November 22, 20187 yr comment_26329 1 hour ago, ratseloP said: Te tin lot ca pe copilu' meu ABIA ASTEPT. MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI Edited November 22, 20187 yr by cRs Report
November 22, 20187 yr comment_26330 4 minutes ago, cRs said: ABIA ASTEPT. MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari. Report
November 22, 20187 yr comment_26331 5 minutes ago, ratseloP said: Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari. Spoiler Spoiler https://imgur.com/a/7kCrIkZ COSPLAY TSUBIKE ^ Edited November 22, 20187 yr by i sin Report
November 22, 20187 yr comment_26332 5 minutes ago, ratseloP said: Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari. App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi Report
November 22, 20187 yr comment_26334 Just now, cRs said: App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi app knd eram myqy puneai manele pe messenger la grup. imi vreau brain cells inapoi Report
November 22, 20187 yr comment_26335 22 minutes ago, cRs said: ABIA ASTEPT. MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI pacat de minusurile de le-ai dat la capul de ally...o sa intri in lot cand ia Dinamo campionatul. Report
November 22, 20187 yr comment_26339 58 minutes ago, cRs said: App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi Le gasesti pe dbul trecut, au ramas acolo =))) Report
November 22, 20187 yr comment_26340 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: pacat de minusurile de le-ai dat la capul de ally...o sa intri in lot cand ia Dinamo campionatul. Asta e man, ksf daca nu am loc, caut in alta parte no problem @ratseloP.... au ramas la tine, nu conteaza DB trecut/actual... eu le vreau acum LE: @i sin si inca nu mi-ai multumit nici pana in ziua de azi ptr muzica de calitate pe care ti-o dadeam Edited November 22, 20187 yr by cRs Report
November 22, 20187 yr comment_26341 1 minute ago, cRs said: daca nu am loc, caut in alta parte no problem mit-ul te asteapta Report
November 22, 20187 yr comment_26342 Just now, ratseloP said: mit-ul te asteapta Nu ma incadrez cerintelor... Caut in alta parte Report
November 22, 20187 yr comment_26361 cu prietenii tai de la samp, au evoluat. doar tu ai ramas la mu Report
November 22, 20187 yr comment_26363 6 minutes ago, ratseloP said: cu prietenii tai de la samp, au evoluat. doar tu ai ramas la mu eu si eu tine... pana si arky ne-a abandonat btw, vad ca-ti merge bine in MU... te apropii spre al 2lea rr Edited November 22, 20187 yr by cRs Report
November 22, 20187 yr comment_26369 papi mai are putin si face jumate de server full on de 2 sapt btw edit: prostu de tsubi acum e elfa, e full agility. ca stie el ca e combo full ref + inamicul care da miss bv Edited November 22, 20187 yr by i sin Report
November 22, 20187 yr comment_26382 1 hour ago, i sin said: papi mai are putin si face jumate de server full on de 2 sapt btw edit: prostu de tsubi acum e elfa, e full agility. ca stie el ca e combo full ref + inamicul care da miss bv Ai fi un bun strateg in MU ptr CS. Te-ai gandit sa te apuci si tu de MU? Report
November 22, 20187 yr comment_26383 1 minute ago, cRs said: Ai fi un bun strateg in MU ptr CS. Te-ai gandit sa te apuci si tu de MU? scz sezonul 12 si mai sus. daca-i zic ca au mai aparut doua caractere isi face cruce cu stanga Report
November 22, 20187 yr comment_26384 Just now, i sin said: scz sezonul 12 si mai sus. daca-i zic ca au mai aparut doua caractere isi face cruce cu stanga nu cred ca sunt si alte caractere pe MU Report
November 22, 20187 yr comment_26385 3 minutes ago, cRs said: nu cred ca sunt si alte caractere pe MU daca-ti zic ca se poate juca si in 60 fps deja se da tsubi cu capul de perete Report
November 22, 20187 yr comment_26388 20 minutes ago, i sin said: daca-ti zic ca se poate juca si in 60 fps deja se da tsubi cu capul de perete EU KRED CA TU TE-AI UITAT LA UN FILM SEFE SI VII SA NE MINTI AIKI! Report
November 22, 20187 yr comment_26405 Oricât se schimba coperta, rămâne mirc cu grafik Asl elf plz Report
November 22, 20187 yr comment_26411 48 minutes ago, Arky said: Oricât se schimba coperta, rămâne mirc cu grafik Asl elf plz u1 Report
November 23, 20187 yr comment_26432 sal pretini kf? va rog de astazi sa vorbiti corect gramatical. avem un prieten foarte exigent printre noi si o sa inceapa sa ne dea note!!! Report
November 23, 20187 yr comment_26458 2 hours ago, cRs said: sal pretini kf? va rog de astazi sa vorbiti corect gramatical. avem un prieten foarte exigent printre noi si o sa inceapa sa ne dea note!!! ke Report
Create an account or sign in to comment