 30% din defence-ul total, sau din defence-ul per item ? Nu, am Sceptrul 380 din pozele de mai sus. Nu are dmg/lvl. Defence-ul total (adica inclusiv cel din agility). Report
February 20, 20188 yr comment_17910 Mai exista Sylphid Bow / Sylphid Wind Bow pe db-ul asta ? Exe ma refer, ca nu am vazut nici unul si e trist ca Dark Stinger nu poate fi facut Exe. Mersi. Sau daca nu e exe, macar unde se poate gasi non-exe ? Report
February 20, 20188 yr comment_17912 Just now, HaOz0r said: Mai exista Sylphid Bow / Sylphid Wind Bow pe db-ul asta ? Exe ma refer, ca nu am vazut nici unul si e trist ca Dark Stinger nu poate fi facut Exe. Mersi. Sau daca nu e exe, macar unde se poate gasi non-exe ? La senior Report
February 20, 20188 yr comment_17914 pfff deci de-aia n-am vazut eu de cand a inceput serverul :))) Report
February 22, 20188 yr comment_18112 @Haifisch Cum se calculeaza Zen-ul luat pentru Helper ? nu de alta dar pe elfa de 11 RR si Q3 terminat, am inceput sa raman fara Zen in arena 2 ( de la 1.7miliarde zen la 68000 zen in mai putin de 8 ore ), in schimb pe MG de 9 RR cu Quest lvl 3 terminat, abia imi scade 300mil zen pentru aceeasi perioada. ( locatie Lacleon) Mersi. Report
Create an account or sign in to comment