January 10, 20188 yr Author comment_11866 REEEEEEEEEEEEEEEEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL Report
January 14, 20188 yr Author comment_12386 Mi-a intrat capul la apa ba Arky,nu mai ma prinde coroana. Report
January 29, 20188 yr comment_14436 motanul dc nu-ti pot da gunoi si aici Edited January 29, 20188 yr by i sin Report
January 29, 20188 yr comment_14438 Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby. Edited January 29, 20188 yr by ȘefulSarmalelor Report
January 29, 20188 yr Author comment_14440 5 minutes ago, i sin said: motanul dc nu-ti pot da gunoi si aici Aici nu e gunoi din pacate...de asta te-am chemat . Sa avem gunoi . 2 minutes ago, ȘefulSarmalelor said: Pune capul între craci Să văd o mie de draci. Mai că-mi trece şi auzul Când îmi gâdili bumburuzul Salut Tsuby. r3 Report
January 29, 20188 yr comment_14442 pot spune cuvantul penis aici? exista kitte? sa ma iei de penis, oricum. dc il saluti pe motanul cu r3? Report
January 29, 20188 yr comment_14444 Hai, închide-ţi ochişorii – Verzi bănuţi de magheran – Strânge-ţi bine pumnişorii… Că de-o fi să bată-n uşă Chiar pisoiul năzdrăvan, Am să strig la el, şi gata: – Motănel… că doarme fata! Report
January 29, 20188 yr Author comment_14445 Cine se gandea ca e prostul de motan... de ce nu ti-ai pus ba SefulPrazului ? Ai voie sa spui penis aici , dar depinde de context. Daca ii spui cuvantul cui nu trebuie ,iei 20 zile suspend ca prostul de paho. Report
January 29, 20188 yr comment_14446 esti cretin motane =))))))))))))))))) da-mi sa vad unde a luat paho ban Report
January 29, 20188 yr comment_14447 Uite-n zare ce răsare Tsuby pe cal călare El dă cu stângu-n dreptul Și face laba cu patentul Un motan zeificat, Altruist și radiant Tot încearcă să-l salveze Dar pante stă să viseze Report
Create an account or sign in to comment