November 16, 20187 yr comment_25720 1 hour ago, i sin said: ba schimab ma obositu ala de avatar ce plm e in neregula cu tine =)))))))))) imi da rau de mare gata boss. Report
November 16, 20187 yr comment_25756 @i sin Ziceau astia pe discord ca ninge in Constanta. Saracii nu stiu ca in Oradea e vreme buna, uite, m-a prins si un fotograf: Report
November 17, 20187 yr comment_25758 8 hours ago, Papi said: @i sin Ziceau astia pe discord ca ninge in Constanta. Saracii nu stiu ca in Oradea e vreme buna, uite, m-a prins si un fotograf: Nu prea e mare diferenta intre ala din spate si poza ta de pe facebook :-? Report
November 17, 20187 yr comment_25765 Sa traiasca..... Cam slab azi spamu baietii mei... hai trezirea e sambata Report
November 17, 20187 yr comment_25780 25 minutes ago, Arky said: Nu, as pune semnul exclamarii la final! Report
November 17, 20187 yr comment_25781 ^ ala a fost downvote dar sunt incapabil sa te fac sa suferi Report
November 18, 20187 yr comment_25838 14 hours ago, i sin said: cf prieteny uite bn, ms de antrebare acum ma-m skulat din somn... tu kf? Report
November 18, 20187 yr comment_25851 1 hour ago, cRs said: uite bn, ms de antrebare acum ma-m skulat din somn... tu kf? ma dau in barci Report
November 18, 20187 yr comment_25857 23 minutes ago, i sin said: ma dau in barci si iti place?? Report
November 18, 20187 yr comment_25859 Just now, i sin said: nu ca tsubi incearca sa scape Ti-a povestit de dieta lui noua? Mi-a aratat o poza adineauri cum incearca sa slabeasca.... Parerea mea ca are sansa sa slabeasca cum ar avea Dinamo sansa sa ia titlu .... Report
November 18, 20187 yr comment_25862 30 minutes ago, cRs said: Ti-a povestit de dieta lui noua? Mi-a aratat o poza adineauri cum incearca sa slabeasca.... Parerea mea ca are sansa sa slabeasca cum ar avea Dinamo sansa sa ia titlu .... clasic...si nici macar nu le mananca pe alea cu ananas Report
Create an account or sign in to comment