December 9, 20187 yr comment_27808 17 hours ago, Outis said: Asa e Scream inainte de cs doar ca in loc de eschiva, baietii dau move Report
December 10, 20187 yr comment_27881 19 hours ago, i sin said: doar ca in loc de bataie, tsubi sta cu scutul ai loc in scream Report
December 10, 20187 yr comment_27898 2 hours ago, Definitely not tsubyke said: ai loc in scream hahaha Report
December 10, 20187 yr comment_27900 3 hours ago, Definitely not tsubyke said: ai loc in scream *mit Report
December 23, 20187 yr comment_28979 @zeus nu ca ma plang, dar de ce se ofera xp bonus fix in perioada in care majoritatea sunt plecati prin vizite sau isi petrec (ar trebui) timpul cu familia? Report
December 23, 20187 yr comment_29005 Din experienta mea vasta in acest domeniu, exp-ul vine si daca stai afk. Unde-i baiul? Report
December 24, 20187 yr comment_29020 Las afk, dar daca se gaseste un nebun sa-mi dea take/PK cand eu sunt plecat pentru 24h? Report
January 27, 20197 yr comment_30626 pentru @zeus sa iti fie rusine pentru ca faci exces de zel,abuz de putere. nu inteleg de ce nu s-a acordat ban si nu inteleg de ce nu ne-a arata si noua logourile mirana daca tot s-a ajuns pana acolo. am poza cu 0HP, am poza cu self defense, am poza cu spotul,diferenta de timp este de 1 minut si o secunda ...multumesc mirana pentru ca ai avut bunavointa sa te uiti pe logouri si puteai sa ne arati si noua acele logouri. sunt sigur ca daca se dadea ban iti era frica ca iti pleaca donatorii/lumea de pe servar si nu mai avea cine sa joace la cs . ati aratat ca adminii nu sunt impartiali,ati aratat ca nu aveti coloana vertebrala ,ati muncit pentru un servar ca sa il daramati tot voi. sper sa vada toata lumea ce magarii se fac si nu uitati ca daca a facut-o cu mine , o poate face si cu voi. de ce credeti ca nu modifica regulamentul ? daca ar pune un regulament CORECT ar pleca oamenii de pe servar..asa ii lasa pe donatori mai "liberi" urat din partea voastra !! P.S. si daca tot le suflii atat undeva..de ce nu faci allianta cu ei ? Edited January 27, 20197 yr by puidezmeu Report
July 25, 20196 yr comment_31590 Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ? Report
July 25, 20196 yr comment_31591 3 hours ago, Hexxu said: Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ? 25E si iti zic eu Report
July 25, 20196 yr comment_31595 6 hours ago, Hexxu said: Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ? vezi aici Report
Create an account or sign in to comment