Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

1 hour ago, ratseloP said:

Te tin lot ca pe copilu' meu :*

ABIA ASTEPT.
MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI

Edited by cRs

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

4 minutes ago, cRs said:

ABIA ASTEPT.
MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI

Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari.

5 minutes ago, ratseloP said:

Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari.

Spoiler

:) 

 

COSPLAY TSUBIKE ^

Edited by i sin

5 minutes ago, ratseloP said:

Ai 10 minute de LOT asigurate. Felicitari.

App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi

Just now, cRs said:

App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi

app knd eram myqy puneai manele pe messenger la grup. imi vreau brain cells inapoi

22 minutes ago, cRs said:

ABIA ASTEPT.
MACAR ATAT SA POTI FACE PENTRU LAICURILE ALEA CARE TEAM DAT AZI

pacat de minusurile de le-ai dat la capul de ally...o sa intri in lot cand ia Dinamo campionatul.

adica in 2007

58 minutes ago, cRs said:

App, db-ul acesta o sa vreau si eu datoria de DB-ul trecut... Stii tu atunci cand ti-am dat 15k wcoins.... o sa le vreau inapoi

Le gasesti pe dbul trecut, au ramas acolo =)))

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

pacat de minusurile de le-ai dat la capul de ally...o sa intri in lot cand ia Dinamo campionatul.

Asta e man, ksf

daca nu am loc, caut in alta parte no problem

 

 

@ratseloP.... au ramas la tine, nu conteaza DB trecut/actual... eu le vreau acum

 

 

LE: @i sin si inca nu mi-ai multumit nici pana in ziua de azi ptr muzica de calitate pe care ti-o dadeam ;) 

Edited by cRs

1 minute ago, cRs said:

daca nu am loc, caut in alta parte no problem

mit-ul te asteapta

Just now, ratseloP said:

mit-ul te asteapta

Nu ma incadrez cerintelor... Caut in alta parte

Poți incerca farming simulator 19

cu prietenii tai de la samp, au evoluat. doar tu ai ramas la mu :(

:taffy_08:

6 minutes ago, ratseloP said:

cu prietenii tai de la samp, au evoluat. doar tu ai ramas la mu :(

eu si eu tine... pana si arky ne-a abandonat

 

btw, vad ca-ti merge bine in MU... te apropii spre al 2lea rr

Edited by cRs

papi mai are putin si face jumate de server full

on de 2 sapt btw

edit: prostu de tsubi acum e elfa, e full agility. ca stie el ca e combo full ref + inamicul care da miss bv

Edited by i sin

1 hour ago, i sin said:

papi mai are putin si face jumate de server full

on de 2 sapt btw

edit: prostu de tsubi acum e elfa, e full agility. ca stie el ca e combo full ref + inamicul care da miss bv

Ai fi un bun strateg in MU ptr CS. Te-ai gandit sa te apuci si tu de MU?

1 minute ago, cRs said:

Ai fi un bun strateg in MU ptr CS. Te-ai gandit sa te apuci si tu de MU?

scz sezonul 12 si mai sus. daca-i zic ca au mai aparut doua caractere isi face cruce cu stanga :taffy_08:

Just now, i sin said:

scz sezonul 12 si mai sus. daca-i zic ca au mai aparut doua caractere isi face cruce cu stanga :taffy_08:

:| nu cred ca sunt si alte caractere pe MU :| 

3 minutes ago, cRs said:

:| nu cred ca sunt si alte caractere pe MU :| 

daca-ti zic ca se poate juca si in 60 fps deja se da tsubi cu capul de perete

20 minutes ago, i sin said:

daca-ti zic ca se poate juca si in 60 fps deja se da tsubi cu capul de perete

EU KRED CA TU TE-AI UITAT LA UN FILM SEFE SI VII SA NE MINTI AIKI!

Oricât se schimba coperta, rămâne mirc cu grafik

Asl elf plz

48 minutes ago, Arky said:

Oricât se schimba coperta, rămâne mirc cu grafik

Asl elf plz

u1

sal pretini kf?

va rog de astazi sa vorbiti corect gramatical. avem un prieten foarte exigent printre noi si o sa inceapa sa ne dea note!!!

9 hours ago, i sin said:

u1

Worth

2 hours ago, cRs said:

sal pretini kf?

va rog de astazi sa vorbiti corect gramatical. avem un prieten foarte exigent printre noi si o sa inceapa sa ne dea note!!!

ke

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.